Dołącz do nas na FB

23 października 2013 roku w Hotelu Radisson Blu Sobieski w Warszawie już po raz drugi odbyła się konferencja „Jak efektywnie zarządzać przedsiębiorstwem? Wykorzystanie systemów ERP w firmie”.
Mieliśmy przyjemność gościć przedstawicieli firm i instytucji, odpowiedzialnych za sprzedaż i wdrażanie systemów ERP oraz niezależnych ekspertów i praktyków, którzy z chęcią dzielili się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Mamy nadzieję, że udział w konferencji przyczynił się do nawiązaniu nowych, cennych kontaktów biznesowych.
Konferencję rozpoczął dr inż. Andrzej Kamiński – Adiunkt z Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej, który opowiedział o ewaluacji wdrożeń zintegrowanych systemów informatycznych.
Następnie Pan Emil Osiewicz, konsultant z Instytutu Organizacji i Zarządzania w Przemyśle „Orgmasz” wypowiadał się o warunkach skutecznego wykorzystania systemów ERP. Dalej z kolei krótko zaprezentowali się nasi Wystawcy: Unit4 Teta S.A. Oraz Sii Sp z o.o.
Po krótkiej przerwie Pan Michał Wróblewski z Unit4 Teta S.A. próbował odpowiedzieć na pytanie, czy organizacja może się zmienić wraz z wdrożeniem systemu ERP. Następnie obejrzeliśmy krótki zwiastun filmowy Dostawcy. Natomiast kolejny prelegent – Pan Bartosz Stawski z Mandarine Project Partners wypowiedział się o praktycznym wykorzystaniu narzędzi myślowych TOC do usprawnienia procesów biznesowych.
Po kolejnej przerwie kawowej Pan Rafał Kurzela, Dyrektor ds. Rozwoju Produkcji w Bakalland S.A. opowiedział o analizie potrzeb i doborze systemu ERP. Na koniec natomiast o kwestiach prawnych mówiła Pani Małgorzata Nejfeld – Dyrektor Zarządzający z Kancelarii Doradztwa Gospodarczego Cieślak & Kordasiewicz. Opowiedziała o dofinansowaniu wdrożeń systemów informatycznych w przedsiębiorstwach.
Na zakończenie natomiast nastąpił miły akcent. Rozlosowana została nagroda ufundowana przez firmę Unit4 TETA S.A.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Uczestnikom, Prelegentom i Partnerom za pomoc we współorganizacji tegorocznej konferencji. Mamy nadzieję, że niedługo spotkamy się po raz kolejny.
Zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych edycjach!

Patronat Honorowy:

 

Partner Srebrny:

Wystawca:                              Firma uczestnicząca:

                          

 

Współpraca merytoryczna:

           
             
Patroni medialni:
Nadchodzące wydarzenia