Dołącz do nas na FB

22 maja 2013 r. w hotelu Amber w Gdańsku odbyła się konferencja „Komunikacja w zarządzaniu kryzysowym".
Była to już szósta edycja spotkania o tej tematyce i po raz drugi nad morzem. Honorowy patronat nad konferencją sprawowało Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe.
Uczestnicy z zainteresowaniem wysłuchali wykładów prowadzonych przez uznanych ekspertów i praktyków.
Konferencję rozpoczął wykład Pana Tadeusza Bukontta z Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miejskiego w Gdańsku pt: „Doświadczenia a EURO w zakresie komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej". Następnie Pani Emilia Salach z Biura Prasowego Kancelarii Prezydenta Miasta Gdańska zapoznała słuchaczy z tematyką współpracy z mediami w trakcie EURO 2012.
Kolejny prelegent - Pan Dominik Sobieraj z firmy Aksel poruszył temat migracji do cyfrowego systemu łączności, a o systemach radiokomunikacyjnych dla potrzeb bezpieczeństwa publicznego opowiedział dr inż. Sławomir Gajewski.
Swoje rozwiązania zaprezentowali kolejno przedstawiciele firm: Platan (Joanna Bółkowska, Janusz Macuba, Wacław Czech), ITTI (Joanna Modławska, Maciej Szulejewski) oraz Radmor (Andrzej Wysocki).
Ostatnia prezentacja związana było z sieciocentrycznym modelem procesu zarządzania kryzysowego i poprowadził ją mjr dr inż. Krzysztof Żwirek reprezentujący Akademię Obrony Narodowej.
Serdecznie dziękujemy wszystkim Uczestnikom, Prelegentom i Partnerom za pomoc we współorganizacji tegorocznej konferencji. Mamy nadzieję, że niedługo spotkamy się po raz kolejny. Zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych edycjach!

Patron Honorowy:


Sponsor Srebrny:


Sponsor Brązowy:

Firma Uczestnicząca:


Współpraca merytoryczna:
 
Patroni medialni:
 

Nadchodzące wydarzenia

Niestety nie znaleźliśmy żadnych konferencji o podanych kryteriach.