Dołącz do nas na FB

30 maja 2012 r., GOLDEN FLOOR PLAZA, Al. Jerozolimskie 123 A, 02-017 Warszawa

 

W dniu 30 maja 2012 r. pod patronatem Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia, Porozumienia Pracodawców Ochrony Zdrowia i Pracodawców Medycyny Prywatnej, już po raz czwarty odbyła się konferencja „Systemy i technologie do zarządzania szpitalem/przychodnią”.

Uczestnicy z zainteresowaniem wysłuchali przygotowanych prezentacji. Poruszone zostały tematy dotyczące systemów wspierających zarządzania placówką medyczną, bezpieczeństwa sieci, dokumentacji medycznej, ochronie danych osobowych oraz marketingu i PR w Służbie Zdrowia.

Wykład inauguracyjny poprowadził Pan dr inż. Kazimierz Frączkowski, Koordynator Projektów Informacyjnych w Ochronie Zdrowia z Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia, który przedstawił uczestnikom czynniki krytyczne powodzenia projektów e-Zdrowie w kontekście projektów centralnych i regionalnych.

Kolejny wykład na temat „Zarządzania szpitalem w ramach współpracy podmiotu publicznego z partnerem prywatnym w formule PPP” poprowadził Pan Kacper Kozłowskie, ekspert Fundacji Centrum PPP.

Profesjonalne metody zabezpieczenia sieci w przychodniach i szpitalach zaprezentował Pan Maciej Kaczmarek, VAR Account Manager z firmy Netgear Poland Sp. z o. o.

Możliwości pozyskania dofinansowania z funduszy UE na technologie informatyczne w służbie zdrowia omówił Pan Jan Kordasiewicz z Kancelarii Doradztwa Gospodarczego Cieślak & Kordasiewicz.

Największym zainteresowaniem uczestników cieszyły się wykłady poświęcone dokumentacji medycznej, które poprowadzili Pan dr Wojciech Boratyński z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, na temat współpracy różnych grup zawodowych w prowadzeniu dokumentacji medycznej i Pan Piotr Pawłowski, z kancelarii Domański Zakrzewski Palinka sp. k. na temat praw pacjenta oraz innych osób do dokumentacji medycznej.

Konferencję zakończyło wystąpienie Pani Anny Sarnackiej, z firmy On Board Public Relation, poświęcone budowaniu koalicji z pacjentem jako elementu strategii Public Relations.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie i zapraszamy na kolejne wydarzenia, organizowane przez firmę MultiTrain.

 

Patronat Honorowy:Srebrny Sponsor Konferencji

 

Współpraca merytoryczna:


Patroni medialni:

Nadchodzące wydarzenia