Dołącz do nas na FB

Komunikat

Rejestracja na to wydarzenie jest zamknięta.

16 maja odbyła się kolejna edycja konferencji dotycząca oszczędność wydatków przedsiębiorstwa.
Konferencja była doskonałą okazją aby dowiedzieć się, jak zrównoważyć wydatki związane z zarządzaniem dokumentacją oraz niezbędnymi wydrukami, a przedstawiane wykłady budziły zainteresowanie uczestników i wywoływały ciekawe dyskusje.

Dziękujemy uczestnikom, patronom medialnym oraz merytorycznym za wsparcie. Oczywiście specjalne podziękowania należą się również Partnerom, którzy pomogli nam przy organizacji konferencji. Dziękujemy raz jeszcze i do zobaczenia przy następnej edycji!

Partnerzy Srebrni:

 

  

 

                                   Partnerzy Brązowi                          
Partner Konferencji

 

Partner Merytoryczny

Podczas konferencji poruszono następujące zagadnienia:
 

 • Justyna Patynowska - AURA Technologies Sp. z o.o.​​
  „Oko Szefa – czyli Obieg dokumentów SaldeoSMART"
   
 • Tomasz Leszczyński - Specjalista ds. wdrożeń informatycznych, Bank Spółdzielczy w Sztumie
  "Nie da się" , "Robimy tak od zawsze" czyli doświadczenia z wdrożenia Elektronicznego Obiegu Dokumentów w Banku Spółdzielczym w Sztumie
   
 • Stefan Cieśla - Radca Prawny, Kancelaria Radcy Prawnego Stefan Cieśla
  "Treści chronione w elektronicznym obiegu dokumentów"
   
 • Tomasz Król - Dyrektor Zarządzający, Instytut Doskonalenia Produkcji
  "Poszukaj trzmiela - jak pobudzić ludzi do zmian?"
   
 • Barbara Wawszczak
  "Optymalizacja wydatków- EOD i zarządzanie drukiem."
   
 • Dawid Żądłowski - Niezależny Ekspert
  "Digitalizacja masowa w elektronicznym obiegu informacji".
   
 • Robert Reszkowski - Epson, Business Sales Manager
  "Bezpieczne i efektywne zarządzanie procesami drukowania"
   
 • Elke Schonemann - Sales Manager Poland w ELO Digital Office
  "ELO ECM Suite 10
  Nowa wersja ELO – jeszcze więcej możliwości"
   
 • Tomasz Kuik - maszfakture.pl
  "maszfakture.pl: różne systemy księgowe – jedno proste rozwiązanie"
   
 
 

 

***

Wszystkie projekty i publikowane na stronie treści są własnością spółki  i podlegają ochronione zgodnie z przepisami prawa autorskiego. Przywłaszczenie sobie praw autorskich, kopiowanie, powielanie oraz wykorzystywanie całości lub elementów w celach czerpania korzyści majątkowych bez zgody autora jest zabronione.

 

Program Konferencji

8.40-9.25

Rejestracja uczestników i wydanie materiałów konferencyjnych

9.25 - 9.30

Powitanie i wprowadzenie
Katarzyna Brejnakowska - SuccessPoint Sp. z o.o.

9.30 - 10.00

"Nie da się" , "Robimy tak od zawsze" czyli doświadczenia z wdrożenia Elektronicznego Obiegu Dokumentów w Banku Spółdzielczym w Sztumie
Tomasz Leszczyński - Specjalista ds. wdrożeń informatycznych, Bank Spółdzielczy w Sztumie

10:00- 10.15

"Oko Szefa – czyli Obieg dokumentów SaldeoSMART"
Justyna Patynowska - AURA Technologies Sp. z o.o.​

10.15 - 11.00

"ELO ECM Suite – Zarządzanie Dokumentami. Archiwizowanie. Obieg Dokumentów"
Elke Schonemann - Sales Manager Poland w ELO Digital Office
Łukasz Konikiewicz, Advative Sp. z o.o.

11.00 - 11:30

"Bezpieczne i efektywne zarządzanie procesami drukowania"
Robert Reszkowski - Epson, Business Sales Manager

11:30 - 11.40

Prezentacja wystawców: AURA Technologies Sp. z o.o.​, Maszfakture.pl, Printoscope

11.40 - 12.00

Przerwa kawowa

12.00 - 12.30

"maszfakture.pl: różne systemy księgowe – jedno proste rozwiązanie"
Tomasz Kuik - Maszfakture.pl

12.30 - 13.00

"Digitalizacja masowa w elektronicznym obiegu informacji"
Dawid Żądłowski - Niezależny Ekspert

13.00 - 13.30

"Poszukaj trzmiela - jak pobudzić ludzi do zmian?"
Tomasz Król - Dyrektor Zarządzający, Instytut Doskonalenia Produkcji

13.30- -13.50

Przerwa kawowa

13.50 - 14.20

"Optymalizacja wydatków- EOD i zarządzanie drukiem."
Barbara Wawszczak

14.20 - 14.50

"Treści chronione w elektronicznym obiegu dokumentów"
Stefan Cieśla - Radca Prawny, Kancelaria Radcy Prawnego Stefan Cieśla

14.50-15.10

Podsumowanie i zakończenie konferencji 

Partnerzy

Labbis – IT firma, zajmująca się produkcją systemów zarządzania biznesem. Pomagamy naszym klientom dążyć do swoich celów i zwiększać efektywność pracy. Firma została założona 25 lat temu, pracuje u nas powyżej 100 wysoko wykwalifikowanych IT specjalistów. Mamy wdrożone 3 sertyfikaty ISO, które zapewniają, że tworzymy bezpieczne i jakościowe systemy. Także posiadamy certyfikaty ITIL, UML i Project+. Częścią naszej filozofii jest – łatwa parametryzacja rozwiązań. Przez długą historię firmy wdrożyliśmy ponad 3000 systemów.

   
AURA Technologies Sp. z o.o. - od 16 lat dostarczamy  innowacyjne rozwiązania informatyczne, usprawniające procesy zewnętrzne i wewnętrzne firm z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce. Z naszych rozwiązań korzysta tysiące zadowolonych firm z różnych branż, stawiających na nowoczesność, wysoki komfort pracy i podnoszenie konkurencyjności. Są to zarówno nasze autorskie rozwiązania, jaki i systemy naszych partnerów (m.in.  enova365 dla biznesu, Obieg dokumentów SaldeoSMART).
Propagujemy produkty i usługi o ekologicznym charakterze, kładąc nacisk na wykorzystanie elektronicznego obiegu dokumentów, zarówno pomiędzy nami i odbiorcami naszych usług, jak i między użytkownikami naszych systemów a ich klientami.
Naszą wiarygodność jako partnera biznesowego potwierdza m.in. otrzymany za lata 2015 i 2016 certyfikat „Solidna Firma"
   

Firma Epson jest globalnym liderem w dziedzinie technologii, która łączy ludzi, rzeczy i informacje. Tworzone przez nią produkty są wydajne, kompaktowe i precyzyjne. W szerokiej ofercie firmy Epson znajdują się zarówno drukarki i urządzenia wielofunkcyjne atramentowe, jak i projektory 3LCD, inteligentne okulary, systemy czujników i roboty przemysłowe. Celem firmy jest wspieranie innowacyjności i wykraczanie poza oczekiwania klienta związane z drukiem, komunikacją wizualną, urządzeniami przenośnymi i robotyką.
Grupa Epson, na czele której stoi japońska firma Seiko Epson Corporation, zatrudnia blisko 72 000 pracowników w 88 spółkach na  całym świecie. Jesteśmy niezwykle dumni z naszego wkładu w rozwój społeczności, w których funkcjonujemy, oraz ciągłych starań o minimalizację wpływu na środowisko.

http://global.epson.com
Epson Europe
Epson Europe B.V. z siedzibą główną w Amsterdamie to regionalna centrala grupy odpowiedzialna za Europę, Środkowy Wschód, Rosję i Afrykę. Zatrudniający 1750 pracowników oddział Epson Europe w roku fiskalnym 2015 osiągnął sprzedaż równą 1668 mln euro. http://www.epson.pl
Wizja środowiskowa 2050  

http://eco.epson.com

   

ELO Digital Office rozwija i sprzedaje wysokiej jakości oprogramowanie do zarządzania dokumentami, archiwizacji cyfrowej i obiegiem dokumentów. ELO® obejmuje całe spektrum zarządzania treścią w przedsiębiorstwach (Enterprise-Content-Management (ECM)).
Asortyment produktów ELO® składa się z trzech linii: ELOoffice to wstępne rozwiązania DMS i modułowego rozwiązania klient-serwer, a dla średnich przedsiębiorstw ELOprofessional oraz niezależnego od platformy i wysoce skalowalnego ELOenterprise z możliwością obsługi rożnych podmiotów, które sprawdza się w szczególności w centrach przetwarzania danych. Systemy są w pełni kompatybilne ze sobą a wymiana danych i upgrade są możliwe w każdej chwili.

Produkty ELO®, ze względu na swoją elastyczność i wysoką wydajność, są używane w przedsiębiorstwach wszystkich branż i wielkości. Renomowani klienci na świecie jak np. EnBW, Lufthansa, Bilfinger, Miasto Zurych (Szwajcaria) oraz w Polsce między innymi: Global Cosmed SA, Marvipol SA, Centrum Nauki Kopernik, Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o., Eurobank SA, Sitech sp. z o.o. (Grupa Volkswagen), Robert Bosch Sp. z o.o., Schindler Polska Sp. z o.o. a także różne władze lokalne i państwowe stawiają na wysoką jakość innowacyjnych produktów ELO®.

ELO®oferuje w Polsce pełną gamę produktów firmy ELO Digital Office GmbH i gwarantuje zaplecze techniczne i merytoryczne w języku polskim.

   

Czym jest maszfakture.pl?

Aplikacja maszfakture.pl umożliwia przesyłanie faktur drogą elektroniczną pomiędzy różnymi systemami handlowymi i księgowymi. System elektronicznego obiegu dokumentów maszfakture.pl przetłumaczy dokument wystawiony przez Ciebie i za pomocą jednego kliknięcia dostarczy go do systemu handlowego Twojego kontrahenta oraz systemu księgowego biura rachunkowego, w którym się rozliczasz. System maszfakture.pl obsługuje najpopularniejsze na polskim rynku rozwiązania księgowe, eliminując tym samym proces ręcznego fakturowania.

Do kogo kierujemy maszfakture.pl?

Naszą główną grupą docelową są Biura Rachunkowe i ich klienci. Dzięki aplikacji nowoczesne Biura Rachunkowe mogą bardzo znacząco zmniejszyć czas wymagany do tej pory na ręczne wprowadzanie faktur. Kolejna grupa docelowa to firmy, które chcą wysyłać w bezpieczny sposób faktury do swoich kontrahentów lub klientów. W tym przypadku odbiorca po otrzymaniu faktury, jednym kliknięciem importuje fakturę do swojego programu handlowego. Dzięki temu nie musi ręcznie wprowadzać faktur np.: na potrzeby JPK lub magazynu. Wystawieni i wysłanie jednej papierowej faktury to koszt od 2 do 5 zł, obsługa jednej e-faktury to średnio 5 groszy.

 

Prelegenci

 

Justyna Patynowska - AURA Technologies Sp. z o.o.​​
Absolwentka Wydziału Prawa na Uniwersytecie Warszawski, która swoje życie zawodowe związała z branżą informatyczną. Obecnie, w firmie AURA Technologies Sp. z o.o.  zajmuje się wdrażaniem systemu do odczytu faktur i elektronicznego obiegu dokumentów SaldeoSMART. Prywatnie wielbicielka zwierząt i szwedzkich kryminałów.

   

Elke Schonemann - ELO Digital Office Sp. z o.o.

Sales Manager Poland w ELO Digital Office. Matematyk z pochodzenia Niemka, od 1996r. pracująca w Polsce. 1996 – 2004 Praca w Polsko-Niemieckim Towarzystwie Wspierania Gospodarki (Firma z udziałem rządu polskiego i niemieckiego (po 50%)). Od 2004 zatrudniona w ELO Digital Office - odpowiedzialna za sieć Business Partnerów ELO w Polsce i koordynację projektów.

   

Tomasz Leszczyński - Specjalista ds. wdrożeń informatycznych, Bank Spółdzielczy w Sztumie

10 lat doświadczenia w bankowości spółdzielczej.
Obecnie w Banku Spółdzielczym w Sztumie zajmuje się budową Elektronicznego Obiegu Dokumentów oraz wdrażaniem nowoczesnych produktów związanych z bankowością elektroniczną. Poszukuję dodatkowych poza odsetkowych dochodów dla Banku oraz propaguje wiedzę o nowoczesnej bankowości spółdzielczej.

   

Barbara Wawszczak – absolwentka SGPiS (obecne SGH) wydz Ekonomiki produkcji, Biegły Rewident.


35 lat doświadczenia na stanowiskach głównego księgowego w różnych organizacjach i podmiotach gospodarczych, takich jak: spółki cywilne,spółki prawa handlowego(zoo, SA) fundacje, PP, państwowe osoby prawne.
Poza działalnością w ramach wolnego zawodu prowadzę zajęcia z rachunkowości finansowej oraz finalizuję podyplomowe studia pedagogiczne.

 

   


Stefan Cieśla - Radca Prawny, Kancelaria Radcy Prawnego Stefan Cieśla

Radca prawny Stefan Cieśla, jest prawnikiem, menadżerem oraz wykładowcą o ponad dwudziestoletnim doświadczeniu. Prowadził wykłady na Uniwersytecie Wrocławskim, Uniwersytecie Stefana Wyszyńskiego, SGH oraz w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego. Posiada duże doświadczenie w obsłudze prawnej instytucji finansowych, projektów informatycznych, doradztwie związanym z prawną ochroną oprogramowania oraz w rozwiązywaniu sporów.
Mecenas Cieśla jest również blisko związany z sektorem telekomunikacji oraz finansów - swoją karierę prawniczą rozpoczynał jako radca prawny, a następnie dyrektor pionu prawnego w Ministerstwie Łączności. Był jednym z twórców podstaw prawnych dla rozwoju systemów telekomunikacji (opracował przepisy umożliwiające funkcjonowanie systemów telekomunikacji oraz stworzył podstawy działalności spółek Poczta Polska S.A. oraz Telekomunikacja Polska S.A. Współtworzył Polski Bank Rozwoju S.A., oraz Bank BGŻ S.A. Był także członkiem władz PZU Życie S.A., Invest Bank S.A., TUNŻ Polisa Życie S.A.
Jest autorem licznych publikacji w prasie specjalistycznej oraz wykładowcą dla SGH, na konferencjach, seminariach i szkoleniach związanych z finansami i informatyką. Od 2010r prowadzi Kancelarię Radcy Prawnego Stefan Cieśla
Kancelaria Radcy Prawnego Stefan Cieśla jest niewielkim, wyspecjalizowanym butikiem prawniczym obsługującym podmioty oraz transakcje na rynku finansowym i informatycznym. Swoje usługi kieruje przede wszystkim do banków, średnich i dużych przedsiębiorstw oraz jednostek administracji publicznej. Prawnicy kancelarii wspierają jej klientów przy negocjacji, tworzeniu i analizie wzorców umów, umów wdrożeniowych, licencyjnych i utrzymaniowych oraz doradzają w zakresie prawa handlowego, prawa własności intelektualnej oraz prawa prywatności. Specjalizują się także w prawie bankowym. Biorą również udział w audytach prawnych oraz procesach łączenia i restrukturyzacji spółek.
Kancelaria pomaga również przy wszelkich transakcjach związanych z outsourcingiem funkcji IT, gdzie nasza praktyka koncentruje się m.in. na kwestiach zgodności tego rodzaju rozwiązań z przepisami regulującymi działalność różnych typów jednostek biznesowych lub samorządowych.

 

   
 

Dawid Żądłowski - Niezależny Ekspert


Absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, wydział Historii, specjalizacja archiwista. Od ponad 9 lat związany zawodowo z IPN. Od początku ścieżki zawodowej zajmuje się z szeroką rozumianą digitalizacją materiałów archiwalnych, cyfrową ochroną zbiorów oraz udostępnianiem  i popularyzacją zbiorów. Członek Stowarzyszenia Archiwistów Polskich, aktywny współpracownik Archiwisty24, Internetowego Forum Archiwalnego i  Forum Edukatorów Archiwalnych mający na swym koncie publikacje na temat digitalizacji. Nauczyciel archiwistyki w szkole policealnej. Historycznie zainteresowany Kancelarią Królewską ostatnich Wazów.

"Digitalizacja masowa w elektronicznym obiegu informacji"

Elektroniczny obieg informacji to nie tylko informacja tworzona spocób cyfrowo (born digital) ale też ogromna część informacji, która wciąż znajduje się na papierze. Te dane trzeba przekształcić do wersji cyfrowej. Dzięki digitalizacji masowej możemy szybko i skutecznie wykonać ten krok.

   

Robert Reszkowski - Business Sales Manager w Epson.

Robert Reszkowski - doświadczenia menadżerskie na rynku IT zbiera od roku 1996, konsekwentnie przechodząc kolejne szczeble kariery poczynając od szlifów w sprzedaży detalicznej, przez hurt, aż zarządzania dystrybucją i przedstawicielstwa producenta. Bogatą wiedzę empiryczną uzupełnił podyplomowymi studiami z zakresu nowych technologii. W przeszłości związany m.in z firmami Optimus, Pronox Technology SA, obecnie jest odpowiedzialny za sprzedaż rozwiązań biznesowych Epson, w zakresie druku i zarządzania dokumentacją na terenie Polski i krajów bałtyckich.

W potencjale jaki kryje technologia druku atramentowego dla biznesu (m.in. RIPS) oraz oprogramowanie do elektronicznego obiegu dokumentów skanerach, widzi szansę na zmianę modelu nowoczesnego biura na bardziej efektywny i ekologiczny.

 

Poprzednie edycje

Podczas konferencji poświęconych tematyce bezpieczeństwa danych, obiegu dokumentów i procesów współpracowali z nami:

Oferta Partnerska

Naszym założeniem jest stworzenie biznesowej platformy służącej realizacji Państwa celów marketingowych i sprzedażowych.

Konferencja daje możliwość nie tylko promocji marki i oferowanych produktów, ale także nawiązania długofalowych relacji z potencjalnymi klientami, którymi są uczestnicy wydarzenia. 

Dlatego, przy jednoczesnej dbałości o jakość grupy docelowej, przygotowaliśmy dla Państwa propozycję pakietów partnerskich, które wesprą Państwa udział w konferencji pod kątem wizerunkowym i sprzedażowym.

W skład pakietów wchodzą poniżej przedstawione usługi. 
Istnieje możliwość skonstruowania pakietu na życzenie - uwzględniającego Państwa potrzeby oraz możliwości.

Usługa Opis usługi
prelekcja możliwość prezentacji firmy i oferty bezpośrednio przed audytorium. Daje możliwość obserwacji reakcji, odpowiedzi na pytania uczestników. Prelekcja jest oceniana przez słuchaczy
stoisko konsultacyjne stolik wyposażony w 2 krzesła, podłączenie do prądu, wi-fi, znajdujący się we foyer, w którym organizowana jest przerwa kawowa (aranżacja dowolna)
lista teledaresowa dostęp do pełnej listy teleadresowej uczestników, do wykorzystania w celach handlowych
insert materiałów reklamowych możliwość dołączenia materiałów reklamowych do materiałów konferencyjnych, które otrzyma każdy uczestnik
artykuł sponsorowany lub reklama w katalogu umieszczenie treści lub kolorowej reklamy przygotowanej przez klienta w katalogu konferencyjnym


Jeśli byliby Państwo zainteresowani szczegółami dotyczącymi oferty, zapraszamy do kontaktu.

Kontakt ds. organizacji i współpracy partnerskiej:
tel. +48 720 911 820
e-mail: biuro@successpoint.pl

Patroni Medialni

 

Lokalizacja

Warsaw Trade Tower
ul. Chłodna 51
00-867 Warszawa
Sala W1 i W2


Parking naziemny na terenie budynku - 4 zł/h. Wjazd od ul. Chłodnej (drugi szlaban od ul. Towarowej)

Kontakt z Organizatorem

Jeśli macie Państwo pytania odnośnie udziału lub współpracy podczas konferencji serdecznie zachęcamy do kontaktu:

Kontakt ds. organizacji i współpracy partnerskiej:
tel. +48 720 911 820
e-mail: biuro@successpoint.pl