Dołącz do nas na FB

Komunikat

Rejestracja na to wydarzenie jest zamknięta.


 

 

23 czerwca w Warszawie odbyła się kolejna już w tym roku edycja konferencji "Ochrona zdrowia w obliczu wyzwań". Spotkanie zgromadziło Ekspertów, reprezentantów placówek medycznych oraz firm, dla których temat najnowszych rozwiązań dla sektora medycznego jest bardzo istotny.

 

Patronat Honorowy:

 

Partnerzy konferencji:

 

Wykład Inauguracyjny poprowadził Pan Krzysztof Nyczaj. Niezależny ekspert wygłosił prezentację pod tytułem "Meandry wokół elektronicznej dokumentacji medycznej". Drugi wykład poprowadził Pan Tomasz Szwelnik - Prezes firmy Voice Lab Sp. z o.o., który przedstawił uczestnikom zgromadzonym na sali "VoiceMed" - nowoczesną technologię głosową w branży medycznej. Po prezentacji ciekawego rozwiązania firmy Voice Lab przyszła pora na wystąpienie Pana Michała Ciesielskiego - reprezentanta firmy SOUNDVOICE M CIESIELSKI SPÓŁKA JAWNA, który wygłosił prelekcję "Nowoczesny system obiegu dokumentacji medycznej VOISQUARE z wykorzystaniem rozwiązań głosowych VoiceMed". Wystąpienie spotkało się z bardzo dużym zainteresowaniem wśród licznie zgromadzonych uczestników, czemu dowodzą bardzo dobre oceny w naszych ankietach.

Po pierwszej przerwie podczas, której goście wymieniali się opiniami oraz odwiedzali stoisko naszych wystawców wystąpiła Pani Agnieszka Pulkowska-Nowocień - lider w ochronie zdrowia, promotor zdrowia, ABI, która opowiedziała o tym jak istotna jest rola personelu w budowaniu wizerunku i rozwoju placówki medycznej, wkrótce po tym wystąpieniu Pan Kamil Pszczółkowski, Członek Zarządu StillSec Sp. z o.o. Sp. K. poruszył ważny temat związany z bezpieczeństwem dokumentacji medycznej w kontekście nowego rozporządzenia UE dot. ochrony danych osobowych, po pytaniach uczestników przyszła pora na drugą przerwę kawową.

W ostatnim panelu konferencji nie mogło zabraknąć wykładu prawnego, tym razem Prof. n. dr hab. Dariusz Szostek - Partner zarządzający Kancelarii Prawnej Szostek_Bar i Partnerzy opowiedział o wdrożeniu elektronicznej dokumentacji medycznej w placówce medycznej.  Ostatni wykład należał do Pana Jarosława Dobrzyński - Dyrektor, Medipment.pl. Na zakończenie wydarzenia odbyło się losowanie upominków ufundowanych przez firmę Voice Lab. Gratulujemy zwycięzcom.


Jesteśmy zaszczyceni, że podczas konferencji mogliśmy gościć tak zacne grono uczestników, prelegentów oraz partnerów.
Serdecznie dziękujemy za udział, wsparcie i współpracę.

 

***
Wszystkie projekty i publikowane na stronie treści są własnością spółki  i podlegają ochronione zgodnie z przepisami prawa autorskiego. Przywłaszczenie sobie praw autorskich, kopiowanie, powielanie oraz wykorzystywanie całości lub elementów w celach czerpania korzyści majątkowych bez zgody autora jest zabronione.

Program konferencji

 

9.30 - 9.55

Rejestracja uczestników i wydanie materiałów konferencyjnych

9.55 - 10.00

Powitanie i wprowadzenie
Klaudia Moskała - SuccessPoint Sp. z o.o.

10.00 - 10.30

"Meandry wokół elektronicznej dokumentacji medycznej"
Krzysztof Nyczaj - Ekspert, Izba Gospodarcza Medycyna Polska

10.30 - 10.45

"VoiceMed - nowoczesne technologie głosowe w branży medycznej"
mgr inż. Tomasz Szwelnik - Prezes Zarządu, Voice Lab Sp. z o.o.

10.45- 11.00

"Nowoczesny system obiegu dokumentacji medycznej VOISQUARE z wykorzystaniem rozwiązań głosowych VoiceMed."
Michał Ciesielski - SOUNDVOICE M CIESIELSKI SPÓŁKA JAWNA

11.00 - 11.10

Prezentacja wystawców
Voice Lab Sp. z o.o., SOUNDVOICE M CIESIELSKI SPÓŁKA JAWNA

11.10 - 11.40

Przerwa kawowa

11.40 - 12.10

"Rola personelu w budowaniu wizerunku i  rozwoju placówki medycznej”  
Agnieszka Pulkowska-Nowocień - lider w ochronie zdrowia, promotor zdrowia, ABI

12.10 - 12.40

"Bezpieczeństwo dokumentacji medycznej w kontekście nowego rozporządzenia UE dot. ochrony danych osobowych"
Kamil Pszczółkowski, Członek Zarządu StillSec Sp. z o.o. Sp. K.

12.40 - 13.00

Przerwa kawowa

13.00 - 13.30

"Wdrożenie elektronicznej dokumentacji medycznej w placówce medycznej – problemy prawne"
Prof. n. dr hab. Dariusz Szostek - Partner zarządzający Kancelarii Prawnej Szostek_Bar i Partnerzy

13.30 - 14.00

"Nowoczesne systemy wyposażenia placówek medycznych"
Jan Dobrzyński - Dyrektor, Medipment.pl

14.00 - 14.10

Podsumowanie i zakończenie konferencji

Lokalizacja

Golden Floor
Piętro XXV, sala L

Al. Jerozolimskie 123A
02-017 Warszawa


 

 

Prelegenci

Jarosław Dobrzyński - Dyrektor, Medipment.pl

Jarosław Dobrzyński z wykształcenia jest inżynierem Technologii Maszyn. Wiedza merytoryczna została wzbogacona przez ponad dwudziestoletnie doświadczeniem w branży medycznej. W tym, przez ponad 14 lat Jarosław Dobrzyński prowadził w branży medycznej własne przedsiębiorstwo, w którym był współwłaścicielem. 

Zdobyte doświadczenie zawodowe, poznanie rynku sektora medycznego, nawiązanie szerokiej sieci kontaktów biznesowym zarówno wśród placówek medycznych, jak i firm producentów, dystrybutorów, serwisantów i innych usługodawców kierujących ofertę do środowiska medycznego pozwoliły Jarosławowi Dobrzyńskiemu na poznanie mechanizmu rynku medycznego, oczekiwań i potrzeb. W parciu o te aspekty Jarosław Dobrzyński podjął się realizacji pionierskiego przedsięwzięcia technologiczno-informatycznego, jakim jest budowa portalu medipment.pl.

Portal medipment.pl (z ang. medical equipment) wspiera placówki medyczne w planowanych inwestycjach w zakresie wyszukiwania, doboru sprzętu medycznego, ofertowania, analizy technologiczno-finansowej inwestycji i ich wyceny. Medipment.pl organizuje w placówkach medycznych bezpłatne szkolenia z zakresu wykorzystania oferowanego narzędzia do podnoszenia kwalifikacji i wydajności pracy pracowników odpowiedzialnych za zaopatrzenie, zamówienia, aparaturę medyczną, organizację aukcji itp.

 

Krzysztof Nyczaj - Ekspert, Izba Gospodarcza Medycyna Polska

Dr nauk o zdrowiu. Dziennikarz, publicysta Służby Zdrowia.  Związany z systemem ochrony zdrowia od 1998 roku. Brał aktywny udział w tworzeniu polskiego systemu ubezpieczeń zdrowotnych, w tym w organizowaniu Mazowieckiej Regionalnej Kasy Chorych. Od 2001 do 2008 związany z Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia. Współautor wielu aktów prawnych dotyczących zarządzania informacją w ochronie zdrowia, w tym projektu ustawy o informacji w ochronie zdrowia oraz dokumentów strategicznych, w tym Programu Informatyzacji Ochrony Zdrowia. Ekspert Głównego Urzędu Statystycznego.  Sprawuje również funkcję eksperta w ramach projektu "Portrety Szpitali - Mapy Możliwości" realizowanego przez Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu. Autor książki "Elektroniczna dokumentacja medyczna" która ukazała się nakładem Wydawnictwa Wiedza i Praktyka. 

   
Kamil Pszczółkowski - Członek Zarządu StillSec Sp. z o.o. Sp. K.
Kamil Pszczółkowski posiada 10-letnie doświadczenie w zarządzaniu bezpieczeństwem informacji. Współpracuje, jako ekspert ds. bezpieczeństwa, z czołowymi polskimi i międzynarodowy firmami informatyczno-konsultingowymi. Przez 5 lat pełnił funkcję Manager ds. bezpieczeństwa w Infovide-Matrix S.A. Członek Komitetu Technicznego 306 dot. Bezpieczeństwa Powszechnego i Ochrony Ludności w Polskim Komitecie Normalizacyjnym. Współpracownik brytyjskiej organizacji Governance Certification. Wykładowca Akademii Obrony Narodowej na Wydziale Bezpieczeństwa Narodowego. Doktorant Politechniki Warszawskiej na Wydziale Zarządzania.
Głownie specjalizuje się w następujących obszarach:
Zarządzanie ryzykiem,
Zarządzanie bezpieczeństwem informacji,
Ochrony danych osobowych,
Zarządzanie ciągłością działania,
Zarządzanie kryzysowe. 
 

Agnieszka Pulkowska–Nowocień - lider w ochronie zdrowia, promotor zdrowia, ABI

Związana z ochroną zdrowia od ponad 20 lat. Głównie jako pracownik administracyjny i naukowy Instytutu Matki i Dziecka, Komitetu Upowszechniania Karmienia Piersią, Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Szpitala Specjalistycznego im. Św. Rodziny.
W latach 2012-2014 kierownik Przychodni Przyszpitalnej i Izby Przyjęć Szpitala Św. Rodziny w Warszawie. Absolwentka studiów podyplomowych „Zarządzanie Organizacjami Ochrony Zdrowia” oraz „Zarządzanie podmiotami leczniczymi przekształconymi w spółki prawa handlowego” w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Ukończyła wiele kursów i szkoleń z dziedziny ochrony zdrowia i administracji. Współorganizator wielu programów szkoleniowych, konferencji i eventów związanych z promocją zdrowia i edukacją zdrowotną . Współautor prac naukowych związanych ze stanem wiedzy w zakresie szczepień. Obecnie prowadząca badania nt wiedzy i wykonawstwa szczepień ochronnych oraz możliwości poprawy realizacji zadań profilaktycznych. 

Odznaczona przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej brązowym medalem za długoletnia służbę. 

Prywatnie w Jej życiu dominuje optymizm. Żona aktywnego trenera sportu i mama studentki, wielbicielka aktywnego spędzania czasu z rodziną. Lubi zarażać radością i szczęściem.

   

Prof. n. dr hab. Dariusz Szostek - Partner zarządzający Kancelarii Prawnej Szostek_Bar i Partnerzy

Doktor habilitowany, profesor nadzwyczajny Uniwersytetu Opolskiego. Profesor w Zakładzie Prawa i Postępowania Cywilnego UO, radca prawny. Członek Komisji Nauk Prawnych i Ekonomicznych oddziału Polskiej Akademii Nauk w Katowicach. Współpracownik Centrum Problemów Prawnych i Ekonomicznych Komunikacji Elektronicznej WPAiE UWr. Specjalizuje się w prawie nowych technologii, w tym handlu elektronicznym oraz e-Administracji. W przeszłości członek zespołu do spraw czynności prawnych Komisji Kodyfikacyjnej Prawa Cywilnego, przewodniczący Zespołu Roboczego Ministra Sprawiedliwości ds. elektronicznego biura podawczego, ekspert w zespole ds. uchylania barier w e-administracji przy Komitecie Stałym ds. Informatyzacji Rady Ministrów. Arbiter i mediator przy Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach.

mgr inż. Tomasz Szwelnik - Prezes Zarządu, Voice Lab Sp. z o.o.

Prezes firmy VoiceLab, która opracowała własne rozwiązania w zakresie rozpoznawania mowy, biometrii głosowej oraz speech analytics. Tomasz Szwelnik ukończył Politechnikę Gdańską na specjalności "Inżynieria Dźwięku". Aktywnie uczestniczy we wdrożeniach rozwiązań firmy VoiceLab dla sektora finansów, telekomunikacji, medycyny oraz logistyki. Brał udział w wielu warsztatach biznesowych oraz technologicznych, między innymi w Dolinie Krzemowej (USA) oraz Cambridge (UK). Jest uczestnikiem wielu konferencji związanych z zagadnieniami call center, mobile banking, oraz biometrii a także prelegentem wykładów w zakresie nowoczesnych technologii na Politechnice Gdańskiej.
 
 

Michał Ciesielski - SOUNDVOICE M CIESIELSKI SPÓŁKA JAWNA

Z zawodu akustyk, z zamiłownia muzyk i pasjonat nowych technologii. Posiada kilkuletnie doświadczenie pracy w dużej korporacji, a od 3 lat właściciel firmy specjalizującej się w dostarczaniu innowacyjnych technologii głosowych. W wolnych chwilach odpoczywa jeżdżąc na rowerze i słuchając muzyki.

 

Partnerzy

Firma specjalizująca się w dostarczaniu wysokiej jakości rozwiązań do nagrywania, przetwarzania i zarządzania dźwiękiem, a w szczególności – dźwiękiem mowy. Posiada duże doświadczenie przy wdrażaniu systemów dyktowania, systemów konferencyjnych i rozpoznawania mowy. Jest autoryzowanym dystrybutorem rozwiązań PROAUDIO marki Olympus, a także systemów rozpoznawania mowy dla języka polskiego. Efektem jej działań jest zwiększenie efektywności przy sporządzaniu dokumentów w branży medycznej i administracji publiczne.

 

Produkty VoiceLab to kompleksowe usługi głosowe dedykowane dla branży medycznej, takie jak: dyktowanie dokumentacji medycznej, głosowy asystent VIA (Intelligent Voice Assistant dla call center), analiza jakości obsługi klienta w call center. Nasze produkty automatyzują wykonywanie czynności, usprawniają pracę lekarzy oraz zwiększają jakość obsługi pacjenta.

Firma VoiceLab stworzyła własne rozwiązania w zakresie rozpoznawania mowy, które oferujemy w bankowości, medycynie, sądownictwie oraz telekomunikacji. Otrzymaliśmy w czerwcu na targach innowacji INTARG 2016 ZŁOTY MEDAL za program do dyktowania VoiceLab Dictate.

Firma VoiceLab jest również liderem VoiceBankingu w Polsce. Systemy rozpoznawania mowy firmy VoiceLab zostały wdrożone w Banku Meritum (obecnie Alior), Banku SMART oraz instytucjach finansowych. Bank Meritum otrzymał za wdrożenie systemu rozpoznawania mowy VoiceLab wyróżnienie w konkursie „Lider Informatyki 2014” oraz drugie miejsce w plebiscycie „Złoty Bankier 2014” na najlepsze produkty i usługi finansowe w kategorii innowacja finansowa roku.

System rozpoznawania mowy VoiceLab otrzymał również główną nagrodę „Medal Mercurius Gedanensis” na targach Technicon Innowacje 2012. VoiceLab został nagrodzony ZŁOTYM MEDALEM na największych targach wynalazczości INPEX 2013 w USA, SREBRNYM MEDALEM na targach w Belgi oraz BRĄZOWYM MEDALEM na targach wynalazczości w TAIPEI.

Korzyści z VoiceMed:
- wygoda, łatwość i szybkość sporządzania dokumentacji medycznej
 oraz obsługi klienta,
- zwiększona użyteczność infolinii oraz aplikacji mobilnej,
- badanie interakcji z klientem za pomocą analizy rozmów,
- umożliwienie korzystania osobom niedowidzącym,
- zwiększenie satysfakcji i jakości obsługi klienta.

 

Poprzednie edycje

Od wielu lat specjalizujemy się w organizacji specjalistycznych konferencji dla sektora ochrony zdrowia. Mamy na swoim konkcie kilkanaście z sukcesem zrealizowanych projektów.

Zapraszamy do zapoznania się z nimi w Archiwum >>>

OSTATNIA EDYCJA WYDARZENIA - 26 lutego | Warszawa

Podczas każdej z edycji wspierało nas wielu cenionych ekspertów, instytucji oraz dostawców rozwiązań.

 

Partnerzy, z którymi mielismy przyjemność współpracować podczas wydarzeń medycznych:

Patroni Honorowi, z którymi współpracowaliśmy podczas spotkań medycznych:

Polskie Towarzystwo Lekarskie

Polskie Towarzystwo Lekarskie

Polskie Towarzystwo Medycyny Rodzinnej Porozumienie Pracowników Ochrony Zdrowia
Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szpitali Prywatncyh Polskie Towarzystwo Higienistyczne Polskie Towarzystwo Pielęgniarskie Polskie Towarzystwo Ratownictwa Medycznego
Polska Federacja Pracodawców Ochrony Zdrowia Polskie Towarzystwo Terapi Motywującej Polska Rda Ratowników Medycznych Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych
Stowarzyszenie OAZA

Poslkie Towarzystwo Toksykologiczne

Polskie Towarzystwo Toksykologiczne

ptpailo
stomoz Polskie Towarzystwo Ultrasonograficzne

 

Patroni Medialni

 
 
 
   

 

Kontakt z Organizatorem

Jeśli macie Państwo pytania odnośnie udziału lub współpracy podczas konferencji serdecznie zachęcamy do kontaktu

Kontakt ds. organizacji i współpracy partnerskiej:
tel. +48 720 911 820
e-mail: biuro@successpoint.pl