Dołącz do nas na FB

23 września 2014 r. w Warszawie odbyła się konferencja „Wpływ technologii na kondycję przedsiębiorstw – systemy ERP i CRM”. Patronami Honorowymi tego wyjątkowego wydarzenia było m.in.  Ministerstwo Gospodarki oraz Krajowa Izba Gospodarcza.

Decyzja o organizacji konferencji poświęconej systemom ERP i CRM podyktowana była rosnącym zapotrzebowaniem firm na kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem i relacjami z klientem. Jest to związane z wyzwaniami jakie stoją przed dynamicznie rozwijającymi się przedsiębiorstwami, a przy tym wciąż rosnącą konkurencją. Systemy te, nie tylko poprzez optymalizację pracy przedsiębiorstw, ale przede wszystkim dzięki zinformatyzowaniu zachodzących w firmie procesów przekładają się na zadowolenie klientów. Decyzja o wszelkich zmianach w przedsiębiorstwie, w tym m.in. o wdrożeniu danego systemu wymaga rozważenia przez firmę zarówno zalet jak i wad – co też było celem konferencji.

Mieliśmy zaszczyt gościć kadrę zarządzającą różnych gałęzi gospodarki, co miało również bezpośredni wpływ na zakres omawianych tematów oraz prowadzonych dyskusji. Bardzo cieszymy się, że mieliśmy okazję do tak ważnego spotkania i pragniemy złożyć podziękowania ekspertom, uczestnikom i prelegentom za zaangażowanie i obecność podczas tego wydarzenia.

Konferencja podzielona była na dwie sesje tematyczne. Pierwszą z nich „ERP – platforma dla rozwoju” otworzył pan dr Andrzej Kamiński ze Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, który przedstawił m.in. korzyści i koszty płynące z wdrożenia pakietu MRP/ERP, z kolei pani Małgorzata Zatorska z Muzeum Łazienki Królewskie zaprezentowała system ERP – jako nowoczesne narzędzie zarządzania.

Następnie wykłady poprowadzili przedstawiciele firm dostarczających rozwiązania - Artur Rusek z firmy Ericpol Sp. z o.o. oraz  Adrian Bis z firmy ASPEKT Sp. z o.o.,  Gerard Błaszczak z firmy proALPHA Polska Sp. z o.o. oraz Marek Paszkowski z firmy Heuthes Sp. z o.o. Tak szerokie grono pozwoliło na zaprezentowanie różnorodnych systemów, które każda firma mogla dopasować do swojej specyfiki. Dzięki obecności przedstawicieli, uczestnicy mieli okazję do rozmów i uzyskania odpowiedzi na nurtujące ich pytania.

O efektywności procesów i tego jak wpływają na nie systemy ERP opowiedział Andrzej Drzymalski z Polskiego Centrum Produktywności Sp. z o.o. Sesję zamknął wykład Zenona Kordyś, który wdrożenie systemu przedstawił na przykładzie firmy POLCOLORIT S.A.

Między wykładami odbyła się prezentacja wystawców, w której udział wzięły następujące firmy: Heuthes, Ericpol, Aspekt, Damal, Sage oraz Advanced Business Solutions. Po prezentacji uczestnicy mieli możliwość bezpośrednich konsultacji z prelegentami, a także możliwość odwiedzenia stoisk wystawowych partnerów, którzy chętnie udzielali odpowiedzi na pytania.

Prelekcja Michała Boguszewskiego z firmy Bosh Rexroth Sp. z o.o. otworzyła z kolei sesję dotyczącą systemów CRM. Podczas niej swoje wystąpienia mieli również Bartosz Stachowiak z firmy ARP Ideas Sp. z o.o., Michał Skurowski – bloger (CRMwPraktyce.pl) oraz Dariusz Żurakowski z Banku BGŻ. Poruszone zostały następujące zagadnienia: CRM jako platforma rozwoju przedsiębiorstwa, motywacja zespołu sprzedażowego z wykorzystaniem CRM oraz możliwości wykorzystania systemu CRM w obsłudze klienta. Zwieńczeniem konferencji był lunch, który upłyną w miłej i przyjaznej atmosferze, wśród dyskusji, spostrzeżeń, wniosków i przy smakowicie przyrządzonym posiłku.

Jesteśmy zaszczyceni, że mogliśmy gościć tak wielu uczestników, przedstawicieli firm dostarczających rozwiązania oraz ekspertów i patronów medialnych. Serdecznie dziękujemy za udział, wsparcie i współpracę.
Wyrażamy nadzieję, na kolejne wspólne spotkanie!

 

Patroni Honorowi:

 

Partnerzy Brązowi:

Wystawcy:Partnerzy merytoryczni sesji ERP:

Partnerzy merytoryczni sesji CRM:

 

Wyszukiwarka ofert pracy

Nadchodzące wydarzenia