Dołącz do nas na FB

11 stycznia 2012 r.
Novotel Gdańsk Centrum

Z pewnością można stwierdzić, że początek roku 2012 dla uczestników konferencji Komunikacja w zarządzaniu kryzysowym rozpoczął się bardzo aktywnie. Wysoka frekwencja, skupienie w trakcie wysłuchiwania wykładów, prowadzonych przez najlepszych w tej dziedzinie ekspertów oraz burzliwa dyskusja to dowód na to, że konferencja odbyła się na wysokim poziomie.

Hotel Novotel w Gdańsku gościł: Organizatorów- firmę MultiTrain, Srebrnego Sponsora - firmę Platan Sp. z o.o., oraz firmy uczestniczące Teldat i Aksel Sp. z o.o. a przede wszystkim przedstawicieli kadry zarządzającej sektorów administracyjnych, centrów zarządzania kryzysowego szczebla gminnego, powiatowego i wojewódzkiego, oraz funkcjonariuszy służb mundurowych.

Wykład inauguracyjny w dniu 11 stycznia 2012 roku poprowadził mgr inż Marcin Sokół, na temat Badania przydatności systemu TETRA ROHLL do zastosowań specjalnych.

Następnie zaprezentował się mgr Marian Sajnog, który w swojej prezentacji, opowiadał jak bardzo ważną rolę odgrywają media w katastrofach, wnioskując, iż dziennikarze „ powinni wiedzieć co mówić” w czasie tego typu zdarzeń.

Panowie z Akademii Pomorskiej w Słupsku, dr Stanisław Zarobny oraz bryg. w st.sp. Mgr inż Witold Jaworski omówili zastosowanie elementów komunikacji społecznej w zarządzaniu kryzysowym.

Kolejna część konferencji podzielona została na dwie części: teoretyczną oraz praktyczną i tu swój głos miał Srebrny Sponsor- firma Platan Sp. z. o.o. Prelegent pani Joanna Biółkowska zaprezentowała w jaki sposób działa digitexCZK/IP, a następnie wraz z Krzysztofem Białkiem na zewnątrz budynku przeprowadzili pokaz najnowocześniejszego systemu ostrzegania ludności digitexCZK/IP oraz Mobilnej Syreny Alarmowej, zainstalowanej na pojeździe terenowym.

Na zakończenie konferencji wystąpił mgr inż. Jarosław Zwoliński, który omówił systemy ostrzegania i alarmowania ludności.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie na konferencję. Zachęcamy Państwa do udziału w kolejnych wydarzeniach organizowanych przez naszą firmę. Jest nam niezmiernie miło wiedząc, że mogliśmy zorganizować tak licznej grupie osób konferencję, która miejmy nadzieję przyniesie oczekiwane efekty.

 

Dzięki uprzejmości Państwa firmy możliwy jest dalszy rozwój naszej działalności. To dzięki Państwu możemy cieszyć się z naszych sukcesów.

 

Srebrny Sponsor Konferencji:

Firma Uczestnicząca:

 

 

Podziękowania za wsparcie medialne wszystkim patronom medialnym.

 

Patroni medialni:

Nadchodzące wydarzenia

Niestety nie znaleźliśmy żadnych konferencji o podanych kryteriach.