Dołącz do nas na FB

11 czerwca 2014 w Katowicach odbyła się konferencja „Automatyzacja procesów w przemyśle”.

Podczas tegorocznej, piątej już edycji, do współpracy merytorycznej zaprosiliśmy Panią Dorotę Bieniek z Kaizen Institute, która rozpoczęła spotkanie prelekcją na temat filozofii Kaizen oraz Lean Six Sigma. Zostało postawione niezwykle istotne pytanie: "co wybrać?" a dyskusja na ten temat nie miała końca.

Kolejny równie interesujący wykład poprowadzili Panowie: Krzysztof Rosiński i Jacek Quaeck z firmy Soldis Sp. z o.o., którzy prezentowali rozwiązanie GUARDUS™MES.  Podczas przerwy kawowej Panowie chętnie odpowiadali na pytania, doradzali oraz dzielili się z gośćmi swoją wiedzą i doświadczeniem.

Drugą sesję rozpoczął nasz kolejny partner merytoryczny, Pan Robert Piątek z Konsorcjum Synergia, który opowiedział nam o systemach zarządzania energią w przedsiębiorstwie.

Ogromne zainteresowanie wzbudził wykład Pana Sebastiana Sczasnego - Członka Zarządu firmy Barlinek SA, na temat zarządzania produkcją i optymalizacji kosztów produkcji zgodnie z metodologią Lean Manufacturing. Pan Sebastian nawiązał niezwykłą interakcję z uczestnikami wydarzenia, w ciekawy sposób przedstawił jak w swojej firmie wdrożył filozofię Lean.

Po kolejnej przerwie, nastąpiła ostatnia część konferencji, podczas której wystąpił Pan Tadeusz Nieszporek - Dyrektor Instytutu Technologii Mechanicznych, z tematem: „Automatyzacja i robotyzacja procesów produkcyjnych” oraz Pan Grzegorz Ćwikła - Członek Polskiego Towarzystwa Zarządzania Produkcją, który przedstawił nam znaczenie akwizycji danych dla potrzeb wspomagania zarządzania przedsiębiorstwem.

Całość konferencji przebiegła w niezwykle miłej i przyjaznej atmosferze. Uczestnicy opuścili salę zadowoleni ze zdobytej wiedzy, natomiast partnerzy i prelegenci cieszyli się, iż mogli tę wiedzę przekazać.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz prelegentom za przybycie, a partnerom i patronom za wsparcie, bez którego konferencja ta nie mogłaby się odbyć.

Nie pozostało nam nic innego, jak tylko gorąco zachęcić Państwa do uczestnictwa w kolejnej edycji oraz innych organizowanych przez nas wydarzeniach.

 
 
Patronat Honorowy:
 

 

 Srebrny Partner:


Współpraca Merytoryczna:

Nadchodzące wydarzenia

Niestety nie znaleźliśmy żadnych konferencji o podanych kryteriach.