Ile kosztuje Netflix na miesiąc? Sprawdź ceny za miesięczny abonament!

Chyba każdy z nas marzy o nieograniczonej dostępności ulubionych programów telewizyjnych, seriali czy filmów, bez konieczności czekania na to, kiedy pojawią się w telewizorze. Na szczęście, istnieje rozwiązaniem dla miłośników rozrywki – serwis Netflix. Co prawda wiąże się to z kosztami, jednak warto zaznajomić się z ofertą, by dowiedzieć się, czy warto z niej skorzystać. Poniżej przedstawiamy szczegółowy przegląd cen za miesięczny abonament Netflix!

Jakie są plany cenowe Netflix?

Zanim przejdziemy do omówienia konkretnego pytania, jakim jest: ile kosztuje Netflix na miesiąc, warto wiedzieć, że serwis oferuje trzy różne plany cenowe. To sprawia, że każdy użytkownik może wybrać opcję najbardziej pasującą do swoich potrzeb i możliwości finansowych, a więc odpowiedź na pytanie ile kosztuje Netflix za miesiąc nie będzie jednoznaczna.

Netflix Basic – podstawowy plan

Pierwszy z planów, który warto omówić, to oferta Netflix Basic. Jest to opcja najtańsza, ale jednocześnie najbardziej ograniczona. Za jej pomocą będziecie mogli korzystać z ulubionych filmów i seriali tylko na jednym ekranie urządzenia, a jakość obrazu to jedynie standardowa rozdzielczość (SD). Co ważne, jest to plan może okazać się idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie mają aż tak wysokich oczekiwań i potrzebują przystępnej ceny. W przypadku tej opcji, cena wynosi 34 złote miesięcznie.

Netflix Standard – średni plan

Następnie, przechodzimy do programu Netflix Standard – pośredniej opcji cenowej. O ile podstawowy plan był dość ograniczony, to plan Standard pozwoli Wam cieszyć się dostępem do filmów i seriali na dwóch ekranach jednocześnie. Co więcej, jakość obrazu wzrasta do High Definition (HD), co z pewnością będzie miało duże znaczenie dla osób, które przywiązują wagę do jakości obrazu. Jeśli zastanawiasz się, jakie są tutaj koszty, to Netflix Standard jest dostępny za 43 złote miesięcznie.

Netflix Premium – najwyższy plan

Na koniec przychodzi czas na najbardziej rozbudowany plan, czyli Netflix Premium. Jeśli dążysz do tego, aby wszystkie filmy i seriale były dostępne w najwyższej możliwej jakości, wówczas ten plan będzie odpowiedni dla Ciebie. W ramach tego abonamentu, będziesz mógł oglądać treści na czterech ekranach jednocześnie, a jakość obrazu będzie sięgać do Ultra High Definition (UHD) – czyli nawet 4K. Jest to plan o najwyższych parametrach, ale jednocześnie również najdroższy. W tym przypadku cena wynosi już 52 złote miesięcznie.

Czy warto inwestować w Netflix Premium?

Teraz, gdy już odpowiedzieliśmy na pytanie: ile kosztuje Netflix na miesiąc oraz przedstawiliśmy wszystkie dostępne plany, warto zastanowić się, którą opcję wybrać? Na pewno warto rozwiać wątpliwości co do Netflix Premium. O ile jest to najdroższy plan, to oferuje największe możliwości. Decydując się na ten typ abonamentu, dostajesz najwyższej jakości obraz i możliwość korzystania przez cztery osoby jednocześnie. Jeżeli w domu są wielbiciele filmów i seriali, mogą się oni podzielić kosztem abonamentu, co sprawi, że właściwie nieco zaoszczędzicie na tym, ile kosztuje Netflix za miesiąc w porównaniu do innych planów!

Wybór właściwego planu cenowego Netflix

W artykule przedstawione zostały szczegółowo różne plany abonamentowe, dostępne w platformie Netflix. Odpowiadając na najważniejsze pytania, warto zauważyć, że cena Netflix miesięcznie zależy od wybranego przez użytkownika planu. Są one trzy – Netflix Basic: na jednym ekranie w jakości SD za 34 złote/miesiąc, Netflix Standard: na dwóch ekranach w jakości HD za 43 złote/miesiąc oraz Netflix Premium: na czterech ekranach w jakości UHD (4K) za 52 złote/miesiąc. Dobrze jest zastanowić się, która opcja najbardziej odpowiada indywidualnym potrzebom oraz podzielić koszt abonamentu w przypadku korzystania z treści przez kilka osób. W efekcie, cena Netflix za miesiąc może okazać się niższa niż początkowo przewidywana.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Prev
Gdzie można kupić tabletkę 72h po i co warto wiedzieć o tej opcji antykoncepcji

Gdzie można kupić tabletkę 72h po i co warto wiedzieć o tej opcji antykoncepcji

Czasami zdarzają się sytuacje, gdy potrzebna jest szybka i skuteczna ochrona

Next
Czy można kupić bilet w pociągu? Dowiedz się więcej o możliwościach zakupu biletów na pokładzie

Czy można kupić bilet w pociągu? Dowiedz się więcej o możliwościach zakupu biletów na pokładzie

Zakup biletów na przejazd pociągiem to temat, który może spędzać sen z powiek

You May Also Like