Dołącz do nas na FB


       19 lutego w Warszawie odbyła się konferencja "Business Intelligence w instytucjach finansowych" pod Patronatem honorowym Polskiej Izby Pośredników Ubezpieczeniowych i Finansowych oraz Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce.

       Konferencję rozpoczęła Pani Profesor WSZMiJO w Katowicach, Róża Milic-Czerniak należąca do Komisji Etyki Bankowej przy Związku Banków Polskich. Przybliżyła uczestnikom znaczenie systemów Business Intelligence w procesie podejmowania decyzji w bankach oraz wymieniła jego zastosowania.

       Pan Michał Stadnicki, Dyrektor Centrum Konsultingu w firmie Comarch, przybliżył uczestnikom zagadnienia związane z głównym tematem spotkania, jednocześnie odpowiadając na pytania kim jest klient, czego potrzebuje oraz jak się z nim komunikować.

       Kolejna część spotkania to sesja rozwiązań informatycznych, w której udział wzięli przedstawiciele firm: Mineral Midrange, Heston Consulting oraz BI-Pro Consulting Group.

     Na temat rozwiązań Business Analytics opowiedział Pan Tomasz Lewicki, reprezentant firmy Mineral Midrange. Natomiast Pan Paweł Wrona z firmy Heston Consulting przedstawił uczestnikom zagadnienia Business Intelligence z praktycznego punktu widzenia. Zwrócił uwagę na problemy, na które można się natknąć oraz wyjaśnł zagrożenia jakie występują na etapach wdrażania. Ostatnim wykładem w tym panelu, była prezentacja Pana Roberta Sierockiego, Prezesa Zarządu firmy BI-Pro Consulting Group, który opowiedział o intuicyjności użytkownika, wyjaśniając pojęcia Performance Management i Business Intelligence.
      Podczas przerwy uczetsnicy mieli możliwość rozmowy z przedstawicielami firm przy ich stoiskcach wystawowych. Konferencję zakończyły wystąpienia Pana Konrada Juszczyk, Dyrektora Kontrolingu, Fiat Bank Polska oraz Pana Mariana J. Kosteckiego, Dyrektora Generalnego firmy doradczo - szkleniowej MasterPlan.
    Dziękujemy za wszystkie opinie dotyczące wydarzenia oraz jej organizacji. Jednocześnie pragniemy przekazać serdeczne podziękowania dla Sponsorów konferencji, dzięki którym mogliśmy się spotkać, Patronom Medialnym oraz naszym ekspertom, którzy podzielili się z uczetsnikami swoją cenną wiedzą oraz doświadczeniem

Patroni Honorowi:

 

Srebrny Sponsor:

Sponsor Brązowy:

 

Firma Uczestnicząca:


Patroni medialni:

 

Nadchodzące wydarzenia

Niestety nie znaleźliśmy żadnych konferencji o podanych kryteriach.