Dołącz do nas na FB

Komunikat

Rejestracja na to wydarzenie jest zamknięta.

W dniu 21.01.2016r. w warszawskim Centrum Konferencyjnym Atrium odbyła się VIII Edycja konferencji „Bilans zysków i strat – Data Center czy serwerownia?”. Niezwykle cieszy nas fakt, że wydarzenie spotkało się z tak dużym zainteresowaniem. Bardzo miło było nam gościć wszystkich Państwa. Wydarzenie zgromadziło liczną grupę przedstawicieli kadry zarządzającej firm i instytucji zainteresowanych centrami danych, a także ekspertów i praktyków. Goście konferencji wysłuchali ciekawych wykładów, jak również mogli nawiązać nowe kontakty biznesowe lub podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w kuluarach.

Bilans zysków i strat - Data Center czy serwerownia? 

21 stycznia 2016r. | Warszawa

 

Partner Srebrny:

Partner Brązowy:                                                                                                                Wystawca:    

 

Partnerzy merytoryczni:

 

Konferencję rozpoczął wykład na temat praktycznych aspektów wyboru lokalizacji dla date center, który wygłosił Jerzy Antonowicz, Wicedyrektor Departamentu Informatyki, BANK BPS S.A., następnie temat inteligentnego chłodzenia Kyoto Cooling przybliżył Robert Zdunek - Prezes Zarządu,  Fima Polska Sp. z o.o. Kolejny prelegent: Rafał Gutkowski - Dyrektor ds. Rozwoju S4E S.A. podzielił się z uczestnikami swoim spojrzeniem na dobre praktykli w budowie i zarządzaniu Data Center. Przed przerwą wystąpił Artur Małek Prezes 4 Innovation Network Solution zapraszając na stoisko firmy oraz ponownie Robert Zdunek, który zachęcił do rozmów przy stoisku Fima Polska Sp. z o.o. Drugą część konferencji otworzył Zenon Ruta - Ekspert ds. Infrastruktury i Operacji, Nordea Bank AB Oddział w Polsce S.A wykładem na temat Chłodzenia serwerowni w odniesieniu do optymalizacji zużycia energii elektrycznej. Odpowiedzi na główne pytanie konferencji udzielił nasz kolejny prelegent Grzegorz Bernatek – Lider Centrum Kompetencji IT, Audytel S.A. Stwierdzając, że wybór; „u siebie – czy na zewnątrz” jest uzależniony m.in. od rozmiaru i czasu realizacji jaki dany podmiot planuje odnośnie swojego centrum danych. Po drugiej przerwie kawowej wysłuchaliśmy dwóch wykładów: o bezpieczeństwie danych mówił Jarosław Szumer - Główny Analityk, Agencja Rynku Rolnego, a o aspektach prawnych Marlena Wach, radca prawny Kancelarii K&L Gates Jamka Sp.K.

Pragniemy serdecznie podziękować naszym Partnerom - Firmom FIMA Polska Sp. z o.o., S4E S.A., oraz 4Innovation Network Solution - za współpracę ! Podziękowania składamy również Partnerom Merytorycznym, którymi byli: Nordea Bank, Audytel, K&L Gates, Agencja Rynku Rolnego i Bank BPS oraz Patronom Medialnym, którzy wsparli promocję imprezy. Na koniec dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom konferencji za tak liczne przybycie. Mamy nadzieję, że niedługo spotkamy się po raz kolejny. Zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych edycjach!

 

*** Wszystkie projekty i publikowane na stronie treści są własnością spółki i podlegają ochronione zgodnie z przepisami prawa autorskiego. Przywłaszczenie sobie praw autorskich, kopiowanie, powielanie oraz wykorzystywanie całości lub elementów w celach czerpania korzyści majątkowych bez zgody autora jest zabronione.

 

 

Oferta Partnerska

Naszym założeniem jest stworzenie biznesowej platformy służącej realizacji Państwa celów marketingowych i sprzedażowych. Konferencja daje możliwość nie tylko promocji marki i oferowanych produktów, ale także nawiązania długofalowych relacji z potencjalnymi klientami, którymi są uczestnicy wydarzenia. 

Dlatego, przy jednoczesnej dbałości o jakość grupy docelowej, przygotowaliśmy dla Państwa propozycję pakietów partnerskich, które wesprą Państwa udział w konferencji pod kątem wizerunkowym i sprzedażowym. Istnieje możliwość skonstruowania pakietu na życzenie - uwzględniającego Państwa potrzeby oraz możliwości.

W skład pakietów wchodzą poniżej przedstawione usługi:

Usługa Opis usługi
prelekcja możliwość prezentacji firmy i oferty bezpośrednio przed audytorium. Daje możliwość obserwacji reakcji, odpowiedzi na pytania uczestników. Prelekcja jest oceniana przez słuchaczy
stoisko konsultacyjne stolik wyposażony w 2 krzesła, podłączenie do prądu, wi-fi, znajdujący się we foyer, w którym organizowana jest przerwa kawowa (aranżacja dowolna)
lista teledaresowa dostęp do pełnej listy teleadresowej uczestników, do wykorzystania w celach handlowych
insert materiałów reklamowych możliwość dołączenia materiałów reklamowych do materiałów konferencyjnych, które otrzyma każdy uczestnik
artykuł sponsorowany lub reklama w katalogu umieszczenie treści lub kolorowej reklamy przygotowanej przez klienta w katalogu konferencyjnym


Jeśli byliby Państwo zainteresowani szczegółami dotyczącymi oferty, zapraszamy do kontaktu.

Kontakt ds. organizacji i współpracy partnerskiej:
tel. +48 720 911 820
e-mail: biuro@successpoint.pl

Poprzednie edycje

Do tej pory mieliśmy przyjemność zorganizować siedem edycji konferencji poświęconej budowie serwerowni oraz data center:

Partnerami poprzednich edycji były takie firmy, jak:

Zapraszamy do współpracy:

Klaudia Moskała
Koordynator Projektu
tel. +48 720 911 820
e-mail: klaudia.moskala@successpoint.pl

Joanna Wątor
Specjalista ds. organizacji konferencji
tel. +48 721 729 134
e-mail: joanna.wator@successpoint.pl

Kontakt z Organizatorem

Jeśli macie Państwo pytania odnośnie udziału lub współpracy podczas konferencji serdecznie zapraszam do kontaktu
 

Kontakt ds. organizacji i współpracy partnerskiej:
tel. +48 720 911 820
e-mail: biuro@successpoint.pl