Dołącz do nas na FB

7 marca 2011 r.

Warszawa

Centrum Bankowo-Finansowe „Nowy Świat” S.A.

 

7 marca 2011 r. odbyła się konferencja  "Uproszczona i zintegrowana komunikacja wewnątrz firmy. Nowoczesne rozwiązania Unified Communications dla sektora finansowo-ubezpieczeniowego", na które przedstawiciele branży finansowej poznali najnowsze rozwiązania usprawniające komunikację w firmie.

Konferencję rozpoczął interesujący wykład Pana Dariusza Markiewicza z firmy Allianz, który zapoznał wszystkich z szansami wdrożenia systemów Unified Communications.

Podczas kolejnej sesji, prezentacji rozwiązań dokonali przedstawiciele firmy Microsoft, którzy wprowadzili słuchaczy w tajniki rozwiązań Unified Communications a jednocześnie dokonali prezentacji sprzętu, który ułatwia codzienną pracę.

Pozytywne i Negatywne strony rozwiązań Unified Communications przedstawił Pan Marcin Żebrowski reprezentujący firmę Audytel.

Drugie wystąpienie Platynowego Sponsora konferencji firmy Microsoft było praktyczną prezentacją systemu "Microsoft Lync" oraz sposobu jego wykorzystania.

Wielkie zaciekawienie wywołał występ Pani Katarzyny Myśliwiec, Dyrektora Biura komunikacji wewnętrznej i relacji pracowniczych Banku Pekao SA., która dzięki swojemu doświadczeniu zobrazowała praktyczne wykorzystanie nowoczesnych systemów. Prezentacja okazała się na tyle ważna i interesująca, że pytaniom nie było końca.

Na koniec głos zabrał przedstawiciel kancelarii Bird&Bird, który zadbał o kwestię prawną wygłosił wykład i poruszył temat ochrony danych przed ich wyciekiem.

Podczas przerw uczestnicy mieli szansę zapoznać się z rozwiązaniami firm tj. Contium, Thulium, RR Donnelley jak również Microsoft.

Konferencja uświadomiła przedstawicielom branży finansowej, jak ważna jest komunikacja wewnątrz firmy i w jaki sposób można ją usprawnić.

Zapewne wiele ważnych kwestii nie zostało poruszonych, ale podczas kolejnej edycji konferencji  będzie szansa aby o nich powiedzieć.

 

Platynowy sponsor konferencji

 

Brązowy sponsor konferencji

 

Firmy uczestniczące


 


 

Patroni medialni: 

Nadchodzące wydarzenia