Dołącz do nas na FB

Komunikat

Rejestracja na to wydarzenie jest zamknięta.

7 września w Warszawie odbyła się konferencja Innowacyjny sektor ubezpieczeń – trendy narzędzia , pod Patronatem Honorowym Polskiego Biura Ubezpieczycieli Komunikacyjnych, €FFP Polska, Krajowego Instytutu Ubezpieczeń oraz Europejskiej Akademii Planowania Finansowego.

Patroni Honorowi:

 

                  

 


Partnerzy konferencji:
 

Mieliśmy okazję gościć licznie zgromadzonych uczestników, do których należeli m.in. przedstawiciele kadry zarządzającej z placówek doradztwa finansowego, towarzystw i agencji ubezpieczeniowych, agentów, pośredników oraz brokerów. Zaproszeni eksperci podzieli się z uczestnikami swoją wiedzą dotyczącą rozwiązań w sektorze ubezpieczeń.

Konferencję rozpoczął Pan Franciszek Zięba z tematem:"Narzędzia wsparcia sprzedaży i zachowania adekwatności doboru produktów”. Kolejne wystąpienie należało do naszego Partnera Konferencji, czyli Pana Krzysztofa Gortata oraz Pana Dariusza Pasewicza z firmy eSecure, którzy podzieli się swoją widzą wygłaszając prelekcję "Reguły korelacyjne w biznesie" . Po zakończonym wykładzie mikrofon został przejęty przez kolejnego Partnera Konferencji. Pan Marcin Konopka z Berg System wypowiedział się na temat narzędzi CRM - "Dlaczego CRM to narzędzie wsparcia sprzedaży a nie kontroli doradców?"

Po przerwie w trakcie której pojawiało się mnóstwo pytań do naszych ekspertów, mogliśmy rozpocząć drugą część konferencji.

Pierwszy wykład po przerwie z tematem "Nowe technologie wspierające zarządzanie i administrowanie sieciami sprzedaży" rozpoczął Krzysztof Kwiatkowski. Przedostatnią prelekcje poprowadziła Pani Emilia Grzeszczuk - "Zaufana trzecia strona". Konferencję zakończył swoim wykładem Pan Łukasz Jasiński omawiając "Wpływ reformy zdrowotnej w USA (ObamaCare) na biznes ubezpieczeniowy"

Chcemy podziękować wszystkim obecnym na konferencji, ekspertom, Patronom oraz Partnerom - firmie Berg System i eSecure. Mamy nadzieję, że niedługo znów będziemy mieli okazję się spotkać przy kolejnej edycji konferencji:

Innowacyjny sektor ubezpieczeń – trendy narzędzia

 

*** Wszystkie projekty i publikowane na stronie treści są własnością spółki i podlegają ochronione zgodnie z przepisami prawa autorskiego. Przywłaszczenie sobie praw autorskich, kopiowanie, powielanie oraz wykorzystywanie całości lub elementów w celach czerpania korzyści majątkowych bez zgody autora jest zabronione.

 

Program

8.50 - 9.20

Rejestracja uczestników i wydanie materiałów konferencyjnych

9.20 - 9.30

Powitanie 
Katarzyna Brejnakowska - SuccessPoint Sp. z o.o.

9.30 - 10.00

"Narzędzia wsparcia sprzedaży i zachowania adekwatności doboru produktów”
Franciszek Zięba - Prezes, Europejska Federacja Doradców Finansowych

10.00 - 10.30

"Reguły korelacyjne w biznesie"
Krzysztof Gortat - Założyciel, Prezes Zarządu firmy eSecure Sp. z o.o.

10.30 - 11.00

"Dlaczego CRM to narzędzie wsparcia sprzedaży a nie kontroli doradców?"
Marcin Konopka - Prezes Zarządu, Berg System

11.00 - 11.20

Przerwa kawowa

11.20 - 11.50

"Nowe technologie wspierające zarządzanie i administrowanie sieciami sprzedaży"
Krzysztof Kwiatkowski - Kierownik, Dział Pośrednictwa Ubezpieczeniowego, Departament Rozwoju Biznesu, Open Life TUŻ S.A.

11.50 - 12.20

"Zaufana trzecia strona"
Emilia Grzeszczuk - Kierownik Biura Rozwoju Biznesu, Pekao Financial Services

12.20-12.50
"Wpływ reformy zdrowotnej w USA (ObamaCare) na biznes ubezpieczeniowy"
Łukasz Jasiński - Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
 

12.50 - 13.10

Podsumowanie i zakończenie konferencji 

Lokalizacja

Centrum Konferencyjne Atrium
Budynek Atrium Tower
Sala A

Piętro 9

al. Jana Pawła II 25
00-854 Warszawa

 

Partnerzy


 

Berg System - narzędzia IT wspierające pracę doradców finansowych i agentów ubezpieczeniowych. W skład platformy Berg System wchodzi: CRM - pomocny przy obsłudze klientów i przypominających o wznowieniach polis, Intrnanet - firmowy facebook, E-learning, System rozliczeń prowizyjnych.


eSecure - Producent oprogramowania z wieloletnim doświadczeniem zdobytym na rynku polskim jak i zagranicznym. Specjalizuje się w rozwiązaniach obejmujących kwestie bezpieczeństwa na poziomie organizacyjnym (biznesowym) oraz technicznym. Twórca systemów SecureVisio, Ematics i SAVA oraz autor portalu o tematyce bezpieczeństwa: BezpiecznyPracownik.pl

 

Prelegenci

Emilia Grzeszczuk - Kierownik Biura Rozwoju Biznesu, Pekao Financial Services
 
Od początku kariery związana z rynkiem finansowym od strony back-office. Doświadczenie w usługach świadczonych w modelu Business as a Service dla funduszy inwestycyjnych i emerytalnych zdobywała zarówno od strony klienta, jak i dostawcy.  Dogłębną znajomość problemów różnych stron rynku wyniosła z kilkuletniego zarządzania działem odpowiedzialnym za pełny proces reklamacji. Od 2008 r. związana z Pekao FS sp. z o.o., gdzie uczestniczyła w projektach zarówno uruchamiania nowych usług i przejęcia obsługi klientów, jak i optymalizacji procesów wewnętrznych (m.in. wdrożenie CRM). Od początku 2015 r. zarządza Biurem Rozwoju Biznesu, gdzie m.in. kierowała projektem operacyjnego wdrożenia w polskiej dystrybucji funduszy Goldman Sachs Funds. Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Jej prywatne zainteresowania to żeglarstwo (posiada patent jachtowego sternika morskiego) i podróże,
a w szczególności połączenie ich obu. 

"Zaufana trzecia strona"

Czego brakuje na rynku ubezpieczeń, co nie pozwala graczom skupić się na swoim biznesie, trwoniąc ich siły na uciążliwe poboczne zadania?
Co rynek ubezpieczeń mógłby zapożyczyć od rynku funduszy? Poznaj brakujące ogniwo, które pozwala uwolnić się od wszystkiego, czego nie znosisz robić i zająć się wreszcie tym, co robisz najlepiej.

 

Krzysztof Kwiatkowski - Kierownik, Dział Pośrednictwa Ubezpieczeniowego, Departament Rozwoju Biznesu, Open Life TUŻ S.A.

"Nowe technologie wspierające zarządzanie i administrowanie sieciami sprzedaży"

1. Zarządzanie sieciami sprzedaży wczoraj i dziś,
2. Cyfryzacja sprzedaży i administracji ubezpieczeń,
3. Wykorzystanie narzędzi Business Inteligence w zarządzaniu sieciami sprzedaży,
4. Zarządzanie zmianami z wykorzystaniem najnowszych technologii,
5. Przyszłość zarządzania sieciami sprzedaży.
 

Franciszek Zięba - Prezes, Europejska Federacja Doradców Finansowych

"Narzędzia wsparcia sprzedaży i zachowania adekwatności doboru produktów”
1. Planowanie finansów osobistych
2. Rola Doradcy Finansowego w nowej sytuacji po wejściu regulacji
 

Marcin Konopka - Prezes Zarządu, Berg System

Pomysłodawca i współzałożyciel Berg System - narzędzi IT pozwalających firmom sprzedawać więcej i mądrzej. Całą swoją karierę związany ze sprzedażą i z budowaniem efektywnych zespołów sprzedażowych. Swoją wiedzę i umiejętności zdobywał w branży finansowej i ubezpieczeniowej ale przede wszystkim poprzez bezpośrednie szkolenia i rozmowy z największymi trenerami sprzedaży na świecie tj.: Brain Trancy, Robert Cialdini, Tony Gordon, Blair Singer, a także z Polskimi mówcami: Mateuszem Grzesiakiem, Mariuszem Szubą czy Dariuszem Sikorskim. Ich wiedzę z obsługi klienta, sprzedaży, wyznaczania i realizacji celów można dostrzec w funkcjonalnościach platformy Berg System.

"Dlaczego CRM to narzędzie wsparcia sprzedaży a nie kontroli doradców?"
 
Krzysztof Gortat - Założyciel, prezes Zarządu firmy eSECURE. Projektował i wdrażał zaawansowane systemy bezpieczeństwa IT w dużych polskich przedsiębiorstwach. Jego doświadczenie i praktyczna znajomość zagadnień bezpieczeństwa pozwoliła na zbudowanie w eSECURE zarówno profesjonalnych zespołów kompetencyjnych jak i stworzenie konkurencyjnych w skali światowej, nowych produktów informatycznych adresujących rzeczywiste potrzeby rynku.

"Reguły korelacyjne w biznesie"

- System inteligentnego wspomagania biznesu jako przykład praktycznego wykorzystania systemu ekspertowego pozwalający na osiągnięcie założonych celów poprzez korelację i modelowanie dowolnych parametrów wejściowych i wyjściowych (SIWB).
- Ewaluacja przyswajania przez pracowników wiedzy poprzez automatyczne testy socjotechniczne korelujące wiedzę przekazaną z wiedzą przyswojoną i jej praktycznym wykorzystaniem (SAVA).
- Optymalizacja zarządzania bezpieczeństwem organizacji poprzez korelację informacji technicznych i biznesowych w procesach obsługi incydentów i naruszeń bezpieczeństwa (SECURE VISIO).

 

Patroni Medialni

 

 

Oferta Partnerska

Naszym założeniem jest stworzenie biznesowej platformy służącej realizacji Państwa celów marketingowych i sprzedażowych.

Konferencja daje możliwość nie tylko promocji marki i oferowanych produktów, ale także nawiązania długofalowych relacji z potencjalnymi klientami, którymi są uczestnicy wydarzenia. 

Dlatego, przy jednoczesnej dbałości o jakość grupy docelowej, przygotowaliśmy dla Państwa propozycję pakietów partnerskich, które wesprą Państwa udział w konferencji pod kątem wizerunkowym i sprzedażowym.

W skład pakietów wchodzą poniżej przedstawione usługi. 
Istnieje możliwość skonstruowania pakietu na życzenie - uwzględniającego Państwa potrzeby oraz możliwości.

Usługa Opis usługi
prelekcja możliwość prezentacji firmy i oferty bezpośrednio przed audytorium. Daje możliwość obserwacji reakcji, odpowiedzi na pytania uczestników. Prelekcja jest oceniana przez słuchaczy
stoisko konsultacyjne stolik wyposażony w 2 krzesła, podłączenie do prądu, wi-fi, znajdujący się we foyer, w którym organizowana jest przerwa kawowa (aranżacja dowolna)
lista teledaresowa dostęp do pełnej listy teleadresowej uczestników, do wykorzystania w celach handlowych
insert materiałów reklamowych możliwość dołączenia materiałów reklamowych do materiałów konferencyjnych, które otrzyma każdy uczestnik
artykuł sponsorowany lub reklama w katalogu umieszczenie treści lub kolorowej reklamy przygotowanej przez klienta w katalogu konferencyjnym


Jeśli byliby Państwo zainteresowani szczegółami dotyczącymi oferty, zapraszamy do kontaktu.

Kontakt ds. organizacji i współpracy partnerskiej:
tel. +48 720 911 820
e-mail: biuro@successpoint.pl

Poprzednie edycje

Juz nie po raz pierwszy stwarzamy miejsce do dyskusji odnośnie sektora ubezpieczneniowego. Tak było i w ubiegłym roku, gdzie jako eksperci w swoich dziedzinach wystąpili: Rafał Roszak, Tomasz Szwelnik, Paweł Krajewski oraz Łukasz Jasiński. Zeszłoroczna edycja cieszła się wśród uczestników dużym powodzeniem, ze względu na niegasnącą aktualność tematu.

Strona edycji z 2015 roku >>> Innowacje - wyzwania dla sektora ubezpieczeń

 

 

Firmy parterskie zeszłoroczej edycji:

 

 

 

 

Kontakt z organizatorem

Jeśli mają Państwo pytania odnośnie udziału lub współpracy podczas konferencji zachęcamy do kontaktu.

Kontakt ds. organizacji i współpracy partnerskiej:
tel. +48 720 911 820
e-mail: biuro@successpoint.pl