Dołącz do nas na FB

Narzędzia informatyczne w zarządzaniu wiedzą, 10 kwietnia 2013r., Wrocław

    10 kwietnia 2013r. we Wrocławiu odbyła się konferencja "Narzędzia informatyczne w zarządzaniu wiedzą", której patronat honorowy objęło: Studencki Związek Pracodawców oraz Instytut Rozwoju Biznesu. Tematyka konferencji skupiała się min. wokół narzędzi wspomagających pracę grupową, narzędzi komunikacyjnych, systemów wspomagających decyzję, zarządzania dokumentami oraz e- learningu.
    Pan Łukasz Sowiński, Kierownik Działu Szkoleń z Real opowiedział o e-learningu w praktyce. Natomiast Doktorant z Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, Tomasz Buchwald opowiedział o wykorzystywaniu e- kwestionariuszy w badaniach nad partycypacją bezpośrednią pracowników w ramach dostosowania do przedsiębiorstwa do warunków kryzysowych.
    Dużym powodzeniem cieszyły się wykłady prowadzone przez przedstawicieli pionerskich firm informatycznych w zarządzaniu wiedzą. Pani Aleksandra Gładki z firmy Zeto Opole przybliżyła tematykę Systemu YXZ klasy ERP. Panowie Grzegorz Skuza oraz Piotr Kubiak z firmy A plus C przedstawiając funkcjonowanie bizlook i statlook, odpowiedzieli na pytanie, jak w praktyce zwiększać wydajność pracowników i zadbać o bezpieczeństwo danych. Dużym zainteresowaniem cieszył się również wykład Pana Pawła Wrony z firmy Heston Consulting, który przybliżył praktyczną część zarządzania wiedzą- case study z wdrożenia narzędzia. Robert Grzegorzewski natomiast z firmy Itelix Investment zaprezentował rozwiązania usprawniające przepływ informacji w przedsiębiorstwie.
    Wszystkim firmom, niezależnym ekspertom oraz uczestnikom dziękujemy za przybycie i zapraszamy na kolejne wydarzenia organizowane przez firmę Multitrain. 

Patron Honorowy

Sponsorzy Srebrni:

                               

Sponsor Brązowy

Firma Uczestnicząca


 Patroni medialni:

Nadchodzące wydarzenia