Dołącz do nas na FB

Komunikat

Rejestracja na to wydarzenie jest zamknięta.


17 stycznia odbyła się kolejna edycja konferencji poświęcej systemom ERP i CRM. Dzięki naszym Partnerom, ekspertom udało nam się przedstawić kadrze zarzadzającej różnych branż funkcjonalność tych systemów.

Dziękujemy wszystkim za przybycie i do zobaczenia za rok!

Partner Brązowy
 

Partnerzy konferencji  
Todis Consulting
Wystawca


Podczas wydarzenia była okazja wysłuchania poniższych tematów:

- Rozwój systemu ERP w dynamicznie rozwijającej się firmie
Andrzej Retman - Szef Zespołu ds. Utrzymania i Rozwoju Zintegrowanego Systemu Informatycznego, PESA Bydgoszcz SA

"Wdrożenie systemu ERP jest dużym wyzwaniem. Chyba większym jest rozwój tego systemu po udanym uruchomieniu. W swojej wypowiedzi postaram się przedstawić zrealizowane możliwości rozwojowe, wypracowane praktyki wdrożeniowe i sposoby utrzymania systemu ERP w dobrej kondycji. Spróbuję odpowiedzieć na pytania, jaki wpływ na system ma dynamiczny rozwój firmy, zmieniające się wymagania klientów i konieczność usprawniania łańcucha dostaw"

- Przemysł 4.0 - przyszłość dziś
Grzegorz Wikierski, Key Account Manager, proALPHA

"Prezentacja koncepcji Przemysłu 4.0, jej założeń, celów i korzyści. Rola systemu ERP jako kręgosłupa nowoczesnej firmy przemysłowej, wykorzystującej Internet Rzeczy i możliwości analizy dużych wolumenów danych dla budowy swoich przewag konkurencyjnych."

- Jak wdrożyć rozwiązania typu CRM/ERP/BPM i za to nie przepłacić?
Jerzy Orłowski, LACAN Technologies

"W ramach wystąpienia będziemy prezentować różne sposoby, które mogą się znacznie przyczynić do obniżenia kosztów wdrożenia systemu informatycznego.
Omawiane będzie:
- w jaki sposób przeprowadzić wdrożenie aby prace nie ciągnęły się w nieskończoność
- w jaki sposób dobrać system
- możliwości zastosowania programów opartych licencji open source
- możliwości dofinansowania wdrożeń ze środków unijnych"

- Co zmieni Europejskie Rozporządzenie o Ochronie Danych w kontekście ERP i CRM
Anna Dmochowska, Maciej Jurczyk - ODO 24 sp. z o.o.

- Czy twój system ERP wspiera, czy może ogranicza rozwój przedsiębiorstwa?
Paweł Molski, Sales Director -Todis Consulting

„Rozwiązania informatyczne można przyrównać do krwioobiegu każdej organizacji, a system ERP jest jej sercem... Zastanawiałeś się kiedyś nad tym czy system ERP wspiera rozwój twojego biznesu, albo kiedy technologia jest źródłem przewagi, a kiedy ogranicza możliwości wprowadzania zmian? Na przykładzie systemu Epicor ERP rozważymy jak elastyczność rozwiązania IT przekłada się na rzeczywiste korzyści w biznesie.”

- SocialCRM - zarządzanie klientami w mediach społecznościowych
Mikołaj Winkiel - Chief Evangelist, Brand24 S.A.
 

Wsparcie merytoryczne
   


Rozlosowaliśmy również książki ufundowane przez wydawnictwo PWN:

System ERP Dobre praktyki wdrożeń - Magdalena Chomuszko


*** Wszystkie projekty i publikowane na stronie treści są własnością spółki i podlegają ochronione zgodnie z przepisami prawa autorskiego. Przywłaszczenie sobie praw autorskich, kopiowanie, powielanie oraz wykorzystywanie całości lub elementów w celach czerpania korzyści majątkowych bez zgody autora jest zabronione.

Lokalizacja

Warsaw Trade Tower
ul. Chłodna 51
00-867 Warszawa

SALA W1, PIĘTRO 32

Program konferencji

9.30 - 9.55

9.00 - 9.25

Rejestracja uczestników i wydanie materiałów konferencyjnych

9.25 - 9.30

Powitanie i wprowadzenie
Agnieszka Zając - SuccessPoint Sp. z o.o.

9.30 - 10.00

SocialCRM - zarządzanie klientami w mediach społecznościowych
Mikołaj Winkiel - Chief Evangelist, Brand24 S.A.

10.00 - 10.20

Jak wdrożyć rozwiązania typu CRM/ERP/BPM i za to nie przepłacić?
Jerzy Orłowski, LACAN Technologies

10.20 - 10.50

Przemysł 4.0 – przyszłość dziś
Grzegorz Wikierski, Key Account Manager, proALPHA

10.50 - 11.10

Czy twój system ERP wspiera, czy może ogranicza rozwój przedsiębiorstwa?
Paweł Molski, Sales Director - Todis Consulting

11.10 - 11.15

Prezentacja wystawców:
proALPHA, DSR Solutions

11.15 - 11.45

Przerwa kawowa

11.45 - 12.15

Rozwój systemu ERP w dynamicznie rozwijającej się firmie
Andrzej Retman - Szef Zespołu ds. Utrzymania i Rozwoju Zintegrowanego Systemu Informatycznego, PESA Bydgoszcz SA

12.15 - 12.45

Co zmieni Europejskie Rozporządzenie o Ochronie Danych w kontekście ERP i CRM
Anna Dmochowska, Maciej Jurczyk - ODO 24 sp. z o.o.

12.45 - 13.00

Podsumowanie i zakończenie konferencji

Partnerzy

 

proALPHA

Kompleksowe rozwiązanie receptą na sukces przedsiębiorstwa

Grupa proALPHA to Business Service Provider czyli dostawca usług biznesowych. Całościowe spektrum usług proALPHA obejmuje nie tylko najnowocześniejsze oprogramowanie biznesowe, ale także szeroko rozumiane usługi biznesowe. Poprzez połączenie programowania i dystrybucji zintegrowanego, kompletnego rozwiązania klasy ERP z usługami doradczymi, proALPHA bez trudu konkuruje z firmami o identycznym profilu na rynku.

Lacan Technologies

Jest największym polskim oficjalnym partnerem Odoo. Oferowny przez firmę system Lacan ERP jest najbardziej dojrzałym na rynku Polskim rozwiązaniem klasy ERP opartym na otwartym oprogramowaniu. Firma wykonuje także wdrożenia customowe i tworzy oprogramowanie na zamówienie, na przykład do obsługi parkingów, maszyn vendingowych lub układania zadań egzaminacyjnych.

DSR Solutions

Dostawca usług doradczych i rozwiązań IT zwiększających efektywność działania przedsiębiorstw z sektora produkcyjnego. Firma łączy głęboką znajomość potrzeb przedsiębiorstw z ekspercką wiedzą na temat wykorzystania narzędzi IT, wspierających procesy wytwórcze i dystrybucyjne. Zespół DSR tworzy jedno z największych centrów kompetencyjnych oferujących rozwiązania IT dla przemysłu w Polsce zapewniając obsługę wszystkich obszarów wsparcia dla biznesu (ERP, MES, APS, SFC, WMS, EDI, BI).

Todis Consulting spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

Todis Consulting to niezależna polska firma konsultingowa specjalizująca się we wdrożeniach i wspieraniu zintegrowanych rozwiązań informatycznych. Systemy Epicor ERP oraz iScala dedykowane są firmom produkcyjnym i dystrybucyjnym, Deltek Maconomy odpowiada na potrzeby firm z sektora usług profesjonalnych, zaś system M-Files DMS to profesjonalne narzędzie do zarządzania dokumentacją.
Todis Consulting specjalizuje się nie tylko we wdrożeniach gotowych systemów, ale także tworzy własne rozwiązania, modyfikacje bądź dodatki do istniejących systemów w odpowiedzi na zróżnicowane potrzeby klientów. Firma na stałe współpracuje z ponad 80 klientami w Polsce oraz 32 innych krajach na świecie.

 

Prelegenci

 

Grzegorz Wikierski

Jest absolwentem Wydziału Elektrotechniki, Informatyki i Telekomunikacji Uniwersytetu Zielonogórskiego. Całe życie zawodowe związany jest branżą nowych technologii. Pracował w firmach zajmujących się produkcją elektroniki dla przemysłu, gdzie zajmował się sprzedażą, wsparciem klientów a także zarządzaniem projektami klientów. W firmie proALPHA pracuje od 2014 roku, gdzie zajmuje się wsparciem klientów zakresie w prowadzenia projektów wyboru systemu ERP.

 

Jerzy Orłowski

Ma bogate doświadczenie w zakresie wdrożeń systemów informatycznych opartych na otwartym oprogramowaniu oraz w zakresie pozyskiwania funduszy europejskich na systemy IT.

Jednym z jego atutów jest umiejętność rozwiązywanie trudnych zagadnień, które obejmują nie tylko kwestie techniczne, ale także biznesowe lub organizacyjne.

W ramach dotacji UE jego specjalnością są projekty informatyczne realizowane poprzez współpracę z jednostkami naukowymi z wysokim procentem dofinansowania.

 

Paweł Molski

Absolwent Wydziału Elektroniki Politechniki Warszawskiej, Zarządzania i Marketingu Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie oraz North Lake College w Dallas, USA. Od kilkunastu lat związany z rynkiem IT zajmuje się zarządzaniem projektami i dostarczaniem rozwiązań informatycznych klasy ERP, CRM, EAM, SCM oraz CMS dla firm o różnych modelach biznesowych. Zdobyte doświadczenie w zakresie dostarczania rozwiązań informatycznych pozwala mu identyfikować potrzeby klientów oraz wspierać ich podczas całego projektu – począwszy od procesu wyboru rozwiązania, aż do oceny efektów wdrożenia.

 

Andrzej Retman

Absolwent Politechniki Poznańskiej i Uniwersytetu Gdańskiego. Praca zawodowa jest związana głownie z firmami produkcyjnymi branży mechanicznej i motoryzacyjnej, w których nabył doświadczenie w organizacji produkcji i łańcucha dostaw. Od wielu lat zajmuje się rozwojem procesów biznesowych oraz wdrażaniem systemów ERP po stronie klienta. W firmie PESA Bydgoszcz SA pracuje od 2007 roku gdzie wdrażał system klasy ERP i odpowiada za jego rozwój i utrzymanie.

 

adw. Anna Dmochowska

Specjalista ds. ochrony danych

Posiada doświadczenie w zakresie bieżącej obsługi korporacyjnej podmiotów gospodarczych oraz przygotowywaniu i negocjowaniu umów. Zajmuje się tematyką związaną z prawem cywilnym, ochroną danych osobowych, a także prowadzi postępowania sądowe.

 

Maciej Jurczyk

Inżynier ds. bezpieczeństwa informacji

Doświadczony audytor i wdrożeniowiec w obszarze bezpieczeństwa informacji, ciągłości działania, bezpieczeństwa teleinformatycznego oraz Wytycznych i Rekomendacji KNF. Posiada specjalistyczną wiedzę z zakresu nowoczesnych rozwiązań informatycznych, bezpieczeństwa infrastruktury teleinformatycznej. Audytor ISO 27001, ISO 14001, ISO 18001, ISO 22301.

 

Poprzednie edycje

Mieliśmy okazję organizować wydarzenia poświęcone systemom ERP i CRM przy współpracy z firmami:
 

   

Patroni Medialni

 

 

Oferta Partnerska

Naszym założeniem jest stworzenie biznesowej platformy służącej realizacji Państwa celów marketingowych i sprzedażowych.

Konferencja daje możliwość nie tylko promocji marki i oferowanych produktów, ale także nawiązania długofalowych relacji z potencjalnymi klientami, którymi są uczestnicy wydarzenia. 

Dlatego, przy jednoczesnej dbałości o jakość grupy docelowej, przygotowaliśmy dla Państwa propozycję pakietów partnerskich, które wesprą Państwa udział w konferencji pod kątem wizerunkowym i sprzedażowym.

W skład pakietów wchodzą poniżej przedstawione usługi. 
Istnieje możliwość skonstruowania pakietu na życzenie - uwzględniającego Państwa potrzeby oraz możliwości.

Usługa Opis usługi
prelekcja możliwość prezentacji firmy i oferty bezpośrednio przed audytorium. Daje możliwość obserwacji reakcji, odpowiedzi na pytania uczestników. Prelekcja jest oceniana przez słuchaczy
stoisko konsultacyjne stolik wyposażony w 2 krzesła, podłączenie do prądu, wi-fi, znajdujący się we foyer, w którym organizowana jest przerwa kawowa (aranżacja dowolna)
lista teledaresowa dostęp do pełnej listy teleadresowej uczestników, do wykorzystania w celach handlowych
insert materiałów reklamowych możliwość dołączenia materiałów reklamowych do materiałów konferencyjnych, które otrzyma każdy uczestnik
artykuł sponsorowany lub reklama w katalogu umieszczenie treści lub kolorowej reklamy przygotowanej przez klienta w katalogu konferencyjnym

 


Jeśli byliby Państwo zainteresowani szczegółami dotyczącymi oferty, zapraszamy do kontaktu.

Kontakt ds. organizacji i współpracy partnerskiej:
tel. +48 720 911 820
e-mail: biuro@successpoint.pl

Kontakt z Organizatorem

Jeśli macie Państwo pytania odnośnie udziału lub współpracy podczas konferencji serdecznie zachęcamy do kontaktu:

Kontakt ds. organizacji i współpracy partnerskiej:
tel. +48 720 911 820
e-mail: biuro@successpoint.pl