Dołącz do nas na FB

Komunikat

Rejestracja na to wydarzenie jest zamknięta.

Podczas konferencji, która odbyła się 8 marca 2016 roku, zaprezentowane zostały systemy elektronicznego obiegu dokumentów. Zaproszeni eksperci podzielili się swoim doświadczeniem zawodowym i opowiedzą, w jaki sposób wdrożone systemy, przyczyniły się do poprawy jakości pracy w reprezentowanej przez nich firmie/instytucji.

Uczestnicy z zainteresowaniem wysłuchali wykładów prowadzonych przez uznanych ekspertów i praktyków.

Konferencję rozpoczął wykład Pana Romualda Krasowskiego – Naczelnik Wydziału Wypłaty Należności Pracowniczych, II Oddział ZUS w Warszawie pt.: "Zakład Ubezpieczeń Społecznych jako innowacyjna instytucja zaufania publicznego udostępniająca nowoczesne kanały elektronicznego przekazywania dokumentów". Następnie Waldemar Cichacz z Altar Sp. z o.o. zaprezentował temat: "Altar ECM, czyli jak zyskać na potencjale biznesowym ukrytym w informacji. Elektroniczny obieg dokumentów w przedsiębiorstwie". Po wystąpieniu firmy Altar przyszła kolej na prezentację kolejnego Partnera konferencji firmę ELO Digital Office reprezentowaną przez Panią Elke Schonemann, która zaprezentowała temat: "Czy zastanawiali się Państwo, ile kopii jednego dokumentu jest w Państwa firmie?".

Po przerwie i możliwości rozmów z naszymi ekspertami przystąpiliśmy do dalszych wykładów.

Kolejny prelegent - Pan Piotr Chrząstowski-Wachtel - Nauczyciel akademicki Instytutu Informatyki Uniwersytetu Warszawskiego wystąpił z tematem: "Sieci Petriego - dobry model dla przepływów pracy (workflows)". Kontynuację poprowadził Rafał Kamiński - Innovelty i zaprezentował: "Design Thinking w projektowaniu usług elektronicznych".
Ostatni wykład wygłoszony został przez Panią Annę Orłowska, radce prawnego w Kancelarii Radców Prawnych Oczkowski i Partnerzy sp.p. - "Aspekty prawne innowacji w biznesie".

Serdecznie dziękujemy wszystkim Uczestnikom, Prelegentom i Partnerom za pomoc we współorganizacji tegorocznej konferencji. Mamy nadzieję, że niedługo spotkamy się po raz kolejny. Zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych edycjach!

Partnerzy Brązowi:
Patronat honorowy:

Partner wspierający:

 

              
Parnerzy merytoryczni:

***
Wszystkie projekty i publikowane na stronie treści są własnością spółki  i podlegają ochronione zgodnie z przepisami prawa autorskiego. Przywłaszczenie sobie praw autorskich, kopiowanie, powielanie oraz wykorzystywanie całości lub elementów w celach czerpania korzyści majątkowych bez zgody autora jest zabronione.

Lokalizacja

Budynek Atrium Tower
Aleja Jana Pawła II 25

Warszawa

 

Piętro 3, sala 7

 

Pozostawienie samochodu możliwe jest na parkingu podziemnym (płatnym) - wjazd od ulicy Ciepłej.

 

Program konferencji

9.00 - 9.25

Rejestracja uczestników - wydanie identyfikatorów i materiałów konferencyjnych

9.25 - 9.30

Powitanie i wprowadzenie
Agnieszka Zając - SuccessPoint Sp. z o.o.

9.30 - 10.00

Zakład Ubezpieczeń Społecznych jako innowacyjna instytucja zaufania publicznego udostępniająca nowoczesne kanały elektronicznego przekazywania dokumentów
Romuald Krasowski - Naczelnik Wydziału Wypłaty Należności Pracowniczych, II Oddział ZUS w Warszawie

10.00 - 10.30

Altar ECM, czyli jak zyskać na potencjale biznesowym ukrytym w informacji. Elektroniczny obieg dokumentów w przedsiębiorstwie
Waldemar Cichacz, Dyrektor handlowy, Altar Sp. zo.o.

10.30 - 11.15

Czy zastanawiali się Państwo, ile kopii jednego dokumentu jest w Państwa firmie?
Elke Schonemann - Sales Manager Poland w ELO Digital Office

11.15 - 11.20

Prezentacja wystawcy: Altar Sp. z o.o.

11.20 - 11.40

Przerwa kawowa

11.40 - 12.10

Sieci Petriego - dobry model dla przepływów pracy (workflows)
Piotr Chrząstowski-Wachtel - Nauczyciel akademicki Instytutu Informatyki Uniwersytetu Warszawskiego

12.10 - 12.40

Design Thinking w projektowaniu usług elektronicznych
Rafał Kamiński - Innovelty

12.40 - 13.10 Aspekty prawne innowacji w biznesie
Anna Orłowska, radca prawny w Kancelarii Radców Prawnych Oczkowski i
Partnerzy sp.p.

13.10 - 13.20

Podsumowanie i zakończenie konferencji

Organizator dołoży wszelkich starań, aby konferencja przebiegła zgodnie z prezentowanym Programem.
Jednocześnie Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie konferencji. 

Partnerzy konferencji

Dostawca swoich autorskich systemów informatycznych, solidny partner w biznesie. Od ponad 25 lat tworzy i wdraża swoje rozwiązania zarówno u dużych, jak i mniejszych Klientów.

Ofertę produktową Altar tworzą systemy:

do zarządzania informacją i obiegami dokumentów
do zarządzania procesami biznesowymi
do wsparcia sprzedaży i obsługi klientów – call/contact center z modułem CRM
do wsparcia sprzedaży na stronie internetowej: www.efficc.pl
do obsługi rozliczeń usług masowych
do windykacji
do wsparcia procesów back office (serwis, obsługa reklamacji).

Zakres współpracy z Klientem obejmuje: analizę przedwdrożeniową, projektowanie, development, wdrożenie rozwiązania, integrację z systemami dziedzinowymi, szkolenia, asystę techniczną oraz rozwój oprogramowania, zgodnie ze zmiennymi potrzebami biznesowymi.

Wśród klientów korzystających z rozwiązań Altar są m.in.: BIK, Empik, Orange, Multimedia Polska, WSiP, Lux Med, Bank Pocztowy, nc+, Volkswagen Bank Polska.

ELO Digital Office rozwija i sprzedaje wysokiej jakości oprogramowanie do zarządzania dokumentami, archiwizacji cyfrowej i obiegiem dokumentów. ELO® obejmuje całe spektrum zarządzania treścią w przedsiębiorstwach (Enterprise-Content-Management - ECM).
Asortyment produktów ELO® składa się z trzech linii: ELOoffice to wstępne rozwiązania DMS i modułowego rozwiązania klient-serwer, a dla średnich przedsiębiorstw ELOprofessional oraz niezależnego od platformy i wysoce skalowalnego ELOenterprise z możliwością obsługi rożnych podmiotów, które sprawdza się w szczególności w centrach przetwarzania danych. Systemy są w pełni kompatybilne ze sobą a wymiana danych i upgrade są możliwe w każdej chwili.

Firma ELO Digital Office została wyodrębniona w 1998 roku z grupy Louis Leitz jako samodzielny podmiot z siedzibą w Stuttgarcie i stała się międzynarodowym przedsiębiorstwem posiadającym swoje oddziały w Europie, Ameryce Południowej, Azji i Australii. Gęsta sieci partnerów systemowych opiekuje się ponad 600.000 miejsc pracy pod ELO na świecie. Ponadto ELO utrzymuje wiele partnerstw technologicznych z producentami oprogramowania i sprzętu, jak Canon, Epson, Fujitsu, Hewlett-Packard, Kodak, Kyocera, Microsoft, NetApp i Sun Microsystems.

Produkty ELO®, ze względu na swoją elastyczność i wysoką wydajność, są używane w przedsiębiorstwach wszystkich branż i wielkości. Renomowani klienci na świecie jak np. BMW, EADS, EnBW, Lufthansa, MAN, Südzucker, Zott oraz w kraju: PKP Cargo SA , Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście a także różne władze lokalne i państwowe stawiają na wysoką jakość innowacyjnych produktów.

 

Prelegenci

 

Elke Schonemann

Sales Manager Poland w ELO Digital Office

Matematyk z pochodzenia Niemka, od 1996r. pracująca w Polsce.

1996 – 2004 Praca w Polsko-Niemieckim Towarzystwie Wspierania Gospodarki (Firma z udziałem rządu polskiego i niemieckiego (po 50%))

Od 2004 zatrudniona w ELO Digital Office - odpowiedzialna za sieć Business Partnerów ELO w Polsce i koordynację projektów.

 

Paweł Sadowski

Business Development Manager, Altar Sp. zo.o. Od ponad 16 lat związany jest z branżą IT i obszarem rozwiązań informatycznych dla biznesu. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał, prowadząc liczne projekty wdrożenia, rozwoju i modyfikacji oprogramowania u takich klientów jak m.in. Biuro Informacji Kredytowej, Volkswagen Bank, Orange, Multimedia Polska, GEA(Kelvion), Zeelandia, Poczta Polska. Zainteresowania zawodowe skupia głównie na obszarach: zarządzania informacją i obiegami dokumentów oraz zarządzania procesami biznesowymi. Od 2014 r. realizuje nowe wyzwania jako Business Development Manager, m.in. współtworzy strategię rozwoju systemu Altar ECM i zarządza zespołem odpowiedzialnym za jego promocję i sprzedaż.

Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec, domator, entuzjasta pieszych wędrówek po ukochanych Górach Świętokrzyskich (ale w planach przejście szlakiem z Auckland do Wellington). Zapalony ogrodnik, majsterkowicz-elektronik oraz budowlaniec-amator.

Anna Orłowska

Radca prawny w Kancelarii Radców Prawnych Oczkowski i Partnerzy sp.p. w Toruniu. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu MIkołaja Kopernika w Toruniu. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Toruniu. Specjalistka w zakresie prawa gospodarczego (w tym prawa spółek) oraz prawa podatkowego, zajmuje się przekształceniami podmiotów gospodarczych i tworzeniem struktur uwzględniających optymalizację podatkową. W ramach praktyki uczestniczy także w audytach bezpieczeństwa prawnego Klientów.

Piotr Chrząstowski-Wachtel

Matematyk, informatyk, nauczyciel akademicki. Pracuje w Instytucie Informatyki Uniwersytetu Warszawskiego na stanowisku docenta. Doktoryzował się z teorii sieci Petriego.  Naukowo zajmuje się teorią współbieżności i jej zastosowaniami w opisie procesów biznesowych, jak również interfejsami użytkownika i edukacją informatyczną.

Autor wielu projektów programistycznych i programów, z bogatą praktyką w łączeniu informatyki z biznesem. Zaproszone wykłady na wielu uczelniach, m.in. Uniwersytach Stanforda, Hamburskim, w Mediolanie (Bicocca), Aarhus, Hasselt, Saragossie, Lizbonie, Makao, Sydney (UNSW), Austin, Kalifornijskim w Irvine i Riverside. Popularyzator matematyki i informatyki. Członek Komitetu Redakcyjnego miesięcznika Delta i autor wielu artykułów popularyzatorskich. Współtworzył Olimpiadę Informatyczną i od początku jest  zaangażowany w jej organizację. Autor wielu zadań i opracowań olimpijskich. Współpracuje z Krajowym Funduszem na Rzecz Dzieci, dla którego przeprowadził wiele warsztatów na poziomie gimnazjalnym i licealnym. Przewodniczy jury Konkursu Prac Młodych Naukowców Unii Europejskiej.

Interesuje się skutkami społecznymi informatyzacji, czyli tym, jak rozwój nowoczesnych technologii wpływa na społeczeństwo. Autor cyklu felietonów sprzed lat na te tematy w czasopiśmie Teleinfo.

 

Romuald Krasowski

Ukończył studia na Uniwersytecie Warszawskim i w Szkole Głównej Handlowej oraz studia podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim. Pracował w firmach handlowych (BOS S.A., RUCH S.A.). Wieloletni pracownik Zakładu Ubezpieczeń Społecznych II Oddział w Warszawie, gdzie kieruje Wydziałem Wypłaty Należności Pracowniczych.

Uczestniczył w opracowywaniu koncepcji oraz wdrażaniu oprogramowania klasy ERP, jakim jest SAP, w zakresie kadrowo-płacowym. Od blisko 3 lat uczestniczy w pilotażu i wdrażaniu nowych funkcjonalności Interaktywnego Płatnika Plus.

Prowadzi szkolenia dla płatników składek z zagadnień płacowych oraz z funkcjonowania Interaktywnego Płatnika Plus.

 

Patroni Medialni

       

 

Oferta Partnerska

Naszym założeniem jest stworzenie biznesowej platformy służącej realizacji Państwa celów marketingowych i sprzedażowych.

Konferencja daje możliwość nie tylko promocji marki i oferowanych produktów, ale także nawiązania długofalowych relacji z potencjalnymi klientami, którymi są uczestnicy wydarzenia. 

Dlatego, przy jednoczesnej dbałości o jakość grupy docelowej, przygotowaliśmy dla Państwa propozycję pakietów partnerskich, które wesprą Państwa udział w konferencji pod kątem wizerunkowym i sprzedażowym.

W skład pakietów wchodzą poniżej przedstawione usługi. 
Istnieje możliwość skonstruowania pakietu na życzenie - uwzględniającego Państwa potrzeby oraz możliwości.

Usługa Opis usługi
prelekcja możliwość prezentacji firmy i oferty bezpośrednio przed audytorium. Daje możliwość obserwacji reakcji, odpowiedzi na pytania uczestników. Prelekcja jest oceniana przez słuchaczy
stoisko konsultacyjne stolik wyposażony w 2 krzesła, podłączenie do prądu, wi-fi, znajdujący się we foyer, w którym organizowana jest przerwa kawowa (aranżacja dowolna)
lista teledaresowa dostęp do pełnej listy teleadresowej uczestników, do wykorzystania w celach handlowych
insert materiałów reklamowych możliwość dołączenia materiałów reklamowych do materiałów konferencyjnych, które otrzyma każdy uczestnik
artykuł sponsorowany lub reklama w katalogu umieszczenie treści lub kolorowej reklamy przygotowanej przez klienta w katalogu konferencyjnym

 


Jeśli byliby Państwo zainteresowani szczegółami dotyczącymi oferty, zapraszamy do kontaktu.

Kontakt ds. organizacji i współpracy partnerskiej:
tel. +48 720 911 820
e-mail: biuro@successpoint.pl

Kontakt z Organizatorem

Jeśli byliby Państwo zainteresowani szczegółami dotyczącymi oferty, zapraszamy do kontaktu.

Kontakt ds. organizacji i współpracy partnerskiej:
tel. +48 720 911 820
e-mail: biuro@successpoint.pl