Dołącz do nas na FB

29 października 2012 r. , Warszawa - Centrum Bankowo-Finansowe "Nowy Świat"

Szanowni Państwo,

29 października 2012 r., w Centrum Bankowo-Finansowym "Nowy Świat" w Warszawie, odbyła się I edycja konferencji ''Blok operacyjny- inwestycje w nowoczesny sprzęt i technologie”.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szpitali Prywatnych, Ogólnopolskie Stowarzyszenie Niepublicznych Szpitali Samorządowych, Polska Federacja Szpitali, Polskie Towarzystwo Pielęgniarek Anestezjologicznych i Intensywnej Opieki, Polskie Towarzystwo Ortopedyczne i Traumatologiczne, Polskie Towarzystwo Chirurgii Robotowej, Polskie Towarzystwo Chirurgii Kręgosłupa, Polskie Towarzystwo Anestezjologii i Intensywnej Terapii, za co pragniemy serdecznie podziękować.

Patronat Honorowy:

POLSKA FEDERACJA SZPITALI

 

Konferencja rozpoczęła się prelekcją Pani Dr inż. Anny Charkowskiej, która była poświęcona wymaganiom prawnym dotyczącym projektowania klimatyzacji bloków operacyjnych. Następnie Pan Dr Andrzej Byszewski poruszył temat związany z hybrydową salą operacyjną oraz zasadami jej budowy i funkcjonowania. Aplikacje nadzorujące aparaturę medyczną omówiła Pani mgr inż. Ewa Tarasińska z Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu. O partnerstwie publiczno-prywatnym w sektorze ochrony zdrowia opowiedział radca prawny, Pan dr Rafał Cieślak. Ważne zagadnienia związane z robotami chirurgicznymi omówił Pan Dr inż. Krzysztof Mianowski. Idealnym podsumowaniem konferencji stała się prelekcja Pana Dr med. Paweł Grzesiowski, która cieszyła się największym zainteresowaniem. Wykład dotyczył nowoczesnych procedur i technologii redukcji ryzyka zakażeń na bloku operacyjnym.

Dziękujemy również za wszystkie miłe słowa dotyczące wydarzenia i jej organizacji, uwagi oraz pytania. Mamy nadzieję, że spotkamy się podczas kolejnej edycji konferencji skierowanej do sektora medycznego.

Jednocześnie pragniemy przekazać serdeczne podziękowania dla Sponsorów konferencji, dzięki którym mogliśmy się spotkać oraz Patronom Medialnym:

Firmy uczestniczące:

Patroni medialni:

 

 

Wszystkim uczestnikom konferencji dziękujemy za przybycie i zachęcamy do śledzenia wydarzeń organizowanych przez firmę Multitrain.

 

Nadchodzące wydarzenia