Dołącz do nas na FB

Komunikat

Rejestracja na to wydarzenie jest zamknięta.
 
VI edycja konferencji "Business Intelligence w instytucjach bankowych i ubezpieczeniowych" już za nami.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Uczestnikom, Prelegentom i Partnerom za pomoc we współorganizacji tegorocznej konferencji. Już teraz zapraszamy Państwa do udziału w kolejnej edycji oraz w Kongresie
Biznes i Technologie 2015, która odbędzie się już 21 i 22 lipca!
 
 

Eksperci prowadzili wykłady oraz rozmowy z uczestnikami.
W programie znalazły się wykłady:

 • Wdrożenie systemu Business Intelligence z punktu widzenia analityka
  Pan Robert Kubacki – Kierownik Zespołu Analiz i Modelowania, Biuro Kampanii i Customer Intelligence, Departament Marketingu
  Deutsche Bank Polska S.A.

 • Współpraca Nauki z Biznesem w obszarze Data Science
  Pan Maciej Remiszewski – Zastępca Dyrektora ds. Rozwoju i Współpracy, Interdyscyplinarne Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego (ICM)
  Uniwersytet Warszawski

 • Zaawansowana analiza danych przy wykorzystaniu otwartego oprogramowania
  dr hab. Bogumił Kamiński – prof. SGH, Kierownik Zakładu Wspomagania i Analizy Decyzji
  Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

 • Zarządzanie danymi i ich jakością
  Pan Jarosław Włodarczyk – Konsultant
  ValueTank Sp z o.o.

 • Planowanie finansów osobistych jako narzędzie informacji o klientach instytucji finansowych
  Pan Franciszek Zięba – Prezes
  EFFP Polska

 

Partner konferencji:
Patron Honorowy:
Współpraca merytoryczna:

 

 

 

***
Wszystkie projekty i publikowane na stronie treści są własnością spółki  i podlegają ochronione zgodnie z przepisami prawa autorskiego. Przywłaszczenie sobie praw autorskich, kopiowanie, powielanie oraz wykorzystywanie całości lub elementów w celach czerpania korzyści majątkowych bez zgody autora jest zabronione.

Program konferencji

9.20-9.50
Rejestracja uczestników i wydanie materiałów konferencyjnych
9.50 - 10.00
Powitanie i wprowadzenie
Karolina Hołyńska - SuccessPoint Sp. z o.o.
10.00 - 10.30
Planowanie finansów osobistych jako narzędzie informacji o klientach instytucji finansowych

Pan Franciszek Zięba – Prezes EFFP Polska
10.30 - 11.00
Współpraca Nauki z Biznesem w obszarze Data Science

Pan Maciej Remiszewski – Zastępca Dyrektora ds. Rozwoju i Współpracy, Interdyscyplinarne Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego (ICM), Uniwersytet Warszawski
11.00 - 11.30
Zarządzanie danymi i ich jakością

Pan Jarosław Włodarczyk – Konsultant w ValueTank Sp z o.o.
11.30 - 12.00
Przerwa kawowa
12.00 - 12.30
Zaawansowana analiza danych przy wykorzystaniu otwartego oprogramowania

dr hab. Bogumił Kamiński – prof. SGH, Kierownik Zakładu Wspomagania i Analizy Decyzji, Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
12.30 - 13.00
Wdrożenie systemu Business Intelligence z punktu widzenia analityka

Pan Robert Kubacki – Kierownik Zespołu Analiz i Modelowania, Biuro Kampanii i Customer Intelligence, Departament Marketingu, Deutsche Bank Polska S.A.
13.00 - 13.20 Podsumowanie i zakończenie konferencji
Organizator dołoży wszelkich starań, aby konferencja przebiegła zgodnie z prezentowanym Programem. Jednocześnie Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie konferencji.  

Lokalizacja

Centrum Biznesowe Ogrodowa

Sala VIP

ul. Ogrodowa 58 (wejście B)
00-876 Warszawa

 

 

 

 

 

Prelegenci

Jarosław Włodarczyk - ValueTank Sp z o.o.

Jest wieloletnim praktykiem zarządzania IT. Doświadczenie zawodowe z zakresu zarządzania informatyką zdobywał w firmach z obszaru sprzedaży, produkcji i ubezpieczeń. Od roku 2005 zajmuje się zawodowo zagadnieniami związanymi z zarządzaniem danymi w organizacji, a także procesami zarządzania utrzymaniem i rozwojem systemów informatycznych. W latach 2005-2007 Pracował dla Grupy Allianz jako kierownik zespołu analityków i deweloperów hurtowni danych, a także jako Kierownik Zespołu Organizacji i Procesów IT.

W latach 2008 2010 zrealizował dla spółek ubezpieczeniowych Grupy Nordea wdrożenie systemu zarządzania IT ServiceDesk, a także systemu zarządzania procesami utrzymania i rozwoju systemów produktowych.

W ValueTank od września 2014 do dzisiaj.. Odpowiada za wsparcie projektów dotyczących wdrożeń procesów zarządzania architekturą i jakością danych.

   

Robert Kuback - Deutsche Bank Polska S.A.

Od 8 lat w bankowości. Karierę rozpoczynał w Raiffeisen Bank Polska S.A. Z Deutsche Bank Polska S.A. związany od 7 lat. Kieruje zespołem analityków odpowiedzialnych za segmentację klientów, modelowanie predykcyjne, kampanie typu Event Based Marketing oraz wsparcie analityczne dla kampanii dosprzedażowych.

   

dr hab. Bogumił Kamiński - SGH

Jestem kierownikiem Zakładu Wspomagania i Analizy Decyzji w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz Partnerem w firmie Infovide-Matrix S.A. Specjalizuję się w zastosowaniu zaawansowanych metod analizy danych do wspomagania podejmowania decyzji w przedsiębiorstwach. Jestem autorem ponad pięćdziesięciu artykułów na temat zastosowań biznesowych metod prognostycznych, optymalizacyjnych i symulacyjnych. Aktywnie promuję wykorzystanie najnowszych wyników badań naukowych w praktyce gospodarczej. Przez ostatnie 15 lat brałem udział w realizacji ponad stu projektów z zakresu wdrożenia rozwiązań klasy Business Intelligence dla największych polskich przedsiębiorstw i instytucji.

   

Franciszek Zięba - Europejska Federacja Doradców Finansowych

Absolwent w 1969r., Wydziału Gospodarki Narodowej Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Wieloletni pracownik naukowo-badawczy i dydaktyczny w Zakładzie Nauk Ekonomicznych Instytutu PAN w Opolu oraz w Katedrze Ekonomiki Przedsiębiorstw Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Autor wielu publikacji naukowych z zakresu zarządzania wieloczłonowymi organizacjami gospodarczymi. Kierownik Zespołu Projektowania Systemów Zarządzania w Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Od 1980 r. członek zarządu i prezes OTKiE "OTREK" we Wrocławiu. W latach 1990 -1993 członek zarządu EXBUD S.A., w latach 1993-1994 wiceprezes zarządu Banku Świętokrzyskiego S.A. w Kielcach. W latach 1994-1999 prezes zarządu Towarzystwa Ubezpieczeniowego "Tuk" S.A.

 

Partnerzy

ValueTank

ValueTank jest dostawcą usług doradczych oraz rozwiązań informatycznych wspierających najważniejsze obszary zarządzania przedsiębiorstwem. Zapewniamy unikalne połączenie wiedzy i doświadczenia oraz znakomitą znajomość realiów polskiego rynku. Gwarantujemy skuteczną pomoc wszędzie tam, gdzie wykorzystanie nowoczesnych metod zarządzania oraz technologii jest kluczowe dla zapewnienia strategicznego rozwoju organizacji. Swoją ofertę kierujemy zarówno do przedsiębiorstw komercyjnych jak i do sektora publicznego.

Główne obszary działalności:
- Zarządzanie informacją
Data Governance
Business Intelligence
Zarządzanie wydajnością
Jakość danych
- Zarządzanie projektami
- Budowa aplikacji
- Konsulting
- Coaching  i szkolenia
- Rekrutacje i outsourcing
   
   
   

 

Patroni medialni

 

 

 

Oferta Partnerska

Naszym założeniem jest stworzenie biznesowej platformy służącej realizacji Państwa celów marketingowych i sprzedażowych.

Konferencja daje możliwość nie tylko promocji marki i oferowanych produktów, ale także nawiązania długofalowych relacji z potencjalnymi klientami, którymi są uczestnicy wydarzenia. 

Dlatego, przy jednoczesnej dbałości o jakość grupy docelowej, przygotowaliśmy dla Państwa propozycję pakietów partnerskich, które wesprą Państwa udział w konferencji pod kątem wizerunkowym i sprzedażowym.

W skład pakietów wchodzą poniżej przedstawione usługi. 
Istnieje możliwość skonstruowania pakietu na życzenie - uwzględniającego Państwa potrzeby oraz możliwości.

Usługa Opis usługi
prelekcja możliwość prezentacji firmy i oferty bezpośrednio przed audytorium. Daje możliwość obserwacji reakcji, odpowiedzi na pytania uczestników. Prelekcja jest oceniana przez słuchaczy
stoisko konsultacyjne stolik wyposażony w 2 krzesła, podłączenie do prądu, wi-fi, znajdujący się we foyer, w którym organizowana jest przerwa kawowa (aranżacja dowolna)
lista teledaresowa dostęp do pełnej listy teleadresowej uczestników, do wykorzystania w celach handlowych
insert materiałów reklamowych możliwość dołączenia materiałów reklamowych do materiałów konferencyjnych, które otrzyma każdy uczestnik
artykuł sponsorowany lub reklama w katalogu umieszczenie treści lub kolorowej reklamy przygotowanej przez klienta w katalogu konferencyjnym


Jeśli byliby Państwo zainteresowani szczegółami dotyczącymi oferty, zapraszamy do kontaktu.

Kontakt ds. organizacji i współpracy partnerskiej:
tel. +48 720 911 820
e-mail: biuro@successpoint.pl

Kontakt z Organizatorem

Jeśli macie Państwo pytania odnośnie udziału lub współpracy podczas konferencji serdecznie zachęcamy do kontaktu

Kontakt ds. organizacji i współpracy partnerskiej:
tel. +48 720 911 820
e-mail: biuro@successpoint.pl

Poprzednie edycje

Konferencja „Business Intelligence w instytucjach bankowych i ubezpieczeniowych” jest już VI edycją organizowaną przez naszą firmę. Z dotychczas zrealizowanymi wydarzeniami poświęconymi tematyce BI możecie się Państwo zapoznać w naszym Archiwum.

Serdecznie zapraszamy Państwa do przeczytania relacji z poprzednich edycji konferencji!

2010 2011 2012 2013 2014

 

Przy tej tematyce konferencji współpracowaliśmy z:

Simple