Dołącz do nas na FB

Komunikat

Rejestracja na to wydarzenie jest zamknięta.

Znani i cenieni eksperci, prestiżowe firmy oraz znakomita frekwencja. Właśnie tak przebiegała XIII kolejna edycja konferencji "Zarządzanie kryzysowe - komunikacja i kooperacja służb", która odbyła się 25 lutego br. w hotelu Lord. Niezwykle cieszy nas fakt, że kolejna edycja konferencji skierowanej do administracji publicznej, oraz służb mundurowych spotkała się z tak dużym zainteresowaniem.
 

W tym roku Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęli:
         

Prof. dr hab. n. med. Jerzy Robert Ładny - Konsultant Krajowy ds. Medycyny Ratunkowej
Gen. Marek Tomaszycki - Dowódca Operacyjny Rodzajów Sił Zbrojnych 

 

Dzięki naszym Partnerom: DGT Sp. z o.o., European Security Trading Polska Sp. z o.o., SILTEC Sp. z o.o., Sprint S.A., Huawei Enterprise, oraz Mindmade Sp. z o.o. stworzona została niepowtarzalna możliwość poznania aktualnych technologii i trendów wspierających działania podczas sytuacji kryzysowych.

Partnerzy Srebrni:

Partnerzy Brązowi:

 

Wykłady eksperckie, których mogliśmy wysłuchać w dniu konferencji niewątpliwie przybliżyły nas do tematyki zarządzania kryzysowego. Wydarzenie umożliwi uczestnikom wymianę doświadczeń i opinii oraz poszerzenie wiedzy na tematy nurtujące, drażliwe, ważne.

 

Konferencje - oficjalnie otworzył gen. bryg. Andrzej Tuz - przedstawiciel Ministerstwa Obrony Narodowej, który zwrócił uwagę na postrzeganie zarządzania kryzysowego przez Siły Zbrojne RP. Następnie prezentacje na temat współdziałania Wojsk OT ze służbami bezpieczeństwa publicznego i ratownictwa wygłosił płk rez. prof. dr hab. Ryszard Jakubczak, reprezentant Akademii Policyjna w Szczytnie. Kolejna prelekcja należała do Pana Pawła Nowika, Sales Managera firmy European Security Trading Polska Sp. z o.o., który wygłosił prelekcję - "Mobilne systemy rozpoznawania tablic rejestracyjnych", kolejną ważną kwestię poruszył Pan Piotr Bułło, reprezentant firmy DGT Sp. z o.o., który opowiedział o Systemach dyspozytorskich, które są kluczowym elementem komunikacji i kooperacji. Przed pierwszą przerwą kawową wystąpił również reprezentant firmy Huawei Enterprise - Pan Michał Borowski. Pan Michał wygłosił prelekcje "Szerokopasmowe systemy łączności dyspozytorskiej".

Podczas prezentacji wystawców uczestnicy mieli możliwość poznać wszystkich wystawców kongerenji - firmy DGT Sp. z o.o., European Security Trading Polska Sp. z o.o., SILTEC Sp. z o.o., Sprint S.A., oraz Huawei Enterprise.


Po przerwie i rozmowach z wystawcami przyszła pora na kolejne wystąpienia.  Głos zabrał Pan Maciej Szałapski, reprezentant firmy SILTEC Sp. z o.o., który poruszył temat związany z Integracją systemów łączności radiowej w celu zapewnienia bezpieczeństwa.Następną prelekcję wygłosił Pan Marek Lewandowski – Dyrektor Sprzedaży w firmie Mindmade Sp. z o.o.. Prezentacja Pana Macieja na temat Platformy Integracji Komunikacji (PIK) spotkała się z dużym zainteresowaniem licznie zgromadzonych słuchaczy. Ciekawy wykład wygłosił również Pan Jarosław Dąbrowski, który opowiedział o organizacji działań w sytuacjach kryzysowych.


Po drugiej przerwie podczas, której goście wymieniali się opiniami oraz odwiedzali stoisko naszych wystawców wystąpił Pan nadkom. Sylwester Smoleński, reprezentant Głównego Sztabu Policji Komendy Głównej Policji, Pan dr inż. Włodzimierz Jakub Rycerski, wykładowca Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa i Ochrony im. Marszałka Józefa Piłsudskiego z siedzibą w Warszawie, oraz Pan Marcin Fridrich  - Dowódca Kompanii Lotniskowych Służb Ratowniczo-Gaśniczych, oraz członek Stowarzyszenia  Lotniskowych Służb Ratowniczo - Gaśniczych. Prezentacje zdobyły duże uznanie wśród przybyłych gości.

Na zakończenie konferencji rozlosowaliśmy nagrody ufundowane przez firmę Siltec.


Serdecznie dziękujemy Partnerom, Prelegentom, a przede wszystkim Uczestnikom za tak liczny udział w konferencji. Zadowoleni z efektu, przymierzamy się do kolejnej edycji wydarzenia !

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani udziałem lub współpracą podczas kolejnej edycji konferencji zapraszamy do kontaktu.

 

Program konferencji

 

8.50 - 9.20

Rejestracja uczestników i wydanie materiałów konferencyjnych

9.20 - 9.23

Powitanie 
Klaudia Moskała - SuccessPoint Sp. z o.o.

9.23 - 9.30

Oficjalne wprowadzenie

Postrzeganie zarządzania kryzysowego przez Siły Zbrojne RP
gen. bryg. Andrzej Tuz, Ministerstwo Obrony Narodowej

09.30 - 10.00

Współdziałanie Wojsk OT ze służbami bezpieczeństwa publicznego i ratownictwa
płk rez. prof. dr hab. Ryszard Jakubczak - Akademia Policyjna w Szczytnie    

10.00 - 10.30

Mobilne systemy rozpoznawania tablic rejestracyjnych
Paweł Nowik - Sales Manager, European Security Trading Polska Sp. z o.o.

10.30 - 11.00

Systemy dyspozytorskie kluczowym elementem komunikacji i kooperacji
Piotr Bułło - Dyrektor Biura Handlu i Marketingu, DGT Sp. z o.o.

11.00 - 11.20

Szerokopasmowe systemy łączności dyspozytorskiej
Michał Borowski - Wireless Solution Manager, Huawei Enterprise 

11.20 - 11.40

Prezentacja wystawców - DGT Sp. z o.o., European Security Trading Polska Sp. z o.o., SILTEC Sp. z o.o., Sprint S.A., Huawei Enterprise

11.40 - 12.10

Przerwa kawowa

12.10 - 12.40

Integracja systemów łączności radiowej w celu zapewnienia bezpieczeństwa
mgr inż. Maciej Szałapski, Kierownik Projektu, SILTEC Sp. z o.o.

12.40 - 13.00

Platforma Integracji Komunikacji (PIK), czyli dlaczego wszyscy mogą komunikować się ze wszystkimi chociaż nic się nie zmieniło?
Marek Lewandowski – Dyrektor Sprzedaży, Mindmade Sp. z o.o.

13.00 - 13.30 Organizacja działań w sytuacjach kryzysowych
Jarosław Dąbrowski – Inspektor ds. Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Przeciwpożarowej w Starostwie Powiatowym w Ostrowcu Świętokrzyskim 

13.30 - 14.00

Przerwa kawowa

14.00 - 14.20

Ćwiczenia istotnym elementem doskonalenia współdziałania komponentów systemu zarządzania kryzysowego
nadkom. Sylwester Smoleński - Główny Sztab Policji Komendy Głównej Policji

14.20 - 14.50

Selektywny, skryty system powiadamiania i alarmowania ograniczający powstanie paniki w instytucjach publicznych
dr inż. Włodzimierz Jakub Rycerski, Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa i Ochrony im. Marszałka Józefa Piłsudskiego z siedzibą w Warszawie

 
14.50 - 15.20 Organizacja działań  ratowniczo-gaśniczych podczas zdarzeń z udziałem statków powietrznych
Marcin Fridrich  - Dowódca Kompanii Lotniskowych Służb Ratowniczo-Gaśniczych, członek Stowarzyszenia  Lotniskowych Służb Ratowniczo - Gaśniczych

 

15.20-15.30

Podsumowanie i zakończenie konferencji 

Lokalizacja

Hotel Lord****
Aleja Krakowska 218
02-219 Warszawa
(sala LUSTRZANA II)

parking hotelowy
płatny

 

 

 

Partnerzy

Firma DGT od 25 lat wnosi aktywny wkład w rozwój telekomunikacji w Polsce. Jako pierwsza w firma 
w Polsce DGT zaprojektowała, wyprodukowała i wdrożyła cyfrowe centrale telefoniczne. Uczestniczy 
w modernizacji łączności zarówno na rynku operatorów telekomunikacyjnych, jak i w sektorach związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa wewnętrznego i zewnętrznego oraz w przemyśle, biznesie i administracji. 
Specjalnością DGT jest konstrukcja i produkcja zintegrowanych systemów łączności dyspozytorskiej 
DGT-MCS. Mają one zastosowanie na różnych rynkach, a ich cechą szczególną jest integracja używanych 
na danym obszarze przewodowych i radiowych środków łączności w jednolity system telekomunikacyjny.
DGT specjalizuje się również w projektowaniu i rozwoju systemów łączności specjalnej, przeznaczonych 
do organizacji polowych systemów łączności w wojsku, jak również tam, gdzie wymagana jest łączność 
w trudnych warunkach środowiskowych. Ofertę DGT uzupełniają dedykowane systemy rejestracji korespondencji telefonicznej, faksowej, modemowej i radiotelefonicznej, specjalizowane analizatory strumieni danych przesyłanych łączami światłowodowymi w sieciach operatorów stacjonarnych 
i komórkowych, a także urządzenia do budowy przewodowych i bezprzewodowych sieci dostępowych.
Firma DGT w latach 2011-2012 wdrożyła w Polsce krajowy System Powiadamiania Ratunkowego 112, 
a następnie na przełomie 2014/2015 dokonała rozbudowy systemu w celu zwiększenia jego pojemności (przyjęcie rocznie około 69 mln zgłoszeń alarmowych) oraz uruchomienia 45 Zintegrowanych Dyspozytorni Medycznych. W 2015r DGT wdrożyła systemy zintegrowanej łączności dla Policji w województwie pomorskim oraz kujawsko-pomorskim. W grudniu 2015r uruchomiony został system zintegrowanej łączności radiowej na potrzeby PRM w województwie pomorskim.
 


SILTEC Sp. z o.o. funkcjonuje na rynku od 1982 roku. Dostarczamy naszym klientom w kraju i za granicą niezawodne, cieszące się zaufaniem produkty i usługi: wyposażenie służące do ochrony informacji niejawnych i wrażliwych, agregaty prądotwórcze małej i dużej mocy oraz rozwiązania specjalne dla resortów mundurowych i instytucji centralnych państwa. Naszymi największymi atutami są wieloletnie doświadczenie, dostęp do zaawansowanych rozwiązań technicznych oraz wysoko wykwalifikowany personel. Zatrudniamy obecnie około 120 osób ulokowanych w 4 podstawowych działach naszej Spółki:

Spółka legitymuje się szeregiem uprawnień potwierdzających zachowywanie surowych standardów oraz świadczących o wysokiej jakości produktów. Należą do nich między innymi:

  • certyfikowany system zarządzania jakością zgodny z wymaganiami normy PN-EN ISO 9001:2009, normy PN-N-19001:2006 (WSK) oraz dokumentu NATO AQAP 2110:2009;

  • koncesja MSWiA dotycząca wykonywania działalności gospodarczej w zakresie obrotu wyrobami i technologiami o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym;

  • Świadectwo Bezpieczeństwa Przemysłowego pierwszego stopnia Nr 5/I-2/T/OBP/2005;

  • Świadectwo Bezpieczeństwa Przemysłowego drugiego stopnia Nr 4/II-3//NS/WBP/2006;

Głównymi klientami firmy Siltec Sp. z o.o. są: siły zbrojne, służby specjalne, instytucje NATO i Unii Europejskiej, Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, Straż Graniczna, Straż Pożarna, Służba Więzienna, Służba Celna oraz inne organy administracji państwowej i samorządowej, operatorzy telekomunikacyjni, centrale i oddziały banków, firmy ubezpieczeniowe, zakłady przemysłowe, komórki służby zdrowia oraz placówki handlowe.
 

Huawei Enterprise to jedna z trzech grup biznesowych Huawei odpowiedzialna za tworzenie produktów i usług ITC, w tym m.in.: rozwiązań dla funkcjonalnych sieci korporacyjnych, systemów cloud computing oraz centrów danych. Oferta grupy Enterprise jest dostosowana do potrzeb przedsiębiorstw różnej wielkości i obejmuje komplet produktów niezbędnych do tworzenia i obsługi zaawansowanych systemów teleinformatycznych. Firma tworzy zarówno pojedyncze urządzenia i elementy infrastruktury, jak i w pełni funkcjonalne, samodzielne systemy komputerowo-serwerowe, a także kompletną infrastrukturę sieci bezprzewodowych, bezpieczeństwa i zunifikowanej komunikacji. Do obsługi sprzętu wykorzystywane jest dedykowane, zestandaryzowane oprogramowanie, które zapewnia łatwość użytkowania niezależnie od stosowanego komponentu oraz systemu operacyjnego. Rozwiązania Huawei Enterprise stosowane są m.in. w przemyśle transportowym, energetycznym, sektorze finansowym, zdrowotnym czy publicznym, a ich cechą szczególną jest niemal nieograniczona skalowalność, która dopasowuje się do potrzeb nawet najbardziej dynamicznie rozwijających się sektorów.
 

European Security Trading znany powszechnie jako E.S.T, to pierwszy value-added reseller (VAR) sieciowych systemów ochrony IP w obszarze monitoringu video, kontroli dostępu oraz identyfikacji tablic rejestracyjnych.

Jako value-added reseller rozwiązań systemów ochrony, oprócz sprzedaży sprzętu oraz oprogramowania, firma oferuje również wiedzę techniczną i know-how w zakresie:

  • Doradztwa w rozwoju systemów zabezpieczeń 

  • Szkoleń i certyfikatów obejmujących dystrybuowane oprogramowanie

  • Pomocy we wdrożeniu wszystkich naszych rozwiązań 

  • Wsparcia technicznego przez infolinię i Internet

  • Zdalnego serwisowania i konserwacji instalacji

Firma zapewna swoim klientom sprawdzoną wiedzę oraz najlepsze usługi w zakresie oferowanych rozwiązań. W tym celu personel firmy jest regularnie szkolony i posiada najnowsze certyfikaty partnerów EST.

European Security Trading  Aktywnie uczestniczy w procesie projektowania architektury systemów swoich partnerów, w celu osiągnięcia najbardziej efektywnego rozwiązania pomiędzy wydajnością systemu, oczekiwaniami klienta a optymalizacją budżetu. Firma udziela również wsparcia na etapie wdrożenia.

MindMade jest polską firma R&D należącą do grupy kapitałowej WB Group.
Spółka jest liderem w dziedzinie zaawansowanych rozwiązań bezprzewodowych transmisji dedykowanych do systemów Smart Metering, M2M oraz komunikacji specjalnej z wykorzystaniem kryptografii. Działalność MindMade obejmuje projektowanie i produkcję urządzeń elektronicznych oraz implementację dedykowanych, kompleksowych systemów łączności kierowanych na rynek specjalny (administracja publiczna, resorty siłowe, spółki infrastruktury krytycznej).
Zespół MindMade ma również bogate doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu urządzeń oraz systemów kryptograficznych do ochrony transmisji głosu oraz danych.

Głównymi rozwiązaniami oferowanymi przez MindMade są systemy transmisji danych oparte o System InQL, stanowiący bezpieczną i wydajną platformę routerową zapewniającą stabilną i gwarantowaną transmisję danych w oparciu o równoczesne wykorzystanie wielu mediów. Jednym z kluczowych rozwiązań jest również System PIK - wielosystemowe rozwiązanie integrujące różne technologie radiokomunikacyjne wykorzystywane przez służby bezpieczeństwa publicznego. Mimo krótkiej historii MindMade ma na swoim koncie już kilka istotnych dokonań m. in. od zeszłego roku świadczy usługę dyspozytorskiej łączności głosowej Inspektorom Inspekcji Transportu Drogowego pracującym na terenie wybranych delegatur GITD w oparciu o System PIK.

WB Group

WB Group to największa prywatna grupa przemysłowa pracująca na rzecz obronności państwa.
W skład Grupy wchodzi obecnie pięć firm – WB Electronics S.A., Arex sp. z o.o., Flytronic sp. z o.o., MindMade sp. z o.o. i Radmor S.A. Łącząc specjalistyczną wiedzę członków powstała Grupa, której siłą jest synergia kompetencji. Wykorzystując możliwości wszystkich przedsiębiorstw WB Group oferuje przełomowe produkty w dziedzinie elektroniki specjalnej – systemy łączności, kierowania ogniem czy platformy bezzałogowe. W swojej działalności Grupa kieruje się innowacyjnością i tworzeniem niepowtarzalnych rozwiązań technologicznych. Pozwoliło jej to na zbudowanie pozycji technologicznego innowatora, dostarczającego swoje produkty do armii na całym świecie.

Sprint jest wiodącym integratorem systemów teleinformatycznych w kraju działającym od 1988 roku. Firma łączy kompetencje telekomunikacyjne z informatycznymi, co lokuje ją w segmencie szybko rozwijających się spółek najnowszych technologii. Siedziba główna firmy mieści się w Olsztynie, zaś oddziały w Gdańsku, Bydgoszczy, Warszawie, Szczecinie i Krakowie. Firma jest gotowa realizować usługi na terenie zarówno całego kraju, jak również Europy. Przedmiot działalności: systemy teleinformatyczne, systemy ITS (telematyka, monitoring), aplikacje, sieci telekomunikacyjne. 

 

Prelegenci

Piotr Bułło - Dyrektor Biura Handlu i Marketingu, DGT Sp. z o.o.

Z firmą DGT związany od 18 lat. W latach 2008-2014 kierował Biurem R&D w DGT. We wrześniu 2014 objął w DGT stanowisko Dyrektora Biura Handlu i Marketingu. Od 2010 roku współtworzy krajowy system obsługi numeru 112 – SI CPR. W trakcie pracy w DGT uczestniczył głównie w innowacyjnych projektach, np. Wojewódzkie Stanowisko Kierowania Policji w Łodzi wraz z Powiatowymi Stanowiskami Kierowania, Zautomatyzowany System Radarowego Nadzoru granicy  morskiej RP (ZSRN), Wojewódzki Zintegrowany System Łączności Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Katowicach, Zintegrowany System Łączności Wojewódzkiej Małopolskiego Pogotowia Ratunkowego. Absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania w Gdańsku na kierunku Informatyka. Studia Podyplomowe: Uniwersytet Gdański – Zarządzanie Projektami.  
Jarosław Dąbrowski – Inspektor ds. Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Przeciwpożarowej w Starostwie Powiatowym w Ostrowcu Świętokrzyskim

Emerytowanz strażak Państwowej Straży Pożarnej w stopniu st. brygadier w stanie spoczynku oraz biegły sądowy w zakresie pożarnictwa przy 6-ciu sądach okręgowych (Warszawa. Warszawa – Praga, Radom, Kielce, Tarnobrzeg i Rzeszów). Służz w PSP, skończył na stanowisku Komendanta Powiatowego w Ostrowcu Św. – funkcję tą pełnił przez 15 lat.

Paweł Nowik , Sales Manager  w European Security Trading Polska.

Jest związany z branżą nowych technologii od 2009 r. Do zespołu E.S.T. Polska dołączył w 2014 r. jako Sales Manager. Dzięki swojemu doświadczeniu oraz zaangażowaniu w rozwijaniu firmy z powodzeniem tworzy świadomość firmy na rynku Europy środkowo – wschodniej, prezentując zintegrowane systemy zabezpieczeń Genetec.
Paweł Nowik ceni pozytywne i długotrwałe relacje biznesowe, oparte na wzajemnym zrozumieniu. Jako osoba bardzo aktywna, musiał się nauczyć rozładowywania stresu wynikającego z tempa pracy. Jego sposoby są proste i efektywne: jazda na rowerze i lektura kryminałów.

dr inż. Włodzimierz Jakub Rycerski, Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa i Ochrony im. Marszałka Józefa Piłsudskiego z siedzibą w Warszawie

Absolwent WAT, AON, elektronik, specjalista w dziedzinie pozamilitarnych przygotowań obronnych, kryzysowej i wojennej organizacji systemu ochrony zdrowia. Pracownik naukowy w Wyższej szkole Bezpieczeństwa i Ochrony w Warszawie. Autor licznych rozwiązań prawnych i praktycznych w obszarze swoich zainteresowań i obowiązków służbowych. Nauczyciel akademicki, wypromował ok. 100 licencjatów i magistrów.    


mgr inż. Maciej Szałapski, Kierownik Projektu, SILTEC Sp. z o.o.

Absolwent Politechniki Gdańskiej na wydziałach Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki oraz Zarządzania. Jako inżynier, a potem Kierownik Działu Technicznego  w jednej z firm działających na rynku radiokomunikacyjnym, odpowiadał za projektowanie oraz realizację systemów radiokomunikacyjnych w rożnych zakładach i instytucjach publicznych, tj. Terminale Kontenerowe, Wojsko, Lotniska, Policja, Straż Pożarna, Pogotowia Ratunkowe, Kopalnie, Elektrownie, ITS. Jako praktyk, specjalizuje się w rozwiązaniach cyfrowej łączności radiowej, głównie DMR i TETRA. Ze względu na różnorodność obsługiwanych klientów posiada szeroką wiedzę w zakresie integracji systemów oraz aplikacji wokoło systemowych.

                                                            
Michał Borowski - Wireless Solution Manager, Huawei Enterprise 

Michał Borowski jest odpowiedzialny za rozwiązania bezprzewodowych w Huawei Polska i zajmuje się technicznym wsparciem sprzedaży dla rynku Enterprise. Obecnie główny obszar jego działalności to urządzenia LTE. Związany jest z branżą telekomunikacyjną od 1997 roku. Pracę zaczynał u operatora sieci ERA (obecnie T-Mobile), gdzie zajmował się planowaniem radiowym, badaniem i certyfikacją urządzeń oraz współpracą z dostawcami sprzętu radiowego. Później był odpowiedzialny za wsparcie sprzedaży oraz wprowadzania nowych produktów pracując w firmach Ericsson i ZTE. Jest absolwentem Wydziału Elektroniki Politechniki Warszawskiej.


Marcin Fridrich  - Dowódca Kompanii Lotniskowych Służb Ratowniczo-Gaśniczych, członek Stowarzyszenia  Lotniskowych Służb Ratowniczo - Gaśniczych

Od 1987 roku brał udział w wielu zdarzeniach i akcjach ratowniczo-gaśniczych prowadzonych na terenie Lotniska Chopina  w Warszawie.  Przygotowuje ratowników jednej z Kompanii Lotniskowych Służb Ratowniczo-Gaśniczych do działań przy wszystkich sytuacjach awaryjnych jakie mogą wystąpić na lotnisku. Konsultant i trener z zakresu : Ratownictwa Lotniskowego, Budowy i pracy zespołów, Przywództwa, Zarządzania w sytuacjach kryzysowych. Trener rozwoju osobistego i Coach  organizacji ICC (International Coaching Community).

płk rez. prof. dr hab. Ryszard Jakubczak - Akademia Policyjna w Szczytnie   

Pracownik naukowo-dydaktyczny Wydziału Bezpieczeństwa Wewnętrznego Wyższej Szkole Policji w Szczytnie i Wydziału Bezpieczeństwa Narodowego Wyższej Szkoły Administracji Publicznej w Białymstoku. Specjalizuje się w problematyce: strategii bezpieczeństwa narodowego, obrony narodowej i wojskowej; Obrony Terytorialnej, a zwłaszcza Wojsk Obrony Terytorialnej; działań nieregularnych, w tym terroryzmu; wpływu globalizacji na bezpieczeństwo narodowe państw. Autor i współautor książek, m.in. Obrona Terytorialna Polski na progu XXI wieku (1998), Przygotowanie obronne społeczeństwa (2001), Wojska Obrony Terytorialnej (2002), Obrona Terytorialne III RP. Strategia, sztuka operacyjna, taktyka (2003), Obrona narodowa w tworzeniu bezpieczeństwa III RP (2003), Bezpieczeństwo społeczne w erze globalizacji (2008), Globalizacja a terytorium narodowe (2008), Podstawy bezpieczeństwa narodowego Polski w erze globalizacji (2008), Działania nieregularne w erze globalizacji (2011), Narodowe i międzynarodowe strategie bezpieczeństwa w kontekście globalizacji (2011), Działania nieregularne. Element strategii bezpieczeństwa narodowego Polski, (2011); Narodowe i międzynarodowe strategie bezpieczeństwa w kontekście globalizacji (2011); Doświadczenia organizacji bezpieczeństwa narodowego Polski od X do XX wieku. Wnioski dla Polski w XXI wieku (2013), Obronność. Teoria i praktyka ( 2013), Współczesne Wojska Obrony Terytorialnej (2014),  Raport strategiczny: Siły Zbrojne RP w drugiej dekadzie XXI wieku. Koncepcja strategiczna Obrony Terytorialnej RP  (2014).

 
nadkom. Sylwester Smoleński - Główny Sztab Policji Komendy Głównej Policji

Ekspert Zespołu Zarządzania Kryzysowego Wydziału Operacyjnego Głównego Sztabu Policji Komendy Głównej Policji; Kierownik projektu Na granicy terroryzmu – szkolenia z zakresu reagowania kryzysowego, realizowanego w latach 2012 – 2016 przez Komendę Główną Policji we współpracy ze Związkiem Powiatów Polskich, współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy.
 
  Marek Lewandowski – Dyrektor Sprzedaży, Mindmade Sp. z o.o.

dołączył do zespołu Mindmade w maju 2014 r., jest odpowiedzialny za sprzedaż i wprowadzanie na rynek nowych produktów Spółki. Od 2007 r. związany z branżą tele i radiokomunikacyjną. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu i realizacji projektów w sektorze bezpieczeństwa publicznego.

 

Oferta Partnerska

Naszym założeniem jest stworzenie biznesowej platformy służącej realizacji Państwa celów marketingowych i sprzedażowych.

Konferencja daje możliwość nie tylko promocji marki i oferowanych produktów, ale także nawiązania długofalowych relacji z potencjalnymi klientami, którymi są uczestnicy wydarzenia. 

Dlatego, przy jednoczesnej dbałości o jakość grupy docelowej, przygotowaliśmy dla Państwa propozycję pakietów partnerskich, które wesprą Państwa udział w konferencji pod kątem wizerunkowym i sprzedażowym.

W skład pakietów wchodzą poniżej przedstawione usługi. 
Istnieje możliwość skonstruowania pakietu na życzenie - uwzględniającego Państwa potrzeby oraz możliwości.

Usługa Opis usługi
prelekcja możliwość prezentacji firmy i oferty bezpośrednio przed audytorium. Daje możliwość obserwacji reakcji, odpowiedzi na pytania uczestników. Prelekcja jest oceniana przez słuchaczy
stoisko konsultacyjne stolik wyposażony w 2 krzesła, podłączenie do prądu, wi-fi, znajdujący się we foyer, w którym organizowana jest przerwa kawowa (aranżacja dowolna)
lista teledaresowa dostęp do pełnej listy teleadresowej uczestników, do wykorzystania w celach handlowych
insert materiałów reklamowych możliwość dołączenia materiałów reklamowych do materiałów konferencyjnych, które otrzyma każdy uczestnik
artykuł sponsorowany lub reklama w katalogu umieszczenie treści lub kolorowej reklamy przygotowanej przez klienta w katalogu konferencyjnym


Jeśli byliby Państwo zainteresowani szczegółami dotyczącymi oferty, zapraszamy do kontaktu.

Kontakt ds. organizacji i współpracy partnerskiej:
tel. +48 720 911 820
e-mail: biuro@successpoint.pl

Poprzednie edycje

Konferencje na temat zarządzania kryzysowego zawsze cieszyły się niezwykłym zainteresowaniem, czego potwierdzeniem była rosnąca z roku na rok liczba uczestników, wsparcie ze strony ważnych instytucji oraz ekspertów.

Dlatego też mieliśmy przyjemność zorganizowania do tej pory już jedenastu edycji konferencji na temat technologii wspierających reagowanie w sytuacjach kryzysowych oraz wspierających komunikację i kooperację służb.

Serdecznie zapraszamy Państwa do przeczytania relacji z poprzednich edycji konferencji!

I edycja II edycja III edycja IV edycja V edycja
VI edycja VII edycja VIII edycja IX edycja X edycja
XI edycja XII edycja      

 

Patroni Honorowi poprzednich edycji:

mon
 

 

 

Partnerzy poprzednich edycji:

Noidss Nowatel
UAV      

Patroni Medialni

 

 

Kontakt z organizatorem

Jeśli macie Państwo pytania odnośnie udziału lub współpracy podczas konferencji serdecznie zachęcamy do kontaktu


Kontakt ds. organizacji i współpracy partnerskiej:
tel. +48 720 911 820
e-mail: biuro@successpoint.pl