Dołącz do nas na FB

Komunikat

Rejestracja na to wydarzenie jest zamknięta.

 

23 marca w Warszawie  odbyła się konferencja "Bezpieczeństwo obiektów i obszarów - monitoring wizyjny, kontrola dostępu, mechaniczne systemy zabezpieczeń" 
Dzięki naszym Partnerom oraz ekspertom udało nam się przedstawić najnowsze zagadnienia, a samo wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem, co przełożyło się na naprawdę wysoką frekwencję.

 

 

Do zobaczenia za rok, przy następnej edycji!

Patronat Honorowy:

         

Partnerzy Brązowi:

 


Omówiona tematyka podczas koferencji:
 

 • Sławomir Kosieliński - Prezes Zarządu Fundacji Instytut Mikromakro 
  "Drony w ochronie mienia. Kierunki rozwoju rynku systemów bezzałogowych i autonomicznych."

   
 • Andrzej Krzyżanek - Chief Security Officer, Aplikacje Krytyczne Sp. z o.o.
  „Czy ciemna strona internetu – Darknet - może służyć dobrej sprawie i pomóc w zabezpieczaniu naszych aktywów?”

   
 • Bartłomiej Stępień - Business Development Manager, Qnap System
  "Rozwiązania QNAP w systemach monitoringu wizyjnego"

   
 • Stefan Jerzy Siudalski - Specjalista w dziedzinie: "systemy alarmowe i systemy ochrony"
  "Problemy z wykorzystywaniem zapisów w normach dotyczących systemów ochrony"

   
 • Andrzej Wójcik - Wiceprezes, Sekretarz Generalny, POLALARM
  "Audyt jako narzędzie oceny systemu zarządzania bezpieczeństwem obiektów."

   
 • Edward Lis - Dyrektor Lubelskiej Delegatury Najwyższej Izby Kontroli
  "Wykorzystanie monitoringu wizyjnego w szkołach i jego wpływ na bezpieczeństwo uczniów”

   
 • Maciej Medyński  - Project Manager, DFES Security
  "Ochrona obiektów realizowana przy pomocy zabezpieczeń technicznych."

   

 


*** Wszystkie projekty i publikowane na stronie treści są własnością spółki i podlegają ochronione zgodnie z przepisami prawa autorskiego. Przywłaszczenie sobie praw autorskich, kopiowanie, powielanie oraz wykorzystywanie całości lub elementów w celach czerpania korzyści majątkowych bez zgody autora jest zabronione.

 

Program Konferencji

8.30-9.25

Rejestracja uczestników i wydanie materiałów konferencyjnych

9.25 - 9.30

Powitanie i wprowadzenie
Katarzyna Brejnakowska - SuccessPoint Sp. z o.o.

9.30 - 10.00

"Drony w ochronie mienia. Kierunki rozwoju rynku systemów bezzałogowych i autonomicznych."
Sławomir Kosieliński -
Prezes Zarządu Fundacji Instytut Mikromakro 

10.00 - 10.30

"Rozwiązania QNAP w systemach monitoringu wizyjnego"
Bartłomiej Stępień -
Business Development Manager, Qnap System

10.30 - 10.50

"Ochrona obiektów realizowana przy pomocy zabezpieczeń technicznych."
Maciej Medyński 
- Project Manager, DFES Security

10.50 - 11.00

Prezentacja wystawców: Qnap System, DFE Security Sp. z o.o.

11.00- 11.25

Przerwa kawowa

11.25 - 11.55

"Problemy z wykorzystywaniem zapisów w normach dotyczących systemów ochrony"
Stefan Jerzy Siudalski - Specjalista w dziedzinie: "systemy alarmowe i systemy ochrony"

11.55 - 12.25

„Czy ciemna strona internetu – Darknet - może służyć dobrej sprawie i pomóc w zabezpieczaniu naszych aktywów?
Andrzej Krzyżanek - Chief Security Officer, Aplikacje Krytyczne Sp. z o.o.

12.25 -12.50

Przerwa kawowa

12.50 - 13.20

"Wykorzystanie monitoringu wizyjnego w szkołach i jego wpływ na bezpieczeństwo uczniów”
Edward Lis - Dyrektor Lubelskiej Delegatury Najwyższej Izby Kontroli

13.20 - 13.50 "Audyt jako narzędzie oceny systemu zarządzania bezpieczeństwem obiektów."

Andrzej Wójcik - Wiceprezes, Sekretarz Generalny, POLALARM

13.50-14.00

Podsumowanie i zakończenie konferencji 

Partnerzy

QNAP Systems, Inc., zgodnie ze swoją obietnicą "Dostawcy wysokiej jakości urządzeń sieciowych", ma na celu dostarczenie kompleksowej oferty sieciowych pamięci masowych (NAS) oraz sieciowych rejestratorów wideo (NVR) łatwych w użyciu, solidnych, o dużej pojemności oraz godnej zaufania niezawodności. QNAP integruje technologie i design, aby dostarczyć wysokiej jakości produktów, które efektywnie poprawią pracę biznesu dzięki udostępnianiu plików, wirtualizacji aplikacji, zarządzaniu pamięcią masową oraz monitoringiem oraz wzbogacają życie rozrywkowe dla użytkowników domowych oferując multimedialne centrum rozrywki. QNAP, z siedzibą główną w Tajpej, dostarcza swoich rozwiązań na rynek globalny z nieustanną innowacją i pasją. Firma powstała w 2004 roku i obecnie zatrudnia ok 1000 osób na całym świecie. Posiada 20 oddziałów w 14 krajach. W Polsce jest liderem w sprzedaży pamięci masowych.
   

DFE Security Sp. z o.o.  jest liderem w branży zabezpieczeń obiektów działającym na rynku od 2000r. Oferuje rozwiązania z zakresu kontroli wejścia i dostępu dla wielu typów budynków i branż, takie jak śluzy osobowe, furty i bramki dostępowe. Świadczy kompleksowe usługi, od doradztwa i projektowania po montaż i serwis. Zapewnia wysoką jakość i niezawodność urządzeń oraz ogólnopolski serwis 24h i nawet 10-letnią gwarancję. DFES posiada koncesję MSWiA oraz Poświadczenie Bezpieczeństwa Przemysłowego III stopnia.

 

 

Prelegenci

Bartłomiej Stępień – Business Development Manager, Qnap System

Inżynier Informatyk, absolwent Central Connecticut State University, Institute of Business Studies.

Przez ostatnie 10 lat nabywał doświadczenia jako Product Manager a następnie Doradca Zarządu w największej polskiej firmie zajmującej się dystrybucją sprzętu IT. Obecnie pracownik Qnap System odpowiedzialny za kreowanie biznesu w nowych segmentach rynku. 

 
   

   

Maciej Medyński - DFE Security Sp. z o.o.

Project Manager i specjalista do spraw bezpieczeństwa, absolwent Szkoły Głównej Handlowej i Akademii Obrony Narodowej, w przeszłości Zastępca Oficera Bezpieczeństwa Izraelskich linii lotniczych EL – Al.
Współautor procedur bezpieczeństwa Izraelskich Linii Lotniczych w Polsce.
Od dziewięciu lat związany z DFE Security Sp. z o.o., odpowiedzialny za koordynację i realizację projektów zabezpieczeń technicznych w ścisłych strefach bezpieczeństwa.

 
Andrzej Krzyżanek, od kilkunastu lat zajmuje się zagadnieniami bezpieczeństwa teleinformatycznego, technicznego, obiektowego jak również zagadnieniami ochrony danych osobowych oraz informacji niejawnych. Posiada obszerną wiedzę i bogate doświadczenie praktyczne w tej dziedzinie.  Zdobył je w ramach działalności zawodowej, zarówno po stronie dostawców jak i odbiorców systemów oraz usług teleinformatycznych. Zajmował kierownicze stanowiska w firmach dostarczających rozwiązania techniczne i usługi doradcze w zakresie bezpieczeństwa (ComputerLand, ISM EuroCenter, SeKons) wspierając klientów w tworzeniu strategii i polityk bezpieczeństwa oraz wdrażając procedury i systemy bezpieczeństwa. Z kolei będąc po stronie odbiorców, pełniąc funkcję członka zarządu jednego z banków komercyjnych dbał o bezpieczeństwo zasobów teleinformatycznych banku. Piastując funkcję wiceprezesa zarządu spółki PGE Systemy współtworzył strategię bezpieczeństwa IT i koordynował jej wdrażanie w największej grupie kapitałowej rynku energetycznego w kraju. Obecnie pełni funkcję Chief Security Officer w spółce Aplikacje Krytyczne, gdzie odpowiada za wszelkie aspekty bezpieczeństwa, w szczególności cyber-bezpieczeństwo, bezpieczeństwo danych osobowych czy też informację niejawną.
Pan Andrzej Krzyżanek jest absolwentem Instytutu Informatyki, Wydziału Elektroniki Politechniki Warszawskiej.
   
 

Sławomir Kosieliński - Prezes Zarządu Fundacji Instytut Mikromakro
Historyk, publicysta, zastępca dyrektora Ośrodka Badań nad Przyszłością Collegium Civitas. Wieloletni dziennikarz tygodnika „Computerworld”,  obecnie publikuje w tygodniku POLITYKA. Współautor raportów Fundacji Instytut Mikromakro o robotyzacji. Prowadzi zarazem badania rynku systemów bezzałogowych, których wyniki opublikowano w raportach „Rynek dronów w Polsce. Księga popytu i podaży” (2015) i „Rynek dronów w Polsce. Świt w dolinie śmierci” (2017). Specjalizuje się w zakresie zarządzania państwem za pomocą technik informacyjnych i komunikacyjnych, zamówień publicznych, nowych technologii pobudzających rozwój miast, bezpieczeństwa narodowego oraz planowania strategicznego metodą foresight, a także pozyskiwania społecznej akceptacji na rzecz dronów i robotów. Jest pomysłodawcą i organizatorem m.in. Parady Robotów – Droniady, statycznych i dynamicznych pokazów bezzałogowych statków powietrznych i robotów (2014, 2015, 2016), wcześniej zaś pięciu pokazów, treningów i manewrów z zakresu zarządzania kryzysowego (2009 – 2013).

   
Stefan Jerzy Siudalski - Specjalista w dziedzinie: "systemy alarmowe i systemy ochrony"

Specjalista w dziedzinie: "systemy alarmowe i systemy ochrony" z dwudziestosiedmioletnim stażem jako biegły sądowy w dziedzinie ochrony. Autor ponad 300 artykułów dotyczących problemów ochrony mienia i osób, autor czterech książek z tej dziedziny, ponad 20 ekspertyz dla sądów i ponad 150 ekspertyz dla ubezpieczycieli, agencji ochrony i inwestorów. Przez ponad 18 lat wykładowca na kursach, szkoleniach i wyższych uczelniach szkolących agentów ochrony, projektantów i instalatorów systemów alarmowych oraz inwestorów.
Przez kilka lat był naczelnym redaktorem pisma "Ochrona mienia", jest dziennikarzem. Pierwsze artykuły i katalogi dotyczące systemów alarmowych jakie ukazały się w Polsce po wojnie były autorstwa Stefana Jerzego Siudalskiego. Najnowsza publikacja to poradnik dla studentów - "Ochrona osób i mienia" Ryszard Radziejewski, Stefan Siudalski - Wojskowa Akademia Techniczna Warszawa 2013 rok. 
Ma w dorobku - autorską metodę określania zagrożeń i doboru zabezpieczeń obiektów z podziałem na domy, mieszkania oraz sklepy, hurtownie, magazyny opracowanie metody profilowania przestępcy na podstawie metody przełamania zabezpieczeń.

 

Patroni Medialni

 
 
 
     

 

Lokalizacja

Warsaw Trade Tower
ul. Chłodna 51
00-867 Warszawa

32 piętro, sala W1 oraz W2
Parking naziemny na terenie budynku - 4 zł/h. Wjazd od ul. Chłodnej (drugi szlaban od ul. Towarowej)

Poprzednie edycje

Konferencja „Bezpieczeństwo obiektów - monitoring wizyjny, kontrola dostępu, mechaniczne systemy zabezpieczeń” jest już VIII edycją organizowaną przez naszą firmę. Z dotychczas zrealizowanymi wydarzeniami poświęconymi tematyce BEZPIECZEŃSTWA możecie się Państwo zapoznać w naszym Archiwum.

Serdecznie zapraszamy Państwa do przeczytania relacji z poprzednich edycji konferencji!

2010 2011 2012 2013 2014 2015 2015 2016

 

Przy tej tematyce konferencji współpracowaliśmy z:

AXIS Communications
UNICARD S.A.
   

 

Kontakt z Organizatorem

Kontakt z Organizatorem

Jeśli mają Państwo pytania odnośnie udziału lub współpracy podczas konferencji zachęcamy do kontaktu.

Kontakt ds. organizacji i współpracy partnerskiej:
tel. +48 720 911 820
e-mail: biuro@successpoint.pl