Dołącz do nas na FB

Komunikat

Rejestracja na to wydarzenie jest zamknięta.

27 lutego w Warszawie odbyła się kolejna już edycja konferencji poświęcona technologi w placówkach medycznych.

Dzięki naszym Partnerom oraz ekspertom udało nam się przedstawić najnowsze zagadnienia, a przedstawiane tematy ciszyły się wyjątkowo dużym zainteresowaniem wśród uczestników.

 

Partner Brązowy
  Logotyp NETGEAR  


Patronat Honorowy:
 

   

 


 Podczas wydarzenia była okazja wysłuchania poniższych tematów:

 •  "Instalacje w szpitalach – podsumowanie doświadczeń amerykańskiej firmy sieciowej NETGEAR Kalifornia z ostatnich lat informatyzacji szpitali w Polsce."
  Maciej Kaczmarek - VAR Account Manager NETGEAR Poland Sp. z o.o.
   
 • "Co zmieni Europejskie Rozporządzenie o Ochronie Danych w kontekście w branży medycznej?"
  adw. Anna Dmochowska, ODO 24 sp. z o.o., Specjalista ds. ochrony danych
  Maciej Jurczyk, ODO 24 sp. z o.o - Inżynier ds. bezpieczeństwa informacji
   
 • "Elektroniczna Dokumentacja Medyczna - między teorią a praktyką"
  Krzysztof Nyczaj - Przewodniczący Rady Fundacji Wiedza i Zdrowie, Członek Polskiego Towarzystwa Szpitalnictwa, Ekspert Izby Gospodarczej Medycyna Polska oraz Instytutu Polityki Ochrony Zdrowia.
   
 • "Identyfikacja i analiza procesów w podmiocie leczniczym za pomocą tablic kompetencyjnych" 
  Krzysztof Nyczaj - Przewodniczący Rady Fundacji Wiedza i Zdrowie, Członek Polskiego Towarzystwa Szpitalnictwa, Ekspert Izby Gospodarczej Medycyna Polska oraz Instytutu Polityki Ochrony Zdrowia.
   
 • "Uregulowania prawne w zakresie dokumentacji medycznej, zasad prowadzenia i udostępniania, uwzględnieniem prowadzenia dokumentacji elektronicznej"
  Agnieszka Pietrzak, Dominika Kołodziejska - Koza - Adwokat, Kancelaria Adwokacka APDK. 
   

 • "Bezpieczeństwo szpitala w kontekście elektronicznej dokumentacji medycznej"
  Krzysztof Kulesza - ambasador standardu openEHR na Polskę 

   

 


 

 

Jeśli są Państwo zainteresowani współtworzeniem / współpracą partnerską przy tym wydarzeniu zapraszamy do kontaktu z Organizatorem.

 


*** Wszystkie projekty i publikowane na stronie treści są własnością spółki i podlegają ochronione zgodnie z przepisami prawa autorskiego. Przywłaszczenie sobie praw autorskich, kopiowanie, powielanie oraz wykorzystywanie całości lub elementów w celach czerpania korzyści majątkowych bez zgody autora jest zabronione.

 

Lokalizacja

Warsaw Trade Tower
ul. Chłodna 51
00-867 Warszawa

Piętro 32 - Sala W1 i W2
Parking naziemny na terenie budynku - 4 zł/h. Wjazd od ul. Chłodnej (drugi szlaban od ul. Towarowej)

Program konferencji

9.00 - 9:25

Rejestracja uczestników i wydanie materiałów konferencyjnych

9.25 - 9.30

Powitanie 
Katarzyna Brejnakowska - SuccessPoint Sp. z o.o.

9.30 - 10.00

 „Uregulowania prawne w zakresie dokumentacji medycznej, zasad prowadzenia i udostępniania, uwzględnieniem prowadzenia dokumentacji elektronicznej”

Agnieszka Pietrzak, Dominika Kołodziejska - Koza - Adwokat, Kancelaria Adwokacka APDK. 

10.00 - 10.30

"Co zmieni Europejskie Rozporządzenie o Ochronie Danych w kontekście w branży medycznej?"
adw. Anna Dmochowska, ODO 24 sp. z o.o., Specjalista ds. ochrony danych
Maciej Jurczyk, ODO 24 sp. z o.o - Inżynier ds. bezpieczeństwa informacji

10.30 - 11.00

"Instalacje w szpitalach – podsumowanie doświadczeń amerykańskiej firmy sieciowej NETGEAR Kalifornia z ostatnich lat informatyzacji szpitali w Polsce."
Maciej Kaczmarek - VAR Account Manager NETGEAR Poland Sp. z o.o.

11.00 - 11.05

Prezentacja wystawców : NETGEAR Poland Sp. z o.o.

11.05 - 11.30

Przerwa kawowa

11.30 - 12.00
 

Temat w opracowaniu
Krzysztof Kulesza - 
ambasador standardu openEHR na Polskę

12.00 - 12.30

"Bezpieczeństwo szpitala w kontekście elektronicznej dokumentacji medycznej"
Krzysztof Kulesza - 
ambasador standardu openEHR na Polskę

12:30 - 12.50

Przerwa kawowa

12.50 - 13.20

"Elektroniczna Dokumentacja Medyczna - między teorią a praktyką" 
Krzysztof Nyczaj Przewodniczący Rady Fundacji Wiedza i Zdrowie, Członek Polskiego Towarzystwa Szpitalnictwa, Ekspert Izby Gospodarczej Medycyna Polska oraz Instytutu Polityki Ochrony Zdrowia.

 

13.20 - 13:50

"Identyfikacja i analiza procesów w podmiocie leczniczym za pomocą tablic kompetencyjnych" 
Krzysztof Nyczaj 
- Przewodniczący Rady Fundacji Wiedza i Zdrowie, Członek Polskiego Towarzystwa Szpitalnictwa, Ekspert Izby Gospodarczej Medycyna Polska oraz Instytutu Polityki Ochrony Zdrowia.

13.50- 14:00

Podsumowanie i zakończenie konferencji 

Prelegenci

Krzysztof Nyczaj – dr nauk o zdrowiu, ekspert, dziennikarz, publicysta.

Związany z systemem ochrony zdrowia od 1998 roku. Brał aktywny udział w tworzeniu polskiego systemu ubezpieczeń zdrowotnych, w tym w organizowaniu Mazowieckiej Regionalnej Kasy Chorych. Od 2001 do 2008 związany z Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia, gdzie kierował wdrożeniem kilku ważnych dla sektora ochrony zdrowia systemami informatycznymi, w tym informatyzacją rejestrów zakładów opieki zdrowia. Współautor wielu aktów prawnych dotyczących zarządzania informacją w ochronie zdrowia, w tym projektu ustawy o informacji w ochronie zdrowia, rozporządzeń dotyczących elektronicznej dokumentacji medycznej oraz dokumentów strategicznych, w tym Programu Informatyzacji Ochrony Zdrowia. Obecnie pracuje w Głównym Urzędzie Statystycznym.  Kluczowy ekspert w projekcie „Portrety Szpitali – Mapy Możliwości” realizowanego przez Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu oraz w projekcie „Pozyskanie nowych wskaźników  z zakresu ochrony zdrowia przydatnych do oceny dostępności i jakości usług publicznych” realizowanym przez GUS. Brał udział jako kierownik zespołu ds. e-zdrowia w ramach projektu „E – podlaskie, kierunki rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego Województwa Podlaskiego” realizowanym przez Uniwersytet w Białymstoku.
   

Maciej Kaczmarek

Od 6 lat w firmie NETGEAR odpowiedzialny za rozwiązania sieciowe dla kluczowych klientów firmy, m.in. za współpracę z przemysłem, administracją publiczną i instytucjami naukowymi w Polsce oraz obsługę merytoryczną dużych projektów w największych organizacjach biznesowych w Polsce.Związany z branżą IT od 20 lat, w czasie których zajmował się projektowaniem, wdrażaniem, zarządzaniem i sprzedażą zintegrowanych rozwiązań informatycznych i biznesowych, bazujących na produktach firm takich jak: Microsoft, Oracle, SAP, Sybase, CA, Siemens, Cisco, 3Com, Compaq, IBM, HP.Od 9 lat w sektorze rozwiązań sieciowych, przez ostatnie 6 lat pełnił funkcję związaną z projektowym wsparciem rozwiązań dla infrastruktury teleinformatycznej. Pracował wcześniej w takich firmach jak POLKOMTEL SA, ComputerLand S.A., D-Link.Ukończył Akademię Bydgoską. Od 1998 roku prowadzi szkolenia i konferencje dotyczące rozwiązań sieciowych.

Anna Dmochowska, ODO 24 sp. z o.o. - adwokat, specjalista ds. ochrony danych

Posiada doświadczenie w zakresie bieżącej obsługi korporacyjnej podmiotów gospodarczych oraz przygotowywaniu i negocjowaniu umów. Zajmuje się tematyką związaną z prawem cywilnym, ochroną danych osobowych, a także prowadzi postępowania sądowe.

Maciej Jurczyk, ODO 24 sp. z o.o - Inżynier ds. bezpieczeństwa informacji

Doświadczony audytor i wdrożeniowiec w obszarze bezpieczeństwa informacji, ciągłości działania, bezpieczeństwa teleinformatycznego oraz Wytycznych i Rekomendacji KNF. Posiada specjalistyczną wiedzę z zakresu nowoczesnych rozwiązań informatycznych, bezpieczeństwa infrastruktury teleinformatycznej. Audytor ISO 27001, ISO 14001, ISO 18001. ISO 22301.

Agnieszka Pietrzak - adwokat.

Jest absolwentką Wydziału Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II z 06/2004, zdała egzamin sędziowski w Warszawie w 09/2008 i należy do Izby Adwokackiej w Warszawie od 11/2008. Doktorantka Instytutu Nauk Prawnych PAN od 10/2016.
Specjalizuje się w obsłudze prawnej z zakresu prawa ochrony zdrowia, prawa gospodarczego, prawa nieruchomości i prawa procesowego. Koncentruje się w szczególności na doradztwie przedsiębiorcom w zakresie finansowania świadczeń opieki zdrowotnej przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Reprezentuje klientów w sporach sądowych m.in. z Narodowym Funduszem Zdrowia. Autorka publikacji w dziennikach branżowych (Gazeta Finansowa, Rzeczpospolita, Gazeta Prawna, Serwis Kadry Zarządzającej ZOZ, Zarządzenie Placówką Medyczną). Prowadzi szkolenia i prelekcje dla lekarzy oraz kadry zarządzającej podmiotami leczniczymi. Prelegent podczas kongresów i konferencji związanych z ochroną zdrowia.

Krzysztof Kulesza - ambasador standardu openEHR na Polskę.

Jest ambasadorem standardu openEHR na Polskę, zajmuje się standardami informatycznymi w ochronie zdrowia. Krzysztof ma podnad 18 lat doświadczenia w informatyce medycznej. Przed założeniem eR, był Dyrektorem Rozwoju Biznesu w Data Techno Parku, pełnił rolę Business Developement Director Healthcare Poland w Oracle, Dyrektorem Sprzedaży w Biatel SA, oraz Dyrektorem Departamentu Informatyki w Podlaskiej Kasie Chorych. Brał udział w tworzeniu szeregu polskich systemów reginalnych e-Zdrowie, oraz tworzeniu systemu informatycznego NFZ.

 

Partnerzy

Logotyp NETGEAR

NETGEAR (Nasdaq:NTGR)

jest światowym liderem w dostarczaniu innowacyjnych produktów klientom końcowym, biznesowym oraz dostawcom usług internetowych. NETGEAR tworzy zaawansowane technologicznie, wysoko wydajne produkty sieciowe. Klienci biznesowi znajdą w ofercie firmy rozwiązania z dziedziny networkingu, security czy też storage. Firma NETGEAR obsługuje największych dostawców internetowych. Produkty NETGEAR projektowane są z wykorzystaniem najróżniejszych rozwiązań obejmujących sieci przewodowe oraz bezprzewodowe, czy też technologię przesyłania danych z wykorzystaniem sieci energetycznej. Jako odpowiedzialny producent, NETGEAR angażuje się w rozwój technologii przyjaznych środowisku naturalnemu. W ten sposób chce przyczynić się do rozwoju inteligentnych rozwiązań, które zużywają mało energii, a ich użytkownicy uzyskują znaczne oszczędności.

   
   

 

Oferta Partnerska

Naszym założeniem jest stworzenie biznesowej platformy służącej realizacji Państwa celów marketingowych i sprzedażowych.

Konferencja daje możliwość nie tylko promocji marki i oferowanych produktów, ale także nawiązania długofalowych relacji z potencjalnymi klientami, którymi są uczestnicy wydarzenia. 

Dlatego, przy jednoczesnej dbałości o jakość grupy docelowej, przygotowaliśmy dla Państwa propozycję pakietów partnerskich, które wesprą Państwa udział w konferencji pod kątem wizerunkowym i sprzedażowym.

W skład pakietów wchodzą poniżej przedstawione usługi. 
Istnieje możliwość skonstruowania pakietu na życzenie - uwzględniającego Państwa potrzeby oraz możliwości.

Usługa Opis usługi
prelekcja możliwość prezentacji firmy i oferty bezpośrednio przed audytorium. Daje możliwość obserwacji reakcji, odpowiedzi na pytania uczestników. Prelekcja jest oceniana przez słuchaczy
stoisko konsultacyjne stolik wyposażony w 2 krzesła, podłączenie do prądu, wi-fi, znajdujący się we foyer, w którym organizowana jest przerwa kawowa (aranżacja dowolna)
lista teledaresowa dostęp do pełnej listy teleadresowej uczestników, do wykorzystania w celach handlowych
insert materiałów reklamowych możliwość dołączenia materiałów reklamowych do materiałów konferencyjnych, które otrzyma każdy uczestnik
artykuł sponsorowany lub reklama w katalogu umieszczenie treści lub kolorowej reklamy przygotowanej przez klienta w katalogu konferencyjnym


Jeśli byliby Państwo zainteresowani szczegółami dotyczącymi oferty, zapraszamy do kontaktu.

Poprzednie edycje

Od wielu lat organizujemy specjalistyczne konferencje dla sektora ochrony zdrowia. Mamy na swoim konkcie kilkanaście z sukcesem zrealizowanych projektów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym Archiwum >>>

Podczas każdej z edycji wspierało nas wielu cenionych ekspertów, instytucji oraz dostawców rozwiązań.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami poprzedniej, IX edycji konferencji>>>

Partnerzy, z którymi mielismy przyjemność współpracować podczas wydarzeń medycznych to m.in:

Patroni Honorowi, z którymi współpracowaliśmy podczas spotkań medycznych:

Polskie Towarzystwo Lekarskie

Polskie Towarzystwo Lekarskie

Polskie Towarzystwo Medycyny Rodzinnej Porozumienie Pracowników Ochrony Zdrowia
Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szpitali Prywatncyh Polskie Towarzystwo Higienistyczne Polskie Towarzystwo Pielęgniarskie Polskie Towarzystwo Ratownictwa Medycznego
Polska Federacja Pracodawców Ochrony Zdrowia Polskie Towarzystwo Terapi Motywującej Polska Rda Ratowników Medycznych Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych
Stowarzyszenie OAZA

Poslkie Towarzystwo Toksykologiczne

Polskie Towarzystwo Toksykologiczne

ptpailo
stomoz Polskie Towarzystwo Ultrasonograficzne

 

Patroni Medialni

 
 
 
 
 
 
   

 

Kontakt z Organizatorem

Jeśli macie Państwo pytania dotyczące udziału lub współpracy podczas konferencji serdecznie zachęcamy do kontaktu:


Kontakt ds. organizacji i współpracy partnerskiej:
tel. +48 720 911 820
e-mail: biuro@successpoint.pl