Dołącz do nas na FB

Komunikat

Rejestracja na to wydarzenie jest zamknięta.

Za nami II edycja wydarzenia o systemach ERP i MES. Pragnę podziękować za współpracę jak również trud włożony w przygotowanie prelekcji dla słuchaczy konferencji. 

Za rok chętnie wybierzemy się do Katowic aby spotkać się z Państwem podczas kolejnej edycji.

 

Patronat Honorowy

 

Partnerzy konferencji
Wystawca

 

Podczas spotkanie słuchacze mieli okazję zapoznać się z poniższymi tematami:

- Droga do Przemysłu 4.0, czyli jak podnieść produktywność firmy SMB w cyfrowych czasach
Jarosław Jaśkiewicz - Business Development Manager, Monitor ERP System

Jak wdrożyć rozwiązania typu CRM/ERP/BPM i za to nie przepłacić?
Jerzy Orłowski, LACAN Technologies

- Wybrane istotne aspekty umów dotyczących linii produkcyjnych w kontekście prawa własności intelektualnej
Adw. Michał Odon Klekotko - Kancelaria Adwokacka Michał Klekotko

- Co na to Bogdan? - kiedy system kłamie
Tomasz Król - Dyrektor Zarządzający, Instytut Doskonalenia Produkcji

- Inkrementalne podejście do wytwarzania dedykowanych rozwiązań ERP przy użyciu metody Scrum - omówienie case study
Wiktor Żołnowski - Pragmatic Coders

- Jak optymalnie wykorzystać zasoby w firmie produkcyjnej?
Iwona Sorbian - Produkcyjni.pl
 

Wsparcie merytoryczne

Jeśli są Państwo zainteresowani współtworzeniem / współpracą partnerską przy tym wydarzeniu zapraszamy do kontaktu z Organizatorem.


*** Wszystkie projekty i publikowane na stronie treści są własnością spółki i podlegają ochronione zgodnie z przepisami prawa autorskiego. Przywłaszczenie sobie praw autorskich, kopiowanie, powielanie oraz wykorzystywanie całości lub elementów w celach czerpania korzyści majątkowych bez zgody autora jest zabronione.

Lokalizacja

Hotel Quality Silesian***

ul. Szybowcowa 1A
40-502 Katowice

 

Program konferencji

9.30 - 9.55

9.55 - 10.25

Rejestracja uczestników i wydanie materiałów konferencyjnych

10.25 - 10.30

Powitanie i wprowadzenie
Agnieszka Zając - SuccessPoint Sp. z o.o.

10.30 - 11.00

Inkrementalne podejście do wytwarzania dedykowanych rozwiązań ERP przy użyciu metody Scrum - omówienie case study
Wiktor Żołnowski - Pragmatic Coders

11.00 - 11.30

Droga do Przemysłu 4.0, czyli jak podnieść produktywność firmy SMB w cyfrowych czasach
Jarosław Jaśkiewicz - Monitor ERP System Polska Sp. z o.o.

11.30 - 11.35

Prezentacja wystawców
DSR Solutions Sp. z o.o.

11.35 - 11.50

Przerwa kawowa

11.50 - 12.20

Jak wdrożyć rozwiązania typu CRM/ERP/BPM i za to nie przepłacić?
Jerzy Orłowski, LACAN Technologies

12.20 - 12.50

Co na to Bogdan? - kiedy system kłamie
Tomasz Król - Dyrektor Zarządzający, Instytut Doskonalenia Produkcji

12.50 - 13.10

Przerwa kawowa

13.10 - 13.40

Jak optymalnie wykorzystać zasoby w firmie produkcyjnej?
Iwona Sorbian - Produkcyjni.pl

13.40 - 14.10

Wybrane istotne aspekty umów dotyczących linii produkcyjnych w kontekście prawa własności intelektualnej
Adw. Michał Odon Klekotko - Kancelaria Adwokacka Michał Klekotko

14.10 - 14.20

Podsumowanie i zakończenie konferencji

Partnerzy

Lacan Technologies

Jest największym polskim oficjalnym partnerem Odoo. Oferowny przez firmę system Lacan ERP jest najbardziej dojrzałym na rynku Polskim rozwiązaniem klasy ERP opartym na otwartym oprogramowaniu. Firma wykonuje także wdrożenia customowe i tworzy oprogramowanie na zamówienie, na przykład do obsługi parkingów, maszyn vendingowych lub układania zadań egzaminacyjnych.

Monitor ERP System Polska Sp. z o.o.

Dostawca systemu ERP dla średnich i małych firm produkcyjnych, lider rynku szwedzkiego. Aktualnie system MONITOR jest używany w ponad 4000 firm. Większość instalacji znajduje się w Szwecji (ponad 30% sektora produkcyjnego). MONITOR ERP obsługuje również m.in. klientów w Polsce, Chinach, Malezji, Węgrzech, Czechach, Estonii, Finlandii, Norwegii, na Litwie i Łotwie; jest oferowany w 16 językach i dostosowany do specyfiki branż produkcyjnych. System MONITOR jest rozwijany w oparciu o prace własnego doświadczonego zespołu projektantów i programistów.

DSR Solutions

Dostawca usług doradczych i rozwiązań IT zwiększających efektywność działania przedsiębiorstw z sektora produkcyjnego. Firma łączy głęboką znajomość potrzeb przedsiębiorstw z ekspercką wiedzą na temat wykorzystania narzędzi IT, wspierających procesy wytwórcze i dystrybucyjne. Zespół DSR tworzy jedno z największych centrów kompetencyjnych oferujących rozwiązania IT dla przemysłu w Polsce zapewniając obsługę wszystkich obszarów wsparcia dla biznesu (ERP, MES, APS, SFC, WMS, EDI, BI).

 

Prelegenci

 

Jarosław Jaśkiewicz

Od wielu lat związany z rynkiem systemów ERP i aplikacji biznesowych wspomagających zarządzanie w firmach sektora produkcyjnego. Dotychczas pełnił funkcje menedżerskie w firmach oferujących oprogramowanie klasy ERP. Obecnie odpowiada za rozwój polskiego oddziału Monitor ERP, szwedzkiego dostawcy ERP dla MŚP – małych i średnich przedsiębiorstw wytwórczych.

 

Jerzy Orłowski

Ma bogate doświadczenie w zakresie wdrożeń systemów informatycznych opartych na otwartym oprogramowaniu oraz w zakresie pozyskiwania funduszy europejskich na systemy IT.

Jednym z jego atutów jest umiejętność rozwiązywanie trudnych zagadnień, które obejmują nie tylko kwestie techniczne, ale także biznesowe lub organizacyjne.

W ramach dotacji UE jego specjalnością są projekty informatyczne realizowane poprzez współpracę z jednostkami naukowymi z wysokim procentem dofinansowania.

Tomasz Król

Ekspert w dziedzinie wdrażania Lean Management, konsultant, trener i autor programów szkoleniowych w obszarze zarządzania produkcją. Twórca Instytutu Doskonalenia Produkcji, a obecnie jego Dyrektor Zarządzający. Posiada dwudziestoletnie doświadczenie w usprawnianiu procesów produkcyjnych według filozofii Lean Management. Przeprowadził ponad 100 projektów wdrożeniowych i blisko 1000 szkoleń w różnych obszarach procesów produkcyjnych w niemal wszystkich branżach, także usługowych. Pomysłodawca cyklu konferencji Lean Camp (od 2012 roku).

Wiktor Żołnowski

Konsultant i trener Agile, autor dwóch książek: "Mity i problemy z Agile" oraz "Agile Transformations". Był prelegentem na największych konferencjach z branży IT, FinTech i e-commerce. W Pragmatic Coders koncentruje się na myśleniu systemowym, usprawnianiu procesów i rozwijaniu nowych ścieżek biznesowych. 
Wiktor jest przekonany, że większość obecnych problemów, nie zostanie rozwiązanych przez politykę i rządy, ale poprzez technologię w połączeniu z wiedzą i pasją. Taką myśl rozwija na co dzień w pracy w Pragmatic Coders. Możecie go spotkać przede wszystkim podczas rozmów z pracownikami, partnerami i klientami, ale także na morzu - żeglarstwo to jego hobby. 

Adw. Michał Odon Klekotko

Autor publikacji z zakresu prawa autorskiego. Absolwent Uniwersytetu Śląskiego oraz Studiów Podyplomowych Prawa Własności Intelektualnej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Adwokat Izby Adwokackiej w Katowicach wykonujący praktykę adwokacką w ramach prowadzonej przez siebie Kancelarii Adwokackiej. Specjalizuje się w prawie własności intelektualnej, prawie kontraktowym oraz prowadzeniu sporów sądowych. Posiada bogate doświadczenie w obsłudze małych, średnich i dużych przedsiębiorstw głównie z branży produkcyjnej i budowlanej.

Iwona Sorbian 

Ekspert we wdrażaniu zmian w polskich firmach produkcyjnych, Interim Manager, Coach, Trener, Konsultant. Pasjonatka zmian i naturalnego przywództwa. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Lubi pracę z firmami o dużym poziomie nieuświadomionej niekompetencji. Kocha inspirować, „otwierać oczy”, angażować w rozwój i podejmować się realizacji dużych wyzwań. Ma za sobą 20. lat sukcesów w zarządzaniu dużymi zmianami i wieloma projektami jednocześnie.
Jest członkiem Zarządu Fundacji Przywództwo.org oraz Wiceprezesem Stowarzyszenia Coachów Polskich. Jest współautorką książki INNOWACJE W ZARZĄDZANIU I INŻYNIERII PRODUKCJI pod redakcją prof. Ryszarda Konsali. Duże, wieloletnie projekty realizowała min. dla STOLBUD-u Włoszczowa pełniąc funkcję Pełnomocnika Prezesa ds. Poprawy Organizacji Pracy na Wydziałach Produkcyjnych oraz dla ZM Progress pełniąc funkcję Dyrektora ds. Zarządzania i Reorganizacji. Prywatnie mama, pasjonatka podróży i rozwoju.

 

Poprzednia edycja

Podczas poprzedniej edycji, o tym jak ważne jest funkcjonowanie firmy z zastosowaniem systemtów ERP i MES,  informowali nas:

7 czerwca 2016 >>>

 

Oferta Partnerska

Naszym założeniem jest stworzenie biznesowej platformy służącej realizacji Państwa celów marketingowych i sprzedażowych.

Konferencja daje możliwość nie tylko promocji marki i oferowanych produktów, lecz także nawiązania długofalowych relacji z potencjalnymi klientami, którymi są uczestnicy wydarzenia. 

Dlatego, przy jednoczesnej dbałości o jakość grupy docelowej, przygotowaliśmy dla Państwa propozycję pakietów partnerskich, które wesprą Państwa udział w konferencji pod kątem wizerunkowym i sprzedażowym.

W skład pakietów wchodzą poniżej przedstawione usługi. 
Istnieje możliwość skonstruowania pakietu na życzenie - uwzględniającego Państwa potrzeby oraz możliwości.

Usługa Opis usługi
prelekcja możliwość prezentacji firmy i oferty bezpośrednio przed audytorium. Daje możliwość obserwacji reakcji, odpowiedzi na pytania uczestników. Prelekcja jest oceniana przez słuchaczy
stoisko konsultacyjne stolik wyposażony w 2 krzesła, podłączenie do prądu, wi-fi, znajdujący się we foyer, w którym organizowana jest przerwa kawowa (aranżacja dowolna)
lista teledaresowa dostęp do pełnej listy teleadresowej uczestników, do wykorzystania w celach handlowych
insert materiałów reklamowych możliwość dołączenia materiałów reklamowych do materiałów konferencyjnych, które otrzyma każdy uczestnik
artykuł sponsorowany lub reklama w katalogu umieszczenie treści lub kolorowej reklamy przygotowanej przez klienta w katalogu konferencyjnym


Jeśli byliby Państwo zainteresowani szczegółami dotyczącymi oferty, zapraszamy do kontaktu.

Agnieszka Zając
Koordynator Projektu
tel. +48 725 792 690
e-mail: agnieszka.zajac@successpoint.pl

Patroni Medialni

 

 

Kontakt z Organizatorem

Jeśli macie Państwo pytania odnośnie udziału lub współpracy podczas konferencji serdecznie zachęcamy do kontaktu:

Agnieszka Zając
Koordynator Projektu
tel. +48 725 792 690
e-mail: 
agnieszka.zajac@successpoint.pl

Kontakt ds. współpracy medialnej:
Kamila Stefańska

tel. +48 720 911 825
e-mail: kamila.stefanska@successpoint.pl