Dołącz do nas na FB

Już po raz piąty w Warszawie odbyła się konferencja: "Dokumentacja medyczna – elektroniczna vs. Papierowa". W dniu 26 czerwca 2013 r. w Centrum Szkoleń i Konferencji w Warszawie mieliśmy przyjemność gościć zainteresowanych uczestników - przedstawicieli prywatnych oraz publicznych placówek ochrony zdrowia oraz ekspertów, którzy chętnie podzielili się z nimi swoją wiedzą.

Mamy nadzieję, że przekazana podczas wykładów wiedza przyczyni się do rozwoju, jak również poprawi możliwości w placówkach medycznych.

Wstępnie Prezes Medipment.plPan Jarosław Dobrzyński opowiedział o doborze odpowiedniego sprzętu, jako podstawy bezpieczeństwa dokumentacji technicznej w medycynie. Po czym Pan Mieczysław Bromberek – Product Manager z CompuGroup Medical Polska Sp. z o.o. przedstawił nam aspekty prawne i koncepcje rozwiązań elektronicznej Dokumentacji Medycznej.

Pani Beata Zasadzka – Product Manager Medycznych Systemów Informatycznych podczas swojej prezentacji: Autostradą do EDM!" opowiedziała, jak szybko i bezpiecznie wdrożyć Elektroniczną Dokumentację Medyczną

Z kolei Adwokat - Pan Piotr Pawłowski przedstawił: „Aspekty prawne przetwarzania i udostępniania danych zawartych w elektronicznej dokumentacji medycznej". O ryzyku prawnym związanym ze zgodą pacjenta opowiedział natomiast Radca Prawny - dr Marek Koenner.

Na koniec mieliśmy okazję zapoznać się z case study: „elektroniczna dokumentacja w Świętokrzyskim Centrum Onkologii". Zaprezentowali je nam Panowie: Ryszard Mężyk – Kierownik Projektu „e-zdrowie" i Paweł Masiarz – Informatyk ze Świętokrzyskiego Centrum Onkologii.

Oczywiście serdecznie dziękujemy wszystkim Uczestnikom, Prelegentom i Partnerom. Zapraszamy również do udziału w kolejnych konferencjach organizowanych przez MultiTrain Sp. z o.o.


 
 
Patronat Honorowy:
 

Partner Brązowy:

Partner:

Partnerzy Merytoryczni:

Nadchodzące wydarzenia