Dołącz do nas na FB

Kancelaria prawna jest organizacją, która tak jak każde przedsiębiorstwo, potrzebuje skutecznych usprawnień w zakresie pracy z dokumentami, pochodzącymi zarówno z wenątrz jak i z zewnątrz firmy.

Kluczową rolę w tym procesie odgrywa pozyskiwanie, gromadzenie i archiwizacja danych a także ich późniejsze przetwarzanie, udostępnianie wraz z jednoczesną koordynacją bieżących spraw kancelarii.

W dobie niezwykle szybkiego przepływu informacji, bardzo ważnym element efektywnego zarządzania kancelarią prawną jest posiadanie odpowiednich narzędzi do usprawnienia pracy z jej dokumentacją.

Wiele ciekawych tematów, mieli okazję wysłuchać uczestnicy konferencji "Nowoczesna kancelaria prawna - dokumenty i sprawy pdo kontrolą", która odbyła się 30 listopada 2011r. w Warszawie.

W programie znalazły się wykłady:

  • „Myślenie kategoriami klienta a myślenie kategoriami prawnika. Komunikacja i customer service”- Dorota Hołubiec - autorka pierwszej w Polsce książki na temat zarządzania kancelarią prawną: „Zarządzanie kancelarią prawną. 100 najważniejszych pytań jak robić to skutecznie”
  • Czy w Kancelarii prawnej można zarządzać wiedzą? - prof. dr hab. Jan Fazlagić
  • "Bezpieczeństwo nośników danych i urządzeń mobilnych" - Krzysztof Młynarski - Teleinformatica
  • Nowoczesna kancelaria prawna - dokumenty i sprawy pod kontrolą - drukowanie, kopiowanie, skanowanie, faksowanie oraz inne nowoczesne formy pracy z dokumentem i jego obrazem - Paweł Lisowski - Product Manager ISD - Sharp Electronics GmBH
  • Zarządzanie projektami w Kancelarii Prawnej przy wsparciu systemu informatycznego neoKancelaria - Sebastian Kondracki - Wiceprezes Zarządu SerwisPrawa.pl Sp. z o.o.
  • Jak przygotować dobry projekt opierający się na nowych technologiach i wykorzystujący fundusze unijne? - Jacek Błażejczyk - Kappa System Sp. z o.o.
SERDECZNIE DZIĘKUJEMY:
ekspertom niezależnym
 
oraz
Srebrnemu Sponsorowi Konferencji:


Firmie uczestniczącej:

 

Patronom medialnym:

Nadchodzące wydarzenia

Niestety nie znaleźliśmy żadnych konferencji o podanych kryteriach.