Dołącz do nas na FB

28 września 2010r.
Centrum Bankowo-Finansowe „Nowy Świat” S.A., Warszawa         -> mapka

 

Patronat Honorowy:

Sponsor Złoty:

Sponsor Srebrny:

 

W dniu 28 września 2010r. w Centrum Bankowo-Finansowym na Nowym Świecie w Warszawie odbyła się konferencja poświęcona efektywnemu zarządzaniu firmą.
Uczestnikami konferencji byli przedstawiciele średniej i wyższej kadry zarządzającej zakładów produkcyjnych z całej Polski.

Konferencję rozpoczął Mec. Maciej Gawroński poruszając temat procesowego podejścia do rzeczywistości oraz prawnych tego aspektach.
Następnie, w bardzo ciekawy sposób, swoje rozwiązania przedstawiły Firmy Sponsorskie. Najpierw Pan Piotr Kaczmarczyk oraz Pan Andrzej Świątek z Firmy Elektra opowiedzieli o rozwiązaniach klasy ERP dla nowoczesnego przedsiębiorstwa. Omówili narzędzia typu: rejestrator produkcji, generator technologii oraz kalkulator technicznego kosztu wytworzenia.
Pan Andrzej Jarosz z Firmy ANT
natomiast, omówił "Fabrykę w przeglądarce", przedstawiając sposoby monitorowania procesu produkcyjnego w czasie rzeczywistym. Wirtualne odwiedziny jednej z fabryk produkcyjnych pozwoliły lepiej zrozumieć temat i rozwiązania.
Kolejne wykłady należały do niezależnych ekspertów.
Pani dr inż. Grażyna Wójcik
omówiła temat zarządzania jakością w energetyce.
W bardzo przejrzysty i ciekawy sposób swoje doświadczenia i wprowadzane rozwiązania przedstawił Pan Andrzej Drzymalski. Opowiedział o praktykach optymalnego wykorzystania zasobów produkcyjnych, ich mozliwościach, zagrożeniach i warunkach sukcesu.
Konferencję podsumował Pan dr inż. Ryszard Rafalski omawiając wybrane problemy zarządzania majątkiem produkcyjnym.

Konferencja upłynęła w miłej atmosferze. Podczas przerw, przy kawie i ciasteczkach, uczestnicy mogli porozmawiać z Prelegentami oraz Przedstawicielami Firm. Swoje stoisko miała firma Elektra.
Na zakończenie, z oddanych ankiet, rozstały rozlosowane wśród uczestników upominki i nagrody , które ufundował Złoty Sponsor konferencji - Firma Elektra.

Wszystkich przybyłym na konferencję bardzo dziękujemy.
Dziękujemy Sponsorom i Ekspertom za ciekawe prezentacje.
Zapraszamy na kolejne edycje.

 

Osoby zainteresowane otrzymaniem materiałów z konferencji
proszone są o kontakt z Organizatorem.

 

Patroni medialni:
 

 

Nadchodzące wydarzenia