Dołącz do nas na FB

Na przestrzeni lat współpracowalismy z wieloma cenionymi ekspertami oraz Partnerami, którzy pozytywnie ocenili wydarzenia, w których brali udział.

Jest nam niezmiernie miło pochwalić się niektórymi z nich.

 

Współpracę na każdym etapie charakteryzował profesjonalizm, dobry kontakt, sprawność w działaniu oraz elastyczność w dopasowaniu się do zmieniających się wymagań, z drobiazgowym wręcz poszanowaniem naszych sugestii i oczekiwań.
Kierownik Działu Marketingu, HEUTHES Sp. z o.o.

Udowodniliście, że każde zlecenie traktujecie indywidualnia i z dbałością o każdy szczegół.
Dyrektor Handlowy, ABOOK Sp z o.o.

Zarówno sposób organizacji, jak i dobór tematyki konferencji stał na najwyższym poziomie merytorycznym i organizacyjnym, a prelegenci wykazali się dogłębną znajomością referowanych tematów i zagadnień.
Office Manager, IP Connect sp. z o.o. 

Podczas eventu mieliśmy okazję przekonać się o profesjonalizmie przejawiającym się w skutecznym zaproszeniu docelowej grupy uczestników, przygotoqaniu właściwego miejsca i odpowiednich środków oraz trafnym doborze prelegentów i programu.
Prezes Zarządu, SOLDIS Sp. z o.o.

Konferencja została przygotowana rzetelnie i bardzo sprawnie. Firma dała się poznać jako dobry i sprawny organizator.
Crisis Management Expert , Astri Polska Sp. z o.o.

Wszelkie przeprowadzone przez pracowników firmy działania charakteryzowały się rzetelnością i wysokim poczuciem odpowiedzialności za przeprowadzany projekt.
Dyrektor Działu Promocji i PR, QUMAK S.A. 

Otrzymaliśmy pomoc na każdym etapie współpracy. Wymiana informacji była płynna i nie odnotowaliśmy problemów w komunikacji.
Członek Zarządu, European Security Trading Polska Sp. z o.o.